remalda kergytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „remalda kergytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „remalda kergytė“.

Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas: ar lietuviai nustebins rezultatais?

Atjaunėjusi, perspektyvi ir teikianti vilčių – rugpjūčio 4–13 dienomis Londone (Didžioji Britanija) vyksiančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate pasirodysianti Lietuvos komanda pagrįstai gali pranokti pirmtakų pasiekimus. Londone Lietuvai atstovaus 15 sportininkų delegacija – keturi metikai, dvi šuolininkės, trys maratonininkai, viena stadiono bėgikė bei penki ėjikai.
2017-08-02

SELL sporto žaidynės: Šiaulių sportininkų sąskaitoje – trys aukso medaliai

Savaitgalį Latvijoje vykusiose 33-iose tradicinėse Baltijos šalių studentų žaidynėse SELL jėgas išbandė per 1500 sportininkų ne tik iš Lietuvos, Latvijos, Estijos universitetų, bet ir kitų pasaulio šalių, tokių kaip Kinija ar net Australija. O štai itin aukštais sportininkų pasiekimais garsėjančio Šiaulių universiteto studentai čempionų titulo neapleido ir šįkart – pastarųjų sąskaitoje iškovoti net trys aukso medaliai.

Europos lengvosios atletikos čempionate varžysis 19 lietuvių

Paaiškėjo liepos 6-10 dienomis Amsterdame (Olandija) vyksiančiame Europos čempionate startuosianti Lietuvos komanda. Į Senojo žemyno pirmenybes važiuos 19 sportininkų: 1. Airinė Palšytė (šuoliai į aukštį) 2. Diana Lobačevskė (pusmaratonis) 3. Rasa Drazdauskaitė (pusmaratonis) 4. Remalda Kergytė-Dauskurdienė (pusmaratonis) 5. Monika Juodeškaitė (pusmaratonis) 6. Remigijus Kančys (pusmaratonis) 7. Lina Grinčikaitė-Samuolė (100 m) 8. Giedrė Kupstytė (rutulio stūmimas) 9. Austra Skujytė (septynkovė)...
2016-06-28

Lengvaatlečių prognozės: kokie bus 2016-ieji?

Nauji metai – naujos viltys. Lietuvos lengvaatlečių šiemet laukia ne tik Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės, bet ir atsakingi startai Europos čempionate Olandijoje bei pasaulio uždarų patalpų pirmenybėse JAV. Kaip 2016-ieji susiklostys lietuviams? Ar pavyks nutraukti medalių sausrą? Kuris sportininkas olimpiadoje užims aukščiausią vietą? Jūsų dėmesiui – pačių lengvaatlečių prognozės 2016-iesiems. Ar 2016-aisiais Airinei Palšytei pavyks peršokti du metrus? Lengvaatlečių prognozė – 67 proc.
2016-01-13

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas pirmą kartą vyks Palangoje

Rugpjūčio 7-8 dienomis atnaujintame Palangos miesto stadione vyks svarbiausias metų lengvosios atletikos renginys Lietuvoje – šalies čempionatas. Į pajūrį sugužės beveik pustrečio šimto sportininkų, tarp kurių bus bene visi tituluočiausi šių dienų lengvaatlečiai. Dalis sportininkų jau antrą savaitę pluša treniruočių stovykloje Palangoje, kur turėjo galimybę susipažinti su renovuotu miesto stadionu. Jis lengvaatlečiams paliko gana gerą įspūdį.
2015-08-04

Patirta trauma nesugriovė Remaldos Kergytės planų sugrįžti į olimpiadą

Olimpietės, „Kauno maratono klubo“ narės Remaldos Kergytės patirta trauma ir sezonas be treniruočių neišgąsdino. Ilgųjų nuotolių bėgikė vėl pradeda bėgioti ir neslepia, kad dar tikisi spėti įveikti maratono distancijos olimpinį normatyvą ir kitą vasarą startuoti Rio de Žaneiro olimpiadoje. Iki olimpiados liko metai, ar spėsite jai pasirengti? Dar tik pradedu lengvai bėgioti ir artimiausiu metu planuoju sugrįžti į normalų treniruočių ritmą.
2015-07-31

Naktinis moterų bėgimas: nuo įžymybių iki Lietuvos olimpiečių

Šeštadienio vakarą, žinomos šalies moterys: Jurga Anusauskienė, Gabrielė Martirosianaitė, Nomeda Marčėnaitė, Gabija Ryškuvienė, Redita Dominaitytė ir kitos, prabangius vakarėlius iškeitė į sportą. Sostinės gatvėse startavo naktinis moterų bėgimas „We Own the Night“. Vinco Kudirkos aikštėje buvo duotas startas 5 kilometrų šventinei distancijai. Pirmą vietą bėgime užėmė per 16 su puse minutės distanciją įveikusi Lietuvos sportininkė, olimpietė labiau mėgstanti bėgti maratonus Remalda Kergytė.
2013-08-24

R. Kergytė maratone Vokietijoje - aštunta

Diuseldorfe (Vokietija) vykusiame "Metro Group" bėgimo maratone Lietuvos atstovė Remalda Kergytė užėmė aštuntąją vietą. Lietuvė 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 39 min. 10 sek. R. Kergytė tapo antrąja po Živilės Balčiūnaitės Lietuvos maratonininke, jau įvykdžiusia 2011 metų pasaulio čempionato normatyvą. Nugalėjo rusė Natalija Volgina - 2 val. 30 min. 47 sek.
2010-05-03

Lietuvos atletai iš Berlyno grįžo ir be medalių, ir be rekordų

Vakar Berlyne pasibaigusiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate mūsų sportininkai medalių neiškovojo ir šalies rekordų nepagerino. Iš penkiolikos Lietuvos atletų į geriausiųjų dešimtukus pateko du.
2009-08-24

Ž. Balčiūnaitė pasaulio čempionato maratone - 19-a

Vokietijos sostinėje Berlyne besibaigiančio 12-ojo pasaulio lengvosios atletikos čempionato moterų maratone sekmadienį Lietuvos bėgikė Živilė Balčiūnaitė užėmė 19-ąją vietą. Nugalėjo kinė Siue Bai (Xue Bai). 20-metė atletė 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 25 min. 15 sek. Antra finišavo 28 metų japonė Jošimi Ozaki (Yoshimi Ozaki). Ji nuo nugalėtojos atsiliko 10 sek. Trečiąją vietą užėmė 24 metų Etiopijos atstovė Aselefech Mergija (Aselefech Mergia), kuri nugalėtojai pralaimėjo 17 sek.