rimas varkulevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rimas varkulevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rimas varkulevičius“.

Rimas Varkulevičius atsistatydina iš Prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos

Beveik trejus metus Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) prezidentu dirbęs Rimas Varkulevičius atsistatydina iš pareigų.  Nuo liepos 25 dienos šias pareigas laikinai eis viceprezidentas, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas, pranešė asociacija.  Pasak jos, R. Varkulevičius sprendimą trauktis priėmė dėl asmeninių priežasčių ir išaugusių įsipareigojimų naujose veiklose.
2022-07-22

Verslas: dėl krizės su Kinija reikia ieškoti naujų rinkų, pritraukti naujų investuotojų

Besitęsiant Kinijos ekonominiam spaudimui, Lietuvos verslo atstovai sako, kad reikia ieškoti naujų rinkų Amerikos, Azijos šalyse, o į Lietuvą pritraukti JAV ir kitų šalių, kurios nedirba su Kinija. Verslininkai pabrėžia, kad valstybė turi galvoti, kaip per mokesčius pritraukti talentų ir naujų investuotojų.    Pasak Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidento Vidmanto Janulevičiaus, įmonės šiuo metu ieško būdų, kaip pasiekti kitas rinkas.
2022-01-28

Verslas nori kompensacijų už COVID-19 testus, bet valdžia nieko nežada

Verslo atstovai tikina, kad jiems per sunku apmokėti darbuotojų koronaviruso testus, todėl prašo valdžios šias išlaidas kompensuoti. Darbdavių organizacijos siūlo įvairius galimus kompensavimo būdus, tačiau valdžios atsakymų kol kas neišgirdo.

Verslininkai prašo, kad už darbuotojų Covid-19 tyrimus sumokėtų valstybė

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas ragina valstybę skirti kompensacijas įmonėms, kurios apmoka darbuotojų koronaviruso testus. Valdantieji sako, kad tokia idėja yra svarstytina, tačiau reikėtų įvertinti valstybės finansines galimybes bei laboratorijų pajėgumus, nes šiuo metu jų trūksta. „Įmonės nepakankamai atlieka savo darbuotojų sveikatingumo vertinimų. Tai sąlygoja kai kurios ekonominės priežastys.
2020-12-01

Lietuvos ir „Gazprom“ derybos šią savaitę neįvyks

 Lietuvos ekspertai šią savaitę dar nevyks į Maskvą tęsti derybų su Rusijos dujų koncernu „ Gazprom“. Premjeras Algirdas Butkevičius anksčiau tikėjosi, kad tokie pokalbiai įvyks jau šią savaitę. „Lietuvos derybų grupės dėl dujų kainų Lietuvai atstovai šią savaitę dar derina galimą kelionės į Rusiją datą.
2014-03-05

„Achema“ trauksis iš Gamtinių dujų terminalo valdymo

Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) pradėjus tirti Gamtinių dujų terminalo steigimą, privatus jo dalininkas koncernas „Achemos grupė“ ketina sumažinti savo dalį perpus – nuo 20 iki 10 proc., taip pat trauktis iš įmonės valdymo. „Mes pasiruošę sumažinti savo dalį nuo 20 proc. iki 10 proc., tokiu būdu (valstybei – BNS) lieka didžiulė erdvė“, – interviu LNK televizijai penktadienį teigė didžiausias „Achemos grupės“ akcininkas ir prezidentas Bronislovas Lubys.

Gamtinių dujų terminalui – STT smūgis (papildyta)

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo valstybės tarnautojų piktnaudžiavimo tarnyba, kai Ūkio ministerija ir „Achemos grupės“ valdoma Jonavos trąšų bendrovė „Achema“ šių metų rudenį steigė suskystintų dujų importo terminalo valdymo įmonę Gamtinių dujų terminalas. Prokuratūros ir STT atstovai neigia, jog tyrimas susijęs su politinėmis permainomis.

Valstybės klaidos brangios verslui ir vartotojams

Daugėja pranešimų, skelbiančių apie lėtėjantį šalies ūkio augimą. Tačiau valdžia artėjant rinkimams juos tarsi praleidžia negirdomis ir nori priimti tokius sprendimus, kurie tikrai nepalengvintų Lietuvos ekonomikos „nusileidimo“ minkštai. Politikai, planuodami verslui padidinti maksimalų pelno mokesčio tarifą nuo dabar esančių 15 proc. iki 19 proc., elgiasi trumparegiškai - mąsto apie rinkimus, o ne apie Lietuvos ūkio ateitį. Taip tvirtina šalies verslininkai ir ekonomikos ekspertai.
2008-04-24

Valdininkų saulėlydžiai ir saulėtekiai

Lietuvoje Saulėlydis tęsiasi jau nuo 2000 m. - tada buvo įkurta Komisija, pašaukta kovoti su biurokratizmu, išpūstu valdininkų aparatu, neskaidriomis administracinėmis procedūromis.Gal kas nors prisimins ir gerų šios Komisijos, veikusios su pertraukomis, darbų, tačiau tenka konstatuoti esminį faktą - kova su biurokratizmu pralaimima.

Trečiadienio „Apskritas stalas“: kas trukdo Lietuvos verslo integracijai į užsienio rinkas?

„Balsas.lt“ ragina klausti „Žinių radijo“ laidos dalyvius. Praėjusią savaitę Lietuvos verslininkai šalies ūkio galimybes pristatė Europos verslo viršūnių susitikime Briuselyje. Lietuvos pramonininkai savo stende demonstravo šalies transporto ir infrastruktūros potencialą.
2007-03-21
REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentu išrinktas D. Mockus

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentu trečiadienį (09.17) rūmų prezidiumo posėdyje išrinktas koncerno "MG Baltic" prezidentas Darius Mockus. Jis pakeitė buvusį rūmų asociacijos prezidentą, "Ekrano" generalinį direktorių Eimutį Žvybą. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos generalinis direktorius Rimas Varkulevičius “Eltai” sakė, kad D. Mockus į rūmų vadovo postą išrinktas visais balsais. Kandidato į šias pareigas buvo ieškoma visą vasarą.
2003-09-17

Lietuvos verslininkai ir diplomatai bendromis pastangomis plės eksporto rinkas

Lietuvos diplomatinis korpusas ir verslo organizacijos bendradarbiaus, siekdami išplėsti šalies eksporto rinkas. Memorandumą dėl tokio bendradarbiavimo pasirašė Užsienio reikalų ministerijos, Pramonininkų konfederacijos, Pramonės, prekybos ir amatų rūmų asociacijos bei asociacijos Tarptautiniai prekybos rūmai Lietuva atstovai antradienį Vilniuje vykusios konferencijos "Ekonominė diplomatija kintančiame pasaulyje" metu. "Tikimės efektyvesnio mūsų bendro darbo.
2003-05-27

Rinkų ir investicijų paieška turi tapti Lietuvos užsienio politikos prioritetu, sako prezidentas

Naujų rinkų lietuviškoms prekėms paieška ir investicijų skatinimas turi tapti šalies užsienio politikos prioritetu, sako p rezidentas Rolandas Paksas. "Naujų rinkų lietuviškoms prekėms paieška, investicijų į Lietuvą skatinimas iš tiesų turi tapti labai svarbiu užsienio politikos uždaviniu. Būtina skatinti ne tik užsienio investicijas į Lietuvą, bet ir Lietuvos investicijas užsienyje.
2003-05-27
Į viršų