renault megane

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „renault megane“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „renault megane“.

Elektrinio „Renault Megane e-Tech“ testas: Daugiau nei tik stilingas hečbeko ir krosoverio hibridas

„Volkswagen Golf“ – vienas seniausių kompaktinės automobilių klasės atstovų. Nuo pat aštunto dešimtmečio vidurio vykstanti „Golf“ gamyba leido šiam modeliui sulaukti pasaulinio pripažinimo ir tokiu būdu sukurti įspūdį, jog šioje automobilių klasėje tiesiog nebėra kredibilių alternatyvų.
2024-02-17

„Renault“ pristatys įperkamą elektromobilį, kuris su pilna įkrova nuvažiuos iki 400 km

Jau netrukus „Renault“ pristatys vieną laukiamiausių naujų automobilių rinkos naujienų – kompaktišką, stilingą ir svarbiausią – įperkamą elektromobilį. Sukurtas semiantis įkvėpimo iš kultinio „Renault 5“, naujame tūkstantmetyje jis atgims kaip stilingas, bet praktiškas elektromobilis, siūlantis daugelio poreikius atliepiantį nuvažiuojamą atstumą ir kainą.  „Renault 5 E-Tech electric“ – tai kultinė ikona, pritaikyta šiuolaikiniam laikmečiui.
2023-12-12

„Renault“ pradėjo kurti naują elektros variklį, kuris būtų efektyvesnis ir kompaktiškesnis

Prancūzijos automobilių lyderė „Renault“ kartu su partneriu „Valeo“ suvienijo jėgas svarbiai misijai. Bendrovių tikslas – sukurti visiškai naujos kartos elektrinį variklį, kuris būtų dar kompaktiškesnis, galingesnis bei draugiškesnis aplinkai. Kodiniu pavadinimu E7A pramintas variklis tebėra kūrimo stadijoje ir turėtų debiutuoti 2027-aisiais.
2023-11-06

„Renault“ pirmauja Lietuvos komercinio transporto rinkoje, lengvųjų automobilių segmente – taip pat tarp lyderių

Per pirmus aštuonis š. m. mėnesius „Renault“ padidino savo rinkos dalį ir užima penktąją vietą tarp automobilių prekių ženklų Lietuvoje. Prancūzų gamintojo lengvųjų automobilių pardavimas mūsų šalyje auga, o komercinių transporto priemonių rinkoje „Renault“ ir toliau užima pirmąją vietą – iš viso per minėtą laikotarpį registruotos 504 transporto priemonės. „Renault“ 2023 m. sausio–rugpjūčio mėn. užėmė 5,6 proc.
2023-09-25

Naujų modelių pasirodymas augina „Renault“ pajamas ir pardavimus

2023 m. per pirmąjį pusmetį „Renault“ pardavė 770 807 automobilius (lengvuosius ir lengvuosius komercinius automobilius) (+11 %) visame pasaulyje. 2023 m. pirmąjį pusmetį Europoje parduotų automobilių skaičius padidėjo 21 % – iki 501 985 vienetų (lengųjų ir lengvųjų komercinių automobilių). Kaip ir 2022 m., Europos gamintoja daro didelę pažangą didelės vertės segmentuose – augančioje elektrifikuotų** ir kompaktiškų automobilių segmente bei mažmeninėje ir lengvųjų komercinių automobilių (LCV) pr...
2023-07-13

„H1st vision“ – „Renault“ padalinio ateities mobilumo vizija

„H1st vision“ – tai rytojaus mobilumo vizija, kurią per rekordiškai trumpą laiką – šešis mėnesius – sukūrė 100 žmonių komanda. Šešių didelių bendrovių („Atos“, „Dassault Systèmes“, „Orange“, „Renault Group“, „STMicroelectronics“ ir „Thales“) sukurtos atviros inovacijų ekosistemos „Software République“ pagrindinis tikslas –  sukurti tvaraus, nepriklausomo ir saugaus mobilumo ekosistemą Europoje.
2023-06-30

„Renault“ sprendimas pasikliauti hibridinėmis pavaromis atsipirko: pardavimai auga visame pasaulyje

Išlaikant į vertę orientuotą pardavimo politiką, „Renault“ pardavimas visame pasaulyje pasiekė 354 545 vienetus* (lengvųjų ir lengvųjų komercinių automobilių), t. y. 9 % daugiau nei 2022 m. I-ąjį ketvirtį.
2023-04-18

Ribotos laidos „Renault Megane R.S. Trophy-R“ pagerino Hokenheimo trasos įveikimo laiką

Sausio mėnesį „Renault“ oficialiai pristatė naują sportiškos „Renault Megane“ versijos modifikaciją, su kuria gamintojas siekia atsilabinti su pajėgiausia ir daugiausiai gerų emocijų teikiančiu modeliu – „Megane R.S.“. Nors „Renault“ neplanuoja pasiūlyti naujos kartos „Megane R.S.“ modelio, tačiau tai nereiškia, jog dabar reikėtų šį modelį užmiršti. Anaiptol.
2023-02-17

5 priežastys, dėl kurių pirmoji pažintis su elektriniu „Renault Megane E-Tech“ paliko gerą įspūdį

„Renault“ nėra tas gamintojas, kurio inžinieriai būtų ką tik praėję pirmąjį elektromobilių kūrimo kursą. Tam tikra prasme, „Renault“ buvo vienas iš pirmųjų prekės ženklų, kuris į elektrifikaciją pradėjo investuoti anksčiau negu to reikalavo Europos Sąjunga ar patys automobilių pirkėjai.
2022-09-26

Europos rinkimuose sužibėjęs elektromobilis „Renault Megane E-TECH Electric“ – jau Vilniuje

Šiemet „Europos metų automobilio“ rinkimuose sužibėjusį visiškai naują elektromobilį „Renault Megane E-TECH Electric“ jau galima išvysti ir Lietuvoje. Jis pirmą kartą Baltijos šalyse demonstruojamas gegužės viduryje duris atvėrusiame naujajame Prancūzijos gamintojo atstovės mūsų šalyje, bendrovės „Sostena“, automobilių centre Savanorių prospekte, Vilniuje. Naujosios beveik 5 tūkst.
2022-05-20
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų