jelena prokopčiuk

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jelena prokopčiuk“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jelena prokopčiuk“.

Niujorko maratono nugalėtojais vėl tapo Kenijos bėgikai

Antrus metus iš eilės Niujorko (JAV) maratono nugalėtojais tapo Kenijos bėgikai - Geoffrey'is Mutai'us bei Priscah Jeptoo. G.Mutai'us 42 km 195 m nubėgo per 2 valandas 8 minutės ir 24 sekundes bei tarp vyrų aplenkė prizininkais tapusius etiopą Tsegay'ę Kebedę (2:09:16) bei Lusapho Aprilą (2:09:45) iš Pietų Afrikos Respublikos: 1. Geoffrey Mutai (Kenija) 2:08:24 2. Tsegaye Kebede (Etiopija) 2:09:16 3. Lusapho April (PAR) 2:09:45 4. Julius Arile Lomerinyang (Ken...
2013-11-04

Bostono maratone R. Zaicevas finišavo 265-as

Daugiau nei 25 tūkst. bėgikų dalyvavo pirmadienį 112-ą kartą vykusiame Bostono (JAV) maratone, kurio prizų fondą sudarė beveik 800 tūkst. JAV dolerių. 265-as tarp vyrų (275-as bendrojoje įskaitoje) finišavo Lietuvos atstovas Robertas Zaicevas, 42 km 195 m nubėgęs per 2 valandas 44 minutes ir 50 sekundžių. Trečius metus iš eilės bei ketvirtą kartą per savo karjerą Bostono maratoną laimėjo ir 150 tūkst.
2008-04-22

Bostono maratone triumfavo Rusijos bėgikė ir Kenijos stajeriai

111-ą kartą surengto Bostono (JAV) maratono nugalėtoja tarp moterų pirmadienį tapo 33 metų rusė Lidija Grigorjeva, 42 km 195 m distanciją įveikusi per 2 valandas 29 minutes ir 18 sekundžių.Nepalankiomis oro sąlygomis vykusio bėgimo nugalėtojos laikas - blogiausias šiame maratone nuo 1985 metų.Antrąją vietą tarp moterų, kaip ir pernai, užėmė 30-metė Latvijos sportininkės Jelena Prokopčiuk, o trečiąją vietą užėmė 27-erių metų meksikietė Madai Perez.
2007-04-17

Robertas Geralavičius naujametiniame bėgime Madride finišavo 25-as

Naujametiniame 10 km bėgime "San Silvestre Vallecana" Ispanijos sostinėje Robertas Geralavičius finišavo 25-as, distanciją įveikęs per 31 minutę ir 25 sekundes. Nugalėtoju tarp vyrų tapo Kenijos stajeris Eliudas Kipchoge`as, o antras finišavo 2006 metų pasaulio bėgimo plentu čempionas Zersenay Tadesse`as iš Eritrėjos. Abiejų bėgikų laikas - 26 minutės ir 54 sekundės.
2007-01-02

Latvijos stajerė antrą kartą laimėjo Paryžiaus pusės maratono distancijos bėgimą

Latvijos lengvaatletė Jelena Prokopčiuk antrus metus iš eilės laimėjo Paryžiaus pusės maratono bėgimo varžybas. 21,1 km distanciją Latvijos sportininkė įveikė per 1 valandą 9 minutes ir 42 sekundes, finiše daugiau nei 2 minutėmis aplenkusi rumunę Banuelą Mrašan (1:12:33). Trečia finišavo marokietė Rkia Maraoui-Quetier (1:12:52). Iki naujo šio bėgimo rekordo J.Prokopčiuk pritrūko vos 5 sekundžių.