rimvydas vaštakas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rimvydas vaštakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rimvydas vaštakas“.

„Lifosa“ planuoja iš dalies atnaujinti veiklą gruodį

Veiklą rugsėjo viduryje sustabdžiusi laikinojo administratoriaus prižiūrima Kėdainių fosforo trąšų gamykla „Lifosa“ planuoja pirmą gruodžio savaitę pradėti trąšų gamybą sumažintu pajėgumu. Anksčia laikinasis įmonės administratorius Rimvydas Vaštakas sakė, kad gamyba galėtų būti atnaujinta lapkričio viduryje.
2022-11-07

Šiaulių ir Klaipėdos universitetai: išlieka galimybė likti autonomiškais

Ketvirtadienį Seimui patvirtinus naująjį aukštojo mokslo tinklo pertvarkos planą, regioniniai universitetai gali atsikvėpti lengviau. Pagal priimtą nutarimą, Lietuvoje liks du plačios aprėpties, klasikiniai universitetai Vilniuje ir Kaune, o Klaipėdoje ir Šiauliuose bus išlaikyti regionų poreikius atitinkantys ir savo išskirtinumu pasižymintys universitetiniai mokslo centrai.

„MG Baltic“ ir Liberalų sąjūdžio sąsajos: nuo Vilniaus savivaldybės iki Susisiekimo ministerijos

Koncerno ,,MG Baltic” šešėlis skandina Liberalų sąjūdį. Paaiškėjo, kad su koncerno vadovais neoficialiai susitikinėjo ir naujasis laikinasis liberalų lyderis, Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Meras su verslininkais pietavo likus kelioms valandoms iki baseino statybos konkurso pabaigos, tarp kurio laimėtojų ir „MG Baltic“ įmonė. Dar daugiau – aiškėja, kad liberalai koncerno gerove galėjo rūpintis ir anksčiau.
Aktualijos 2016-05-19

Koncerno „Achemos grupė“ vadovu tapo R.Vaštakas

Rugsėjo 26 dieną vykusiame koncerno „Achemos grupė“ valdybos posėdyje patvirtintas naujasis valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius. Valdybos pirmininku tapo Kęstutis Balutis, o koncerno generalinio direktoriaus pareigas laikinai ėjusį Romualdą Žadeiką pakeitė Rimvydas Vaštakas.
2014-09-26

Lietuva nepritarė ES siūlymui automobilių techninę apžiūrą vykdyti kasmet

Europos Komisija siūlo pakeisti motorinių transporto priemonių ir jų priekabų techninės apžiūros taisykles ir senesnius nei septynerių metų automobilius techninės apžiūros centruose tikrinti kasmet. Šiuo metu Lietuvoje tokio amžiaus ir senesnius automobilius techninių apžiūrų centruose reikia tikrinti kas du metus. „Mes nemanome, kad septynerių ar dešimties metų amžiaus automobiliai kelią didelę grėsmę saugiam eismui.
2012-10-30

Palangos meras nenori oro uostu dalintis su Klaipėda

Antradienį pro Palangos oro uostą važiuojantys palangiškiai iš nuostabos net išsižiojo: ant keleivių terminalo iš toli švietė baigiama montuoti nauja iškaba: oro uostas Klaipėda-Palanga. Oro uosto naujojo pavadinimo Klaipėda-Palanga pristatymas buvo numatytas trečiadienį, tačiau Susisiekimo ministerijos planams pasipriešino Palangos savivaldybė. Pasak „Lietuvos ryto“, sprendimas pakeisti Palangos oro uosto pavadinimą kurorto merui Šarūnui Vaitkui buvo visiškai netikėtas.
2012-10-11

Siūloma atsisakyti draudimo taikyti PVM atskaitą lengviesiems automobiliams

Prabėgus lygiai 10 metų nuo sprendimo padaryti išimtį PVM įstatyme ir neleisti juridiniams asmenims atskaityti mokesčio už lengvuosius automobilius, politikai vėl grįžta prie šios spekuliacijų samanomis apaugusios temos. Po keleto diskusijų raundų su Lietuvos autoverslininkų asociacijos (LAA) specialistais Susisiekimo ministerijos vadovai pripažino pateiktus argumentus esant teisingais ir logiškais, todėl sutiko parengti PVM įstatymo pataisas.
2012-07-16

Sostinės Geležinio Vilko ir Goštauto gatves sujungs naujas viadukas

Vilniuje šiandien prasidėjo Geležinio Vilko gatvės, tarp Goštauto g. ir Pietario g., rekonstrukcija. Pastačius viaduką juo kasdien galės važiuoti 16 tūkst. automobilių, o kelionės laikas, sutvarkius gatvę, sutrumpės beveik dvigubai. „Vilniaus vieną svarbiausią transporto mazgą, 1,1 km ilgio gatvės atkarpą ir 0,6 km ilgio viaduką, pirmą kartą statys ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos įmonė kartu su Kauno imone. Simboliška, susitare ne tik lietuviai su latviais, bet ir Vilnius su Kaunu.

Kas rudenį įjungs televizorių

Televizininkai tikina, kad išaušus šių metų spalio 29-ajai kas penkto lietuvio namuose televizorių ekranuose užges vaizdas. Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos prezidentė Vaiva Žukienė tvirtina, kad taip nutiks dėl to, jog perėjimui prie skaitmeninio televizijos signalo ir analoginės antžeminės televizijos išjungimui pasirengę yra daugiau nei du trečdaliai lietuvių, o likęs trečdalis, televizijos signalą gaunantis kolektyvinėmis antenomis arba pasenusiais įrenginiais, informuojami nepak...
2012-06-13

„Lietuvos paštas“ įsigijo bendrovę „Baltic Post“

Atsinaujinanti ir veiklą plečianti akcinė bendrovė „Lietuvos paštas“ stiprindama pozicijas rinkoje įsigijo siuntų savitarnos terminalus SIUNTOS24 valdančią bendrovę „Baltic Post“. „Vienas iš svarbiausių strateginių tikslų, kuriuos iškėlėme Lietuvos paštui iki rinkos liberalizavimo 2013-aisiais, kaip įmanoma labiau įsitvirtinti Lietuvos pašto ir siuntinių rinkoje.
2012-06-12
REKLAMA
REKLAMA

Ar bus grąžinta PVM lengvata naujiems automobiliams?

Ore tvyrant pasirengimo būsimiesiems Seimo rinkimams nuotaikoms, kai vengiama bet kokių kalbų apie potencialius rinkėjus suerzinti galinčias problemas, Eligijus Masiulis ir Rimvydas Vaštakas nepabūgo imtis būtent tokios – mokesčio automobiliams – temos, oficialiame pranešime žiniasklaidai skelbia Lietuvos autoverslininkų asociacija (LAA). Balandžio 23 d. susikime su Lietuvos autoverslininkų asociacijos (LAA) lyderiais – Rimantu Stankevičium, Gintaru Kaukėnu ir Mindaugu Beišiu buvo aptarta kele...

Siūloma leisti policijai anuliuoti netvarkingų automobilių TA

Siūloma leisti kelių policijai anuliuoti techniškai netvarkingų automobilių techninės apžiūros pažymą. Tokią iniciatyvą parengė Susisiekimo ministerija, paruošusi Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pakeitimo projektą. Susisiekimo viceministro Rimvydo Vaštako teigimu, tokie pakeitimai užkirstų kelią ar bent jau sumažintų tikimybę eismo nelaimėms įvykti.
2012-03-28

Svajonių oro bendrovė

Praėjusią savaitę sostinės merui Artūrui Zuokui pareiškus apie sprendimą kurti naują oro bendrovę „airLituanica“ ekspertai idėjos kritikuoti neskuba, tačiau perspėja apie galimas grėsmes.
2012-02-22

Kelininkai planuoja atleisti 1000 darbuotojų

„Lietuvos kelių“ asociacija prognozuoja, kad šiemet sumažinus kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimą darbo neteks beveik 1000 kelininkų. Susisiekimo ministerijos nuomone, darbų ir užsakymų kelininkams nepritrūks. Vos pradėję metus kelininkai baiminasi, kad nei darbų, nei jiems reikalingų pinigų visoms kelių tiesimo ir priežiūros įmonėms šiemet neužteks – dėl smarkiai apkarpyto finansavimo.
2012-01-19

Naujoji tvarka piktina vairavimo mokyklas

Likus mėnesiui iki įsigalios nauja vairuotojų rengimo tvarka, mokyklos piktinasi papildomais reikalavimais, kurie esą sužlugdys dalį mokyklų. Susisiekimo ministerija atkerta, kad pokyčių imasi, nes jai rūpi eismo saugumas ir vairuotojų rengimo kokybė, o ne tai, kiek liks vairuotojus rengiančių mokyklų, praneša LTV „Panorama“. Nuo Naujųjų visos vairavimo mokyklos, egzaminuodamos mokinius, įgytus įgūdžius turės fiksuoti vaizdo įrašuose ir šiuos saugotų metus.

Sostinę parodė iš sraigtasparnio

Vilniuje svečiavęsi Europos Komisijos atstovai Luisas Borisas Sanchezas ir Johanas Magnussonas palankiai įvertino Lietuvos sostinės susisiekimo plėtros projektus, planuojamus įgyvendinti iki 2020 metų. Vilniaus meras Artūras Zuokas su svečiais iš Europos Sąjungos institucijos sraigtasparniu  apžiūrėjo vietas, kuriose pastarąjį dešimtmetį vyko darbai, taip pat vietas, kur planuojamos būtinos investicijos į susisiekimą sostinėje.

Dėl skaitmeninės TV – sujudimas

Susisiekimo ministerija sako, kad pavasarį jau tikrai visi gyventojai žinos, ar jiems reikia ką nors pirkti, ar ne, Lietuvai pereinant prie skaitmeninės TV. Toks žmonių informavimas – pernelyg neskubant ir keliais etapais – esą buvo iš anksto suplanuotas ir yra tinkamiausias. Kabelinių televizijų asociacija aiškinimo apie naujovę kampanijoje pasigenda aiškumo.
2011-10-04

Aštuoniais milijonais pabrangęs aplinkkelis tiesiamas neturint pinigų

Vilniuje pompastiškai pradėtas vakarinio aplinkkelio antrojo etapo statybas gali tekti finansuoti pačiai sostinės savivaldybei. 8 mln. litų pabrangęs projektas dar negavo Europos Komisijos palaiminimo. Brango ar ne? Liepos pabaigoje Vilniaus savivaldybės meras Artūras Zuokas oficialiai paskelbė sukirtęs rankomis dėl beveik 169 mln.

Siūloma lengvinti sąlygas taksi verslui

Susisiekimo ministerija siūlo atsisakyti keleivių vežimo taksi verslo licencijavimo, taip sumažinant administracinę naštą ir sudarant palankesnes sąlygas taksi verslui. Tai numatančias Kelių transporto kodekso pataisas trečiadienį svarstys Vyriausybė. Pasak susisiekimo viceministro Rimvydo Vaštako, norint vežti keleivius lengvaisiais automobiliais taksi, vietoj licencijos pakaks gauti leidimą, išduotą Susisiekimo ministerijos nustatyta tvarka.
2011-06-14

„Wizz Air“ iš Vilniaus žada išstumti latvius ir estus

Nuo šio savaitgalio Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) pradeda veikti pigių skrydžių bendrovės „Wizz Air„ bazė ir įvyks pirmieji jos skrydžiai. Anot bendrovės vadovo Josefo Varadi, dėl pigių skrydžių bendrovių konkurencijos ateityje TVOU neišsilaikys „airBaltic“ ir „Estonian Air". „Wizz Air" keleivius skraidins aštuoniomis kryptimis – Londoną (5 kartai per savaitę), Korką (2 kartai), Eindhoveną (2 k.), Stokholmą (3 k.), Milaną (2 k.), Romą (3 k.), Barseloną (2 k.) ir Donkasterį (2 k.). ...
2011-04-15

Lietuva neatsisako nacionalinio oro vežėjo idėjos

Lietuva vis dar svarsto nacionalinio oro vežėjo idėją. Tuo pačiu metu kalbamasi ir dėl PanBaltic bendrovės steigimo. „Nė vienos idėjos neatsisakyta – prie jų dirbama, vyksta pokalbiai. Buvo iškeltos kelios kryptys – atvira rinka, PanBaltic vežėjo atsiradimas ir nacionalinis vežėjas. Pastarasis atsiremia į pinigus ir kartu tai rinkos sugriovimas, kurią mes šiandien kuriame. Šiandien vyksta pokalbiai, analizės ministerijos viduje, susitikimai su aviacijos profsąjungomis, aviakompanijomis.
2011-04-15

Išjungti TV siūlo jau 2012 metais

Antžeminė analoginė televizija Lietuvoje turėtų būti išjungta 2012 m. spalio 29 d. Taip nutarė antradienį tarpinstitucinė koordinacinė taryba. Ji siūlys susisiekimo ministrui rengti teisės akto projektą, nustatant būtent tokią galutinę antžeminės analoginės televizijos išjungimo datą. Koordinacinė taryba posėdyje taip pat pritarė darbų, kuriuos reikia atlikti iki antžeminės analoginės televizijos išjungimo, planui ir sutarė vykdyti šias priemones pagal plane numatytą grafiką.
2011-03-29

Dėl pakeltų pašto įkainių kreipsis į vyriausybę

Seimo Informacinės visuomenės plėtros komitetas, apsvarstęs padidintus „Lietuvos pašto“ leidinių pristatymo įkainius, žada kuo greičiau formuluoti siūlymą Vyriausybei dėl pašto patiriamų nuostolių kompensavimo. „Lietuvos paštas“, pagal grimzdimą į skolas, panašus į „Sodrą“, - sakė komiteto pirmininkas Vytautas Grubliauskas ir pridūrė, kad „ paštas tampa politinių sprendimų įkaitu.

Vėl keičiasi Lietuvos pašto vadovas

Šiandien vykusiame posėdyje Lietuvos pašto valdyba šalių susitarimu atleido laikinai bendrovės generalinio direktoriaus pareigas ėjusį Aidą Ignatavičių. Laikinai eiti vadovės pareigas nuo rytojaus pavesta bendrovės Finansų tarnybos direktorei Linai Minderienei. A. Ignatavičius, bendrovės teigimu, pareigas palieka savo noru ir ateityje dirbs privačiame sektoriuje.
2010-08-02

Vilniuje įsteigta Rytų–Vakarų transporto koridoriaus asociacija

Vilniuje pasirašytas Rytų–Vakarų transporto koridoriaus (East–West Transport Corridor - EWTC) asociacijos steigimo susitarimas, praneša Susisiekimo ministerija. Rytų–Vakarų transporto koridorius (East-West Transport Corridor) jungia pietinės Švedijos, Danijos, Vokietijos, Lietuvos transporto centrus su Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos ir Azijos transporto sistemomis. Siekiama suformuoti globalią konkurencingą transporto ir logistikos grandinę per Lietuvą.
2010-06-30

Elektriniai automobiliai veržiasi į dabartį

Į apsnūdusius automobilių prekybos salonus beldžiasi naujos kartos modeliai, varomi vien elektra. Europos ir Amerikos šalys jau kuria tokių mašinų priežiūros infrastruktūrą. Tačiau Lietuvoje elektrinių automobilių dar teks palaukti, nes apie jų infrastruktūrą net nemąstoma. Vos prieš dešimtmetį utopine laikyta elektromobilių idėja jau žengia pirmuosius žingsnius iš dizainerių ir inžinierių studijų į tikrą kasdienį gyvenimą.
2009-12-23

Per šventes žada sustiprintą kelių priežiūrą

Susisiekimo viceministras Rimvydas Vaštakas, penktadienį susitikęs su valstybinių kelių priežiūros įmonių vadovais, apsvarstė situaciją keliuose. "Prašau kelių priežiūros įmonių vadovų imtis visų būtinų papildomų priemonių, kad artėjančios šventės keliaujantiems automobiliais būtų kuo saugesnės", - pabrėžė viceministras R. Vaštakas. Ypatingas dėmesys keliams bus skiriamas nuo Šv. Kalėdų iki Trijų Karalių.

Prie paminklinio aukuro - atminimo žvakutės žuvusiesiems keliuose

Vėlinių išvakarėse Susisiekimo ministerijos iniciatyva kasmet pagerbiamas žuvusiųjų keliuose atminimas. Už eismo saugą Lietuvoje atsakingų institucijų atstovai susitinka prie paminklinio aukuro, pastatyto aukščiausioje automagistralės Vilnius-Klaipėda vietoje, išreikšti solidarumą ir dvasinį palaikymą šeimoms, kurios patyrė artimųjų netektį, bei paskatinti eismo dalyvius atsargiau elgtis keliuose.

Draugyste grįstos permainos „Lietuvos pašte“

Naujasis Lietuvos pašto vadovas, užuot mažinęs valdymo išlaidas, iš VST atsivedė tris buvusius kolegas ir įdarbino juos patarėjais. Pradėjus likviduoti energetikos monstrą „Leo LT“, jo antrinės įmonės VST viršūnėlės greitai rado kitą prieglobstį – Lietuvos paštą. Dar vasarą susisiekimo ministro Eligijaus Masiulio iniciatyva, net nežinant viceministrui, Lietuvos pašto valdybos pirmininkui Rimvydui Vaštakui, staiga buvo nuspręsta keisti pašto vadovą.

Po STT įtarimų - tūkstantinė kompensacija

Postą palikusiam Lietuvos pašto vadovui Ernestui Vaideliui išmokėta dešimttūkstantinė kompensacija, nors Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) jam yra pareiškusi įtarimus. Maža to, netrukus jis vėl gali įsitaisyti po Lietuvos pašto sparnu. Lietuvos pašto (LP) generalinis direktorius E.Vaidelys posto atsisakė prieš kelias savaites - spalio 12-ąją.

Paskirtas naujasis Lietuvos pašto generalinis direktorius

AB Lietuvos pašto valdyba patenkino įmonės generalinio direktoriaus Ernesto Vaidelio prašymą atleisti jį iš užimamų pareigų nuo spalio 12 d. „Lietuvos paštas kasdien teikia paslaugas tūkstančiams žmonių ir įmonių. Paslaugos turi būti teikiamos laiku ir aukščiausios kokybės – tik tada klientų ir užsakymų skaičius didės, o tai sudarys galimybę įmonei dirbti pelningai. Šių uždavinių įgyvendinimui reikalingos naujos jėgos“, – sakė valdybos pirmininkas Rimvydas Vaštakas.
2009-10-06

Valdiškas darbas tapo užuovėja

Iš privataus verslo į biudžetines įstaigas laimės ieškoti pasukę keli garsūs klaipėdiečiai tikina taip pasielgę ne dėl sotesnio kąsnio. Sunkmečiu ne viena privati įmonė priversta atleisti dalį darbuotojų. Tačiau ne visi jų patenka į gatvę. Kai kurie patys paskuba susirasti saugią užuovėją ministerijose, valstybės įmonėse ar savivaldybių administracijose. Vienas jų - nuo rugsėjo 1 dienos uostamiesčio savivaldybės Miesto ūkio departamento direktoriumi dirbantis Liudvikas Dūda.

Logistikos užmojai „įkalinti“ popieriuje

Kol septynerius metus buvo vien kalbama apie viešojo logistikos centro prie Klaipėdos steigimą, apylinkių žemė perėjo į privačias rankas, o laisvojoje ekonominėje zonoje ir už jos atsirado aibė logistikos centrais besivadinančių sandėlių.
2009-09-09

Suskaičiuoti savus automobilius valdžiai per sunku

Apie taupymą nuolat kalbanti valdžia niekaip nesugeba išsiaiškinti, kiek tarnybinių automobilių turi ministerijos ir joms pavaldžios institucijos. Bendros statistikos nėra, nes rinkti tokių duomenų niekas neįpareigotas. Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Jurgis Razma, norėdamas išsiaiškinti, kokius tarnybinius automobilių parkus turi ministerijos ir joms pavaldžios įstaigos, kreipėsi į Vyriausybę.

Privatizuoti Lietuvos pašto nepavyko

Kiekviena nauja valdžia iš Lietuvos pašto stengiasi atimti pelningus darbus, o palikusi nuostolingus, jį nugyventi ir pigiai parduoti. Paprasčiausias būdas gauti pinigų taisyti nemokšiško vadovavimo klaidas – parduoti valstybei priklausantį turtą. Kartais privatizuoti reikia, tačiau visada prieš parduodant patartina objektą padaryti patrauklų. Tada galima paprašyti didesnės kainos.

Susisiekimo ministerija atsisako planų uždaryti Kauno oro uostą

Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis paneigė viceministro Rimvydo Vaštako prieš kelias dienas žiniasklaidoje pasirodžiusius pasisakymus, kad Kauno oro uosto veikla artimiausiu laiku bus sustabdyta. Susisiekimo viceministras Rimvydas Vaštakas buvo pareiškęs, kad Kauno oro uosto veikla gali būti sustabdyta, nes tokie pasikeitimai numatomi rengiamame Lietuvos oro uosto optimizavimo plane.

Kinijos autobusų gamintojai domisi bendradarbiavimu su Lietuva

Didžiausi Kinijos autobusų gamintojai – apie 30-yje pasaulio šalių savo filialus turinti įmonė „Zhengzhou Yutong Bus Co., Ltd.“ domisi galimu bendradarbiavimu su Lietuva, praneša Susisiekimo ministerija. Savo produkciją ir bendros veiklos pasiūlymus šios įmonės vadovai Xinpeng Zhang ir Long Bai šiandien pristatė Susisiekimo ministerijai.
2009-07-28

Verslininkai nebenori kęsti esamos padėties

Šiandien Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija (LVRA) pakvietė į „Šekspyro“ viešbutyje Vilniuje vykusią spaudos konferenciją-apvalaus stalo diskusiją, kurioje vėl buvo pranešta „apie katastrofišką turizmo verslo Lietuvoje padėtį bei viešbučių ir restoranų rengiamas protesto akcijas“. LVRA teigimu, dėl padidinto PVM ir kitų turizmą žlugdančių valdžios sprendimų Lietuvos viešbučiai, restoranai ir turizmo kompanijos atsidūrė ant žlugimo ribos, darbo jau neteko daugiau kaip 10 tūkstančių sekt...
2009-06-04

Darbo grupė rengs Vilniaus oro uosto gelbėjimo planą

Speciali darbo grupė iki liepos vidurio privalės parengti Vilniaus oro uosto gelbėjimo planą. Premjeras Andrius Kubilius ketvirtadienį pasirašė potvarkį, kuriuo sudarė darbo grupę ir pavedė jai iki liepos 15 dienos parengti pasiūlymus, kaip finansuoti rinkodaros, skatinamąsias ir verslo rizikos pasidalijimo, arba kompensacinių, priemones, kuriomis būtų skubiai sprendžiamos Vilniaus oro uosto problemos, pritraukiant užsienio ir vietos vežėjus.

Ministro bendražygiams sekasi

Tai, kad vakar susisiekimo viceministro pareigas pradėjo eiti Rimvydas Vaštakas, o Klaipėdos uosto vadovo parinkimo konkursą laimėjo Eugenijus Gentvilas, ministrą Eligijų Masiulį nori nenori verčia aiškintis, kad jis nėra "įprastas" valdininkas, į svarbius postus skiriantis sau artimus žmones. Pretendentus į uosto vadovus egzaminavo 5 asmenų komisija, kuriai vadovavo Susisiekimo ministerijos valstybės sekretorius Alminas Mačiulis. Kandidatams buvo pateikta po 10 klausimų.

Susisiekimo viceministru tapo Rimvydas Vaštakas

Susisiekimo viceministru pirmadienį pradėjo dirbti buvęs Seimo narys ir kelių bendrovių vadovas Rimvydas Vaštakas. Jis koordinuos informacinių technologijų, pašto ir aviacijos sektorius.

Kovoje dėl įtakingų postų - tyla prieš audrą

Manoma, kad dėl teisės į Klaipėdos apskrities viršininko „rūmus“ pasodinti savus aršiai derėsis konservatoriai ir liberalų sąjūdis. Valdančiąją daugumą suformavusios partijos kol kas giliai panirusios į Vyriausybės kūrimo reikalus, tačiau išlaikius prezidento Valdo Adamkaus ir Seimo egzaminus postų dalybos leisis į piramidės apačią. Neabejotinai įtakingos ir šiltos vietos valstybės tarnyboje Klaipėdoje bus vienas iš aršiausių mūšio laukų.

Nesutariama dėl žemės nuomos Klaipėdos uoste

Kelis mėnesius aršiai svarstoma ir vis keičiama naujoji Klaipėdos uosto žemės nuomos mokesčio apskaičiavimo tvarka ir šįkart sulaukė verslo atstovų pasipriešinimo.Uosto direkcija teigia daugiau į kompromisus nebeisianti, pranešė Lietuvos televizijos naujienų laida "Panorama".Pagal uosto direkcijos siūlymą - mokestį skaičiuoti nuo krantinių ilgio - smulkesnėms bendrovėms kaina mažėtų, bet didesnėms penktadaliu išaugtų.
2007-04-19

Už JAV laivo prastovą Klaipėdos uoste teks sumokėti 500 tūkst. litų baudų

Amerikiečių laivas "Ref Star", iš JAV į Klaipėdą atplukdęs 8,5 tūkst. tonų šaldytos vištienos, ketvirtadienį apie 17 valandą pagaliau įplaukė į Klaipėdos uostą. Nuo sekmadienio laivas buvo priverstas stovėti išoriniame reide, kadangi numatyta giliavandenė krantinė buvo užimta.

"Lietuvos geležinkeliai" pabrangino rusiškų krovinių tranzitą

Lietuva iš Rusijos į Kaliningradą tranzitu geležinkeliais gabenamiems kroviniams nuo vasario vidurio 11 proc. padidino vežimo tarifus. Krovimo bendrovės tvirtina, kad tarifas turėtų būti dar didesnis, nes Rusijos kroviniai aplenkia Klaipėdos uostą, trečiadienį rašo dienraštis "Verslo žinios". Laivų krovimo bendrovės "Klaipėdos Smeltė" vadovas Rimvydas Vaštakas teigė, anksčiau valstybinei bendrovei "Lietuvos geležinkeliai" sumažinus rusiškų krovinių gabenimo tarifus, tuo pasinaudojo Kaliningr...
2004-03-03

"Klaipėdos Smeltė" investuos į krovinių terminalų statybą

Laivų krovos akcinės bendrovė "Klaipėdos Smeltė" per artimiausius metus ketina investuoti apie 100 mln. litų. Bendrovė žada pastatyti šaldytos produkcijos, konteinerių ir kitokios paskirties terminalus, penktadienį rašo "Vakarų ekspresas". "Klaipėdos Smeltė" ir toliau pagal krovos rezultatus išlieka trečia pagal dydį uosto krovos bendrovė", - pasakojo "Klaipėdos Smeltės" generalinis direktorius Rimvydas Vaštakas.
2004-02-27

Prie "Seimo mašinos" nepritapęs liberalcentristas traukiasi iš parlamento

Liberalų ir centro frakcijos narys Rimvydas Vaštakas penktadienį įteikė Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) pareiškimą, kuriame prašo nutraukti jo Seimo nario įgaliojimus nuo lapkričio 1 dienos. Tokį savo apsisprendimą BNS R.Vaštakas motyvavo nesugebėjimu pritapti prie "Seimo mašinos". "Šita mašina - Seimas, Vyriausybė - sukasi visuomenės labui per lėtu tempu. Man pagal savo įsitikinimus nepavyko prisiderinti prie šios mašinos.
2003-10-17

Seimo komitetas nesutinka, kad dalis globojamo vaiko pašalpos patektų į neliečiamą jo asmeninę sąskaitą

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas nesutinka, kad valstybei būtų skirta prievolė rūpintis, jog iš globojamo vaiko pašalpos trečdalis lėšų kiekvieną mėnesį patektų į neliečiamą vaiko asmeninę sąskaitą. Tokį sprendimą Socialinių reikalų ir darbo komitetas priėmė trečiadienį, apsvarstęs Valstybinių pašalpų šeimoms, auginančioms vaikus, įstatymo pataisą, kurią Seimui priimti yra pateikę liberalcentristai Dalia Teišerskytė ir Rimvydas Vaštakas.
2003-09-17

Parlamentarai perspėja dėl galimų žvejų protesto akcijų

Seimo Liberalų ir centro frakcijos nariai ragina Vyriausybę ir Žemės ūkio ministeriją spręsti žvejų problemas. Jeigu ir toliau bus ignoruojami smulkiųjų žvejų interesai, parlamentaro Raimundo Palaičio nuomone, rudenį gali susiklostyti neprognozuojami procesai. Seimo narys Rimvydas Vaštakas antradienį spaudos konferencijoje sakė neskatinąs uosto blokados akcijų, tačiau, anot jo, iš žvejų jau pasigirsta tokių minčių. "Žvejų problemas reikia spręsti.
2003-06-10

Vyriausybė prieštarauja naminės degtinės legalizavimui

Vyriausybė penktadienį (04.18) nepritarė dalies parlamentarų parengtam Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimo projektui, kuriame siūloma legalizuoti naminę degtinę, raugą ir kitus namų gamybos stiprius alkoholinius gėrimus.
2003-04-18
Į viršų