rezultatyviausi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rezultatyviausi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rezultatyviausi“.

Lukauskis – visų laikų LKL rezultatyviausių trejetuke, bet tai dar ne viskas

Vyriausias „Betsafe–LKL“ krepšininkas Mindaugas Lukauskis tvirtina savo pozicijas istoriniuose LKL puslapiuose. M. Lukauskis vakar buvo ryškiausias Prienų „Skycop“ spindulys pralaimėtose ketvirtfinalio rungtynėse Klaipėdoje ir pasirodymą pažymėjo istoriniais momentais.
2019-05-16

Žingsnis iki Jordano: „senelis“ Nowitzkis ilgam įsirašė į NBA metraščius

Dalaso „Mavericks“ puolėjas, vokietis Dirkas Nowitzkis, pralaimėjimą prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ prisimins su šypsena. Gyva Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda aplenkė Wiltą Chamberlainą ir visų laikų rezultatyviausių lygos krepšininkų sąraše pakilo į šeštąją vietą. 40-metis, kuris, manoma, savo karjerą baigs jau šią vasarą, minėtose rungtynėse sužaidė puikų pirmąjį kėlinį ir viso surinko 8 taškus.
2019-03-20

Top 25: rezultatyviausi Europoje rungtyniaujantys futbolininkai

Atėjus dar vienai nacionalinių rinktinių pertraukai, sirgaliai liks be klubinio futbolo. Pasinaudokime šia pertrauka ir pažvelkime į kol kas rezultatyviausius Europoje žaidžiančius futbolininkus. Kadangi didžiosiose Senojo žemyno lygose jau praėjo maždaug trečdalis sezono, aiškėja, kas gali tapti geriausiu 2015-16-ųjų snaiperiu: 22-25. Christianas Santosas (Neimegeno NEC, Nyderlandai*) – 9 įvarčiai. 22-25. Benjaminas Moukandjo („Lorient“, Prancūzija) – 9 įvarčiai.
2015-11-10

Tapę istorijos dalimi: Dainius Šalenga, Mindaugas Lukauskis ir kiti aktyvūs LKL visų laikų lyderiai

Praėjusią savaitę Madrido „Real“ klubo simbolis Felipe Reyesas tapo Eurolygos atkovotų kamuolių karaliumi. 1288-ą kamuolį per 11-ą metų trunkančią Eurolygos karjerą sugriebęs F.Reyesas aplenkė Mirsadą Turkčaną ir tapo Eurolygos visų laikų atkovotų kamuolių lyderiu. Ta proga krepšinio analitikas Erildas Budraitis lkl.lt lankytojams siūlo pažvelgti į BEKO-LKL žaidėjus, kurie patenka į visų laikų aukščiausios Lietuvos lygos lyderių reitingus ir išsiskiria istoriniame BEKO-LKL lygos kontekste.