ristomatti hakola

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ristomatti hakola“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ristomatti hakola“.

Kvalifikacijos neįveikę lietuviai: buvo gera matyti, kad sunku ir stipriausiems

Lietuvos slidininkams Mantui Stroliai ir Modestui Vaičiuliui nepavyko įveikti kvalifikacinio olimpinės vyrų sprinto rungties barjero. Lietuviai baigė savo pasirodymą šiose varžybose. Treniruotėse buvo lengviau M. Vaičiuliui antradienį sekėsi geriau. Jis 1,4 ilgio trasą įveikė per tris minutes, 21,10 sekundės ir nuo geriausią laiką užfiksavusio atleto atsiliko 12,56 sekundės. Modestas kvalifikacijoje liko 44-as. Į ketvirtfinalį prasibrovė 30 geriausių slidininkų.
2018-02-13

Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis neįveikė sprinto kvalifikacijos

Antradienį Pjongčango olimpinėse žaidynėse individualaus sprinto klasikiniu stiliumi rungties kvalifikacijoje startavę lietuviai Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis nepateko į kitą etapą. 1,4 km trasą M. Vaičiulis įveikė per 3 minutes 21,20 sekundžių ir užėmė 45-ą vietą. M. Strolia finišavo per 3 min. 31,11 sekundės ir buvo 65-as. Į ketvirtfinalį pateko 30 greičiausių sportininkų. Greičiausias kvalifikacijoje buvo suomis Ristomatti Hakola, kuris distanciją įveikė per 3 minutes 8,54 sekundes.