riesch

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „riesch“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „riesch“.

Kalnų slidininkė M. Riesch sustiprino lyderės poziciją bendrojoje pasaulio taurės varžybų įskaitoje

Planetos kalnų slidinėjimo taurės moterų varžybų penktąją greitojo nusileidimo rungtį šiame sezone penktadienį Italijoje laimėjo sezono lyderė bendrojoje įskaitoje ir šioje rungtyje pirmaujanti vokietė Maria Hofl-Riesch.
2014-01-24

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybose – dviejų sportininkių triumfas

Antradienį Austrijoje vykusias pasaulio moterų kalnų slidinėjimo taurės slalomo varžybas laimėjo dvi sportininkės - suomė Tanja Poutiainen ir vokietė Maria Riesch. Trečiąją vietą užėmė prancūzė Nastasia Noens. Pirmą kartą pasaulio taurės varžybose ant prizininkių pakylos užkopusi 22-ejų metų atletė nugalėtojoms pralaimėjo 0,52 sek. Bendrojoje pasaulio taurės varžybų įskaitoje po 18 rungčių pirmauja M. Ryš. Ji turi 1023 taškus. Antrąją vietą užima nugalėtojos titulą ginanti Lindsey Vonn.
2011-01-12

Geriausi 2010 metų Vokietijos sportininkai – M. Riesch ir S. Vettelis

Geriausiais 2010 metų Vokietijos sportininkais išrinkti dukart Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių čempionė kalnų slidininkė Maria Riesch ir pasaulio „Formulės-1“ čempionas Sebastianas Vettelis. 64-ąjį kartą surengtuose rinkimuose dalyvavo 1500 sporto žurnalistų. M. Riesch tik 36 taškais aplenkė tris medalius (du aukso) Vankuveryje iškovojusią biatlonininkę Magdaleną Neuner. Trečia liko Europos 100 m bėgimo čempionė Verena Sailer.