reitingas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „reitingas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „reitingas“.

Pasaulio reitingo dešimtukuose – keturios Lietuvos baidarininkų ir kanojininkų įgulos

Paskelbtas geriausių pasaulio baidarių ir kanojų irkluotojų reitingas. Į Tarptautinės baidarių ir kanojų irklavimo federacijos (ICF) sudarytą reitingą įtrauktos visos svarbiausios 2023 metais vykusios varžybos – pasaulio čempionatas, Europos čempionatui prilygintos Europos žaidynės, trys pasaulio taurės varžybų etapai ir pasaulio jaunimo čempionatas. Dviviečių baidarių 500 m rungties pasaulio reitinge 4 vietą užima Lietuvos atstovai Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas.
2024-01-18

Atnaujintame Eurolygos reitinge – „Žalgirio“ nuosmukis

Krepšinio naujienų portalas „Eurohoops“ atnaujino Eurolygos komandų reitingą, kuriame didelį žingsnį atgal žengė Kauno „Žalgirio“ komanda.  Šis reitingas – jau trečiasis 2023-2024 m. Eurolygos sezone. Primename, kad pirmajame reitinge žalgiriečiai buvo 12-oje vietoje, o vėliau šoktelėjo į 8-ąją.  Visgi dabar Kauno komanda prarado net 6 pozicijas ir atsidūrė tik 14-oje vietoje. „Žalgiris“ 14-oje vietoje yra ir turnyrinėje lentelėje prabėgus 13 Eurolygos turų.
2023-12-13

Aukštųjų mokyklų reitinge – kirtis Vilniaus universitetui: tokio žemo įvertinimo daugiau negavo niekas kitas

Žurnalas „Reitingai“ skelbia geriausių universitetų ir kolegijų reitingą pagal specialistų parengimą. Kaip ir anksčiau, pirmauja Vilniaus kolegija bei Vilniaus universitetas, nors pastarojo rezultatai spindi ne visose srityse. Mažiausiai dvi pagrindinio šalies universiteto studijų kryptys įvertintos žemiausiu balu.  Reitingo sudarytojai į aukštąsias mokyklas pažvelgė iš darbdavio pusės.

Atnaujintame Eurolygos reitinge – „Žalgirio“ šuolis į viršų

Garsus krepšinio portalas „Eurohoops“ paskelbė naująjį Eurolygos pajėgumo reitingą, kuriame pasikeitė Kauno „Žalgirio“ (3/3) vieta. Po pirmųjų šešerių mačų kauniečiai reitinge yra aštunti. Prieš sezoną pirmajame „Eurohoops“ Eurolygo komandų reitinge Kazio Maksvyčio auklėtiniai buvo dvylikti. Didžiausius šuolius nuo sezono pradžios atliko „Barcelona“ (5/1), Bolonijos „Virtus“ (5/1) ir „Valencia“ (5/1) klubai. Jie visi į viršų palypėjo per šešias pozicijas.
2023-11-08

FIFA reitinge Lietuvos rinktinė pagerino pozicijas

Atnaujintame FIFA reitinge šiek tiek į viršų pakilo Lietuvos futbolo rinktinė. Edgaro Jankausko auklėtiniai į viršų palypėjo per devynias pozicijas – iš 143-ios vietos į 134-ąją. Lietuviai pastaruoju metu rodė geruss rezultatus, kai 2:0 įveikė bulgarus ir lygiosiomis 2:2 buvo sužaista su Vengrijos rinktine.
2023-10-26

Kalnų dviratininkė Sosna – vėl pasaulio reitingo viršūnėje

Dviratininkė Katažina Sosna, atstovaujanti Italijos komandai „Torpado Factory Team“, Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) kalnų dviračių (MTB) kroso maratono (XCM) reitinge iš antros vietos pakilo į pirmą. Daugkartinė Lietuvos čempionė į pasaulio reitingo viršūnę sugrįžo po beveik 13 mėnesių. K. Sosna turi 1389 taškus. Lietuvos dviratininkei už pirmą vietą praėjusį sekmadienį Italijoje vykusiose varžybose „Castro Legend Cup – X Legend d’Italia“ atiteko 30 pasaulio reitingo taškų.
2023-10-17

Paskelbtas pirmasis Eurolygos reitingas: „Žalgiris“ – už dešimtuko ribų

Šį vakarą Kauno „Žalgiris“ pradeda pasirodymą naujo sezono Eurolygoje. Rungtynes su Bolonijos „Virtus“ klubu nuo 21:30 val. Lietuvos laiku galėsite stebėti „Go3“ kanale. Prieš prasidedant naujajam sezonui, „Eurohoops“ puslapis paskelbė pirmąjį Eurolygos klubų reitingą. Jame „Žalgiris“ tarp 18 komandų užėmė 12 vietą. Komandos komplektaciją reitingo sudarytojai dešimtbalėje skalėje įvertino septynetui, o galimą komandos chemiją – aštuonetui.
2023-10-05

Pasaulio čempionato reitinge – Lietuvos šuolis į viršų: „Viską lemia meistriškas Maksvyčio darbas“

Lietuvos rinktinė pasaulio čempionato reitinge pakilo keturiomis pozicijomis aukščiau. Kazio Maksvyčio auklėtiniai FIBA sudarytame reitinge dabar užima devintąją vietą, o prieš prasidedant čempionatui buvo vos penkiolikta.  „Gynyba yra raktas į pergales šiai komandai. Tiesiog duokite Sedekerskiui dengti penktos pozicijos žaidėją, o Valančiūnas gali ginti blogiausią oponentų komandos metiką. Meistriškas Maksvyčio darbas“, – rašė FIBA analitikai.
61 2023-08-31

Sudarė naują reitingą: Lietuvos pasas – vienas galingiausių pasaulyje

Lietuva ir Jungtinės Amerikos Valstijos dalinasi aštuntą vietą galingiausių pasų sąraše, antradienį skelbia šį reitingą sudaranti įmonė „Henley & Partners“. Tai reiškia, kad Lietuvos piliečiai be vizų gali keliauti į 184 šalis. Pirmąją vietą užima Singapūras, kurio piliečiai gali vykti į 192 šalis. Antrąją vietą dalinasi Vokietija, Italija ir Ispanija, trečiąją – Austrija, Suomija, Prancūzija, Japonija, Liuksemburgas, Pietų Korėja ir Švedija.

Nadalis po daugiau nei 20 metų pertraukos iškrito iš ATP reitingo šimtuko

Pirmadienį po „Roland Garros“ turnyro buvo atnaujintas ATP vienetų reitingas, kurio šimtuke nebeliko neseniai 37-ąjį gimtadienį minėjusio ispano Rafaelio Nadalio. Ispanas dėl traumos negalėjo ginti „Roland Garros“ nugalėtojo titulo, todėl prarado 2000 pernai iškovotų taškų. Bendras R.Nadalio taškų kraitis sumenko iki 445. Tai ispaną iš 15-os vietos nubloškė į 136-ą. Tai yra pirmas kartas nuo pat 2003 m. balandžio, kai R.Nadalio nėra ATP reitingo šimtuko.
2023-06-12
REKLAMA
REKLAMA

Dinastija tęsiasi: SKM – penktus metus iš eilės geriausia Lietuvos vaikinų krepšinio mokykla

Sostinės krepšinio mokyklai (SKM) birželio 8-osios vakaras tapo triguba švente. Vilniaus „Rytas“ rungtynėse „Jeep“ arenoje išlygino Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos rezultatą, SKM Padėkos vakare pagerbė savo abiturientų kartą, geriausias sezono komandas ir partnerius. Viską vainikavo 2022–2023 m. Moksleivių krepšinio lygos (MKL) sezono reitingas, kuriame SKM tapo geriausia Lietuvos vaikinų krepšinio mokykla. Tau jau penktasis kartas iš eilės, kai SKM apdovanojama analogišku prizu.
53
2023-06-09

Panevėžio ligoninė pasidžiaugė esanti gydymo įstaigų reitingo viršuje: suteikia bene daugiausiai paslaugų

Sveikatos apsaugos ministerija ketvirtus metus iš eilės atlieka gydymo įstaigų vertinamą ir po atliktos analizės skelbia jų reitingą. Respublikinė Panevėžio ligoninė ir šiemet neužleidžia stipriausiųjų pozicijų. Įvertinus praėjusių metų rodiklius, Respublikinė Panevėžio ligoninė reitingų lentelėje užėmė antrąją vietą. Vos keliais balais ji nusileido tik Respublikinei Vilniaus universitetinei ligoninei. Trečioje vietoje liko Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.
Aktualijos 2023-06-01

Kirtis Šimonytės Vyriausybei – Tapino iniciatyva papurtė reitingus

Gegužę įsisiūbavęs vadinamasis čekių skandalas labiausiai kirto per pasitikėjimą dabar jau buvusia švietimo, mokslo ir sporto ministre Jurgita Šiugždiniene bei premjere Ingrida Šimonyte, rodo šeštadienį „Lietuvos ryto“ paskelbta bendrovės „Vilmorus“ apklausa. Gegužę J. Šiugždinienę palankiai įvertino 6,8 proc., nepalankiai – 62,3 proc. apklaustųjų. Balandį šie skaičiai atitinkamai buvo 14 proc. ir 39,7 procento.

Apklausa: smunka gyventojų pasitikėjimas bankais, paaugo ugniagesiais ir policija

Auga gyventojų pasitikėjimas ugniagesiais-gelbėtojais, jis yra didžiausias per 14 metų, policijos reitingas kovą buvo aukščiausias per 25-erius metus. Tuo metu pasitikėjimas bankais smuko – kovą jais labiau nepasitikima, nei pasitikima, rodo šeštadienį skelbiama „Lietuvos ryto“ užsakymu atlikta „Vilmorus“ apklausa.  Jos duomenimis, teigiamai ugniagesius-gelbėtojus vertina 93,5 proc. (vasarį –  91,5 proc.) gyventojų, neigiamai – 0,8 proc. (1,2 proc.

Šios moterys tikrai neskursta: štai dešimt turtingiausių sportininkių, kurios maudosi piniguose

Visame pasaulyje puikiai žinomas ekonomikos, finansų ir verslo žurnalas „Forbes“ paskelbė dešimt moterų sportininkių, kurios praėjusiais metais uždirbo daugiausiai. Palyginti su analogišku 2021 m. reitingu, sąraše yra net 4 nauji veidai. Dešimtuke – net 7 teniso atstovės, o sąraše nėra nė vienos krepšininkės. Daugiausiai iš krepšininkių praėjusiais metais uždirbo Candace Parker. Ji žaisdama Čikagos „Sky“ klube 2022 m. uždirbo  7,2 mln.
2023-03-11

Atnaujintas FIBA reitingas: Lietuvos rinktinės vieta lieka nepasikeitusi

FIBA paskelbė naujausią reitingą, kuriame Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė išlaikė savo 8-ąją poziciją. Nė vieno pokyčio neįvyko iki pat 19-os pozicijos. Tai reiškia, kad Lietuvos rinktinė Pasaulio taurės burtų ceremonijos metu turėtų būti antrajame krepšelyje. Didžiausią šuolį nuo pastarojo reitingo patyrė Kuvaitas ir Gvatemala, kurie pridėjo po 17 pozicijų ir pakilo atitinkamai iki 120 bei 138 vietų.
2023-03-07

Naujausias NBA reitingas: Valančiūno klubas praranda pozicijas, Sabonio vedamas „Kings“ kopia aukštyn

Po daugiau nei pusės reguliariojo NBA sezono pateiktame reitinge – pokyčiai lietuvių atstovaujamų komandų pozicijose. Dar neseniai antra geriausia komanda vertinta „Pelicans“ krenta žemyn, o „Kings“ užtikrintai skinasi kelią į priekį. Žengiant į 15-ąją NBA sezono savaitę oficialus lygos portalas vėl sudarė komandų reitingą, kuriame apžvelgiami paskutiniai klubų rezultatai ir įvertinami rezultatai. Vakarų konferencijoje galima pamatyti įdomų reiškinį.
2023-01-24

Greta Curry ir Hardeno: Sabonis vėl pateko į prestižinį NBA sezono MVP reitingą

NBA penktadienio vakarą atnaujino naudingiausio žaidėjo rinkimų prognozes. Tarp 15 naudingiausių lygos krepšininkų vėl pateko nuostabų sezoną Sakramento „Kings“ gretose žaidžiantis Domantas Sabonis. D. Sabonis pateko į trečiąjį lygos penketą. Kartu juo jame kiti garsūs vardai – Stephenas Curry, Jamesas Hardenas, Lauri Markkanenas ir Julius Randle‘as. Šis penketas išdėstytas abėcėlės tvarka. Tuo metu pirmajame penkete – net 4 NBA lygos legionieriai.
78
2023-01-20

Geriausių visų laikų teniso žaidėjų sąrašas sukėlė diskusijas: Nadalis – vos aštuntas

„Tennis Abstract“ neseniai pristatė 128 geriausių visų laikų teniso žaidėjų sąrašą. Į vieną reitingą įtraukti tiek vyrai, tiek moterys. Geriausiu visų laikų tenisininku buvo pripažintas australas Rodas Laveris. Legendinis žaidėjas dominuoti pradėjo dar mėgėjiškoje teniso eroje ir vėliau tai tęsė prasidėjus šiuolaikinei teniso erai.
2022-12-25

Pgerinome pozicijas: Lietuva Europos atvirų duomenų tyrime pakilo į 13 vietą

Pagal atvirų duomenų politiką ir jos praktinį įgyvendinimą Lietuva tarp 35 Europos valstybių užima 13 vietą – viena pozicija aukščiau, nei prieš metus, pranešė Ekonomikos ir inovacijų ministerija. Kasmetiniame Europos duomenų portalo tyrime vertinamas nacionalinis atvirų duomenų portalas, atvirų duomenų politika, poveikis ir duomenų kokybė. Anot ministerijos, per metus Lietuva padarė pažangą visose srityse.
2022-12-15

UEFA Čempionų lygos reitingas: kas turi geriausius šansus triumfuoti?

UEFA Čempionų lygoje liko 16 stipriausių klubų, kurie savo kovas dėl Senojo žemyno trofėjaus pratęs jau vasarį. „Goal.com“ sudarė visų į titulą vis dar pretenduojančių ekipų reitingą. Jo viršūnėje – Erlingo Haalando vedamas „Manchester City“ klubas. Antroje vietoje – Madrido „Real“, trečioje – Miuncheno „Bayern“. Į geriausiųjų penketuką taip pat patenka „Napoli“ ir Paryžiaus PSG klubai. Menkiausiai vertinami Franfurto „Eintracht“ šansai.
2022-11-08

Paskaičiuota, kokį greitį išvysto šioje kategorijoje neprilygstamas „Premier“ lygos naujokas Nunezas

„Liverpool“ naujokas Darwinas Nunezas yra greičiausias Anglijos „Premier“ lygos žaidėjas. Kaip praneša „Squawka“, šį sezoną puolėja yra pasiekęs 35,5 km/val. greitį. Antrą vietą pagal šį rodiklį užėmė „Manchester City“ puolėjas Erlingas Haalandas, kuris yra bėgęs 35,2 km/val. greičiu. Priminsime, kad D.Nunezas persikėlė į „Liverpool“ iš „Benfica“ šią vasarą. Šis žaidėjas Anglijos klubui kainavo 80 mln. eurų.
2022-10-25

Europos taurės reitingas: „Lietkabelis“ – tarp trijų prasčiausių komandų

Eurolygos partnerė „Eurohoops“ paskelbė Europos taurės turnyro klubų reitingą. Jame Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ atsidūrė šešioliktoje pozicijoje: „Pernai jie su 9 pergalėmis pateko į kitą etapą. Panevėžiečiai prarado Oreliką, Kalaitzakį bei Gagičių, kurie buvo rezultatyviausi komandoje.
2022-10-11

Išrikiuotame Eurolygos klubų reitinge „Žalgiris“ priskirtas prie autsaiderių

Eurolygos partnerė ir vienas garsiausių Europos krepšinio portalų „Eurohoops“ tradiciškai prieš sezoną paskelbė turnyro komandų reitingą. Kauno „Žalgiris“ su dar dviem klubais atsidūrė reitingo dugne. Komandos buvo reitinguojamos remiantis penkiais kriterijais: sudėties kokybė, komandos susižaidimas, statusas Eurolygoje, vasaros ėjimai žaidėjų rinkoje ir kiek toli klubas gali nužygiuoti turnyre. „Žalgiris“ iš viso gavo 30 balų.
112
2022-10-04

Pasaulio futbolo čempionatas – jau po 7 savaičių: atnaujintas FIFA „World Cup“ reitingas

Iki pasaulio futbolo čempionato Katare lieka lygiai 7 savaitės. Lapkričio 18 d. prasidėsianti ir visą mėnesį truksianti šventė bus išskirtinė, kadangi čempionatas, skirtingai nei anksčiau, vyks žiemą. Vasarą Arabijos šalyje tvyro 40 laipsnių karštis, todėl dar 2014 m. rudenį FIFA patvirtino, jog dėl išskirtinių Kataro klimato sąlygų 2022 m. pasaulio futbolo čempionatas bus perkeltas į lapkričio–gruodžio mėnesius.
2022-09-29

Pajėgiausių nacionalinių čempionatų reitingas: paaiškėjo LKL užimama vieta

LKL lyga išlieka tarp stipriausių Europos nacionalinių čempionatų. „Eurohoops“ paskelbė čempionų dešimtuką, kuriame LKL užėmė devintąją vietą. Reitinge dėl Rusijos karo veiksmų Ukrainoje nėra Vieningosios lygos. „LKL lygai sukanka 30 metų ir ji pirmą kartą turės 12 komandų. Tačiau Lietuvoje gyvena beveik trys milijonai žmonių ir tai yra maža rinka, nepaisant jų meilės krepšiniui“, - rašė apžvalgininkai.
2022-09-21

Partijų reitingai: socialdemokratai aplenkė Skvernelio demokratus, konservatoriai – lyderiai

Trečią mėnesį partijų reitingų lentelės pirmojoje pozicijoje laikosi valdančioji Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS–LKD), tuo metu socialdemokratai ir demokratai varžosi dėl antros vietos, rodo „Delfi“ užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa. Parama konservatoriams gegužę beveik nesikeitė – balandį už ją būtų balsavę 13,6 procento apklaustųjų, gegužę – 13,5 procento.

Brazilai sugrįžo į FIFA reitingo viršūnę, Lietuvos rinktinę aplenkė Saliamono salos

Dar 2018 m. rugsėjį pirmoje FIFA reitingo vietoje įsitvirtinusi Belgijos rinktinė viršūnėje išbuvo daugiau nei pusketvirtų metų. Tik naujausiame – kovo 31 d. – reitinge belgai prarado pirmą poziciją, kurią užleido brazilams. Brazilijos rinktinė užtikrintai rungtyniauja Pietų Amerikos zonos atrankoje į pasaulio čempionatą. Per 17 rungtynių brazilai nė sykio nesuklupo, šventė 14 pergalių, surinko 45 taškus ir seniai užsitikrino vietą planetos pirmenybėse bei pirmą poziciją atrankoje.
2022-04-01

Stipriausių pasaulio 3x3 klubų penkioliktuke – trys Lietuvos klubai

 2022-ųjų trijulių krepšinio sezoną Lietuvos 3x3 krepšinio asociacija pasitinka pakiliomis nuotaikomis – trys mūsų šalies komandos figūruoja pasaulio elite. Aukščiausią vietą tarp Lietuvos komandų išlaikė Šakių „Gulbelė“, toliau pasauliniame reitinge besirikiuojantys 6-oje pozicijoje. Dabartinė „Gulbelės“ komandos pozicija ne tik yra prestižinė, bet ji ir garantuoja vietą atidaromajame FIBA 3x3 „World Tour“ turnyre Ucunomijoje (Japonija) gegužės 14-15 dienomis.
2022-03-02

Lietuvos rinktinė atnaujintame FIFA reitinge aplenkė latvius

Ketvirtadienį FIFA paskelbė atnaujintą nacionalinių rinktinių reitingą, kuriame šiek tiek į viršų palypėjo Lietuvos futbolo rinktinė. Valdo Ivanausko auklėtinai iš 137-ios vietos šoktelėjo į 135-ą vietą. Lietuviai vėl reitinge aplenkė latvius, kurie praėjusį mėnesį buvo aukščiau už mūsų rinktinę. Latvijos nacionalinė komanda dabar rikiuojasi viena pozicija žemiau – 136 vietoje. Pirmoje reitingo vietoje yra Belgijja, antroje – brazilai.
2021-10-21

Istorinis pasiekimas: atnaujintame 3x3 krepšinio pasaulio reitinge Lietuva yra lyderė

Atnaujintame FIBA 3×3 bendrame vyrų ir moterų rinktinių pasauliniame reitinge pakilo į pirmąją vietą – tai aukščiausia vieta per visą šalies istoriją. Šiuo metu Lietuvos vyrų 3×3 krepšinio rinktinė savo kategorijoje rikiuojasi antrojoje reitingo vietoje, moterų rinktinė 11-oje vietoje, U23 vaikinų rinktinė pirmojoje vietoje, U23 merginų rinktinė ketvirtojoje vietoje.
2021-10-04

Tv3.lt projektas „Kita karta“ – kas pakeis dabartines krepšinio žvaigždes?

Naujienų portalas „Tv3.lt“ pristato projektą „Kita karta“ – jis skirtas susipažinti su jaunaisiais šalies krepšininkais, kurie ateityje gali pakeisti dabartinius Lietuvos rinktinės lyderius ir skinti pergales tarptautinėje arenoje. Jaunieji krepšininkai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes – U16 (gimę 2005 m. ir vėliau), U18 (gimę 2003 m. ir vėliau) ir U20 (gimę 2001 m. ir vėliau). Tai reiškia, kad tarp talentingiausių šalies šešiolikmečių galėjo pakliūti ir jaunesni žaidėjai.
2021-03-24

Korupcijos suvokimo indeksas: Lietuva savo pozicijų negerina

Per praėjusius metus Lietuva nepagerino Korupcijos suvokimo indekso, ji liko 35 vietoje pasaulyje, rodo „Transparency International“ duomenys. Korupcijos suvokimo indekso tyrime ši nevyriausybinė organizacija Lietuvai skyrė 60 balų iš 100 galimų, tai yra 35 vieta 180 šalių sąraše. Tarp Europos Sąjungos (ES) valstybių Lietuva užima 14 vietą, ketvirtadienį pranešė „Transparency International“ Lietuvos skyrius (TILS). Tiek pat balų Lietuva gavo ir už 2019 metus.
Aktualijos 2021-01-28

ESPN paskelbė geriausius NBA žaidėjus, tarp jų – ir Dončičius

JAV sporto žiniasklaidos gigantas ESPN pristatė dešimt geriausių NBA lygos žaidėjų reitingą, kurio viršūnėje atsidūrė čempionės Los Andželo „Lakers” duetas. Pirmoji vieta skirta LeBronui Jamesui, antroji – Anthony Davisui. Trečią vietą užėmė pastarųjų dviejų sezonų lygos MVP – Milvokio „Bucks” puolėjas Giannis Antetokounmpo, ketvirtą – kitas europietis, Dalaso „Mavericks” gynėjas Luka Dončičius.
2020-12-10

Eurolygos žaidėjų reitingo 50-41 vietose – Šaro ir Kurčio auklėtiniai

Eurolygos partneris „Eurohoops“ toliau skelbia geriausių turnyro žaidėjų šimtuką ir šįkart pristatė 50–41 vietas esančius krepšininkus. 50-as yra Madrido „Real“ aukštaūgis Trey‘us Thompkinsas, toliau seka Atėnų „Panathinaikos“ gynėjas Nemanja Nedovičius, o 48-as yra Valensijos „Valencia“ naujokas Martinas Hermanssonas. 47-oje pozicijoje atsidūrė Barselonos „Barcelona“ sudėtyje gerokai geresnį žaidimą rodantis Alejandro Abrinesas, 46-as – Vitorijos „Baskonia“ įžaidėjas Pierria Henry.
2020-09-28

UNICEF pateikė šalių reitingą pagal vaikų gerovės rodiklius: Lietuva rikiuojasi gale

Pagal vaikų gerovės rodiklius Lietuva užima 33-ą vietą tarp 38-ų tirtų išsivysčiusių šalių, rodo UNICEF paskelbta ataskaita. Tyrimo autoriai vertino vaikų psichinę būklę, fizinę sveikatą ir naudingus įgūdžius Europos Sąjungos bei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos šalyse. Pagal šiuos rodiklius Lietuva užėmė atitinkamai 36-ą, 20-ą ir 33-ą vietas. Atsižvelgiant į šiuos rodiklius, Nyderlandai, Danija ir Norvegija vertinamos kaip geriausios šalys vaikui.

Atnaujintame FIBA reitinge Lietuvos pozicija nepakito

Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) paskelbtame atnaujintame šalių reitinge Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė išlieka aštuntoje pozicijoje. Ryškesnių pokyčių FIBA reitinge nematyti, tačiau viena rokiruotė įvyko stipriausių šalių penketuke. Lietuva, kaip ir praėjusiame FIBA reitinge, liko 8 vietoje. Už Lietuvą stipresnėmis laikomos (mažėjančia tvarka): Graikija, Prancūzija, Serbija, Argentina, Australija, Ispanija, JAV. Lietuvių ką tik nugalėta Čekijos rinktinė rikiuojama 9 vietoje.
2020-03-03

Istorinis įvykis – Lietuvai suteikė naują kredito reitingą

Tarptautinė kredito reitingų agentūra „Standard & Poor’s“ pakėlė Lietuvai nustatytą ilgalaikį skolinimosi reitingą iš A į A+, agentūros nustatyta ilgalaikio kredito reitingo perspektyva – stabili. Finansų ministerija tai vadina istoriniu pasiekimu, pranešime pažymima, kad Lietuvos reitingas buvo pakeltas peršokant tarpinę grandį – teigiamą perspektyvą.
Aktualijos 2020-02-22

ATP reitinge – solidus Bernakio šuolis į viršų

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis pasauliniame ATP reitinge per savaitę atliko įstabų šuolį – lietuvis palipėjo 8 pozicijomis ir dabar rikiuojamas 65 vietoje.  Pozicijas lietuvių tenisininkas iškovojo po Indijoje vykusio ATP 250 serijos turnyro, kuriame pavyko pasiekti pusfinalį. Kitas Lietuvos tenisininkas Laurynas Grigelis per savaitę prarado 29 pozicijas ir šiuo metu užima 458 vietą. ATP reitingo lyderiu išliko serbas Novakas Džokovičius.
2020-02-10

Pagerinta Lietuvos skolinimosi reitingo perspektyva

Tarptautinė kreditų reitingų agentūra „DBRS Morningstar“ pagerino Lietuvos ilgalaikio skolinimosi reitingo perspektyvą iš stabilios į teigiamą. Lietuvai suteiktas A reitingas kol kas liko nepakeistas, pranešė Finansų ministerija. Savo sprendimą „DBRS Morningstar“ grindė patikima Lietuvos fiskaline politika, padidėjusiu ekonomikos atsparumu bei nedideliu skolos ir bendrojo vidaus produkto (BVP) santykiu.
2020-01-11

Pirmą kartą paskelbė šių gydymo įstaigų reitingą – pasitikrinkite, kur esate prisirašęs

Ką tik Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė naujovę – viešai skelbs pirminės sveikatos priežiūros įstaigų reitingą. Pirmasis toks vertinant gerus darbo rezultatus pateiktas sąrašas jau atvirai prieinamas visiems. Tiesa, kol kas pacientų balsas tam įtakos neturės, o įstaigos reitinguojamos pagal atitinkamus rodiklius.

Kviečia pasitikrinti: gydymo įstaigos rikiuojamos nuo geriausios iki blogiausios

Nuo šiol kiekvienas šalies gyventojas gali pasižiūrėti, kurios poliklinikos Lietuvoje veikia efektyviausiai, o kuriose gydytojai dirba prasčiausiai. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pristatė Lietuvos gydymo įstaigų reitingą, nuo kurio priklausys ir ligoninių finansavimas. Kuo įstaiga dirba geriau, tuo daugiau pinigų jai skirs valstybė. Kiekvienas apsilankymas pas šeimos gydytoją, antibiotikų išrašymo dažnumas ar skiepų skaičius.

Naujovė – nuo šiol gydymo įstaigą pacientai galės išsirinkti pasitikrinę reitingą

Nuo šiol ne tik pacientai galės matyti reitingų viršūnėse esančius medikus ir gydymo įstaigas, bet ir, kaip teigiama, patys medikai įsivertinti save. Tą leis padaryti ruošiama gydymo įstaigų reitingavimo tvarka. Tokią naujovę pirmadienį pristatė Sveikatos apsaugos ministerija. Planuojama reitinguoti 409 pirmines sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios įstaigas, kurios turi sudariusios sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis, t. y. poliklinikos, šeimos centrai, šeimos gydytojų kabinetai.

Lietuvos futbolo rinktinė FIFA reitinge nukrito dar žemiau

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė pergalės oficialiose rungtynėse neiškovojo jau trejus metus, nuo 2016-ųjų spalio, o demonstruojama sportinė forma toli gražu neleidžia rinktinei pakilti FIFA pasauliniame reitinge. Lietuviai prarado dar vieną poziciją. Lietuvos rinktinė iš 131-osios vietos nukrito į 132-ąją. Lietuvius aplenkė Gvatemalos nacionalinė komanda. Bendrai Europoje už lietuvius šiuo metu žemiau yra tik Latvija, Andora, Moldova, Malta, Lichtenšteinas, Gibraltaras ir San Marinas.
2019-10-25

Lietuva siekia aukštesnio „Doing Business“ reitingo

Finansų ministras Vilius Šapoka vizito Vašingtone metu susitiko su Pasaulio banko sudaromo reitingo „Doing Business“ atstovais aptarti Lietuvos pažangą, kuriant palankias sąlygas verslo plėtrai šalyje. Susitikimo metu aptartos reformos, turėsiančios įtakos šalies verslo aplinkai. Šiuo metu Lietuva „Doing Business“ reitinge užima 14 vietą. „Dar prieš porą metų Vyriausybės tikslas patekti į 15-uką buvo vadinamas ambicingumu, tačiau mums pavyko ne tik jį pasiekti, bet ir pagerinti.
Aktualijos 2019-10-19

Šaro mokykla: buvęs žalgirietis – tarp dešimt geriausių Eurolygos žaidėjų

Buvęs žalgirietis Vasilje Micičius pateko tarp dešimties geriausių Eurolygos krepšininkų. Eurolygos žaidėjų reitingą paskelbė „Eurohoops.net“ portalas. Kauno „Žalgiryje“ žaidęs, o dabar Stambulo „Anadolu Efes“ garbę ginantis serbas užėmė aštuntąją vietą. Praėjusiais metais jis buvo 77 vietoje ir tai didžiausias reitingo šuolis. „Micičius buvo aikštės generolas finale žaidusioje komandoje. Jo atakų organizavimas labai prisidėjo prie patekimo į finalą. Ir kalbame ne tik apie perdavimus.
2019-10-02

Geriausių Eurolygos žaidėjų sąraše – milžiniškas Kuzminsko kritimas žemyn

Portalo „Eurohoops“ sudarytame geriausių Eurolygos žaidėjų šimtuke lietuviui Mindaugui kuzminskui skirta 65-oji pozicija. Tai yra milžiniškas kritimas žemyn, lyginant su puolėjo vieta praėjusių metų reitinge. Prieš metus M. Kuzminskas buvo įrašytas 24-oje vietoje. „Praėjęs sezonas buvo nuviliantis „Olimpia“ komandą, kaip ir M. Kuzminskui. Kartais lietuvis suspindėdavo ir krepšį atakavo gana solidžiai, bet jo pasirodymai buvo nepastovūs.
2019-09-26

LeBronas Jamesas analitikų vertinimu – jau ne geriausias NBA žaidėjas

LeBronas Jamesas nebėra geriausias NBA krepšininkas, taip mano geriausių NBA žaidėjų reitingą sudarinėjanti ESPN. Los Andželo „Lakers“ žvaigždė nuo pat reitingavimo pradžios 2011 metais visada būdavo pirmas, bet dabar užėmė trečiąją vietą. „Kiek ilgai jis išlaikys tokį savo žaidimą? Praėjusį sezoną jis rinkdavo 27,4 taško, atkovodavo 8,5 kamuolio ir atlikdavo 8,3 rezultatyvaus perdavimo. Tai vis dar dominuojantis žaidimas, bet jo naudingumas buvo žemiausias nuo debiutinio sezono“, - rašo ESPN.
2019-09-26

Tarp geriausių Eurolygos žaidėjų – Grigonis ir buvę žalgiriečiai

Kauno „Žalgirio“ gynėjas Marius Grigonis pateko į geriausių Eurolygos žaidėjų šimtuką, kurį sudarė oficialus lygos partneris „Eurohoops“ tinklapis. Lietuviui skirta 78-oji vieta. „Žalgiris“ prarado geriausius savo žaidėjus – Brandoną Daviesą, Nate’ą Woltersą, Aaroną White’ą. Kauno klubas išlaikė žaidėją, kuris, tikėtina, gali tapti nauju lyderiu - M. Grigonį. Jis nebijo atakuoti krepšio ir pabaigti metimus prieš didesnius varžovus.
2019-09-25

Lietuvos rinktinė FIBA reitinge prarado dvi pozicijas

Lietuvos rinktinė po pasaulio čempionato FIBA reitinge prarado dvi pozicijas. Šeštoje vietoje buvę lietuviai dabar nusmuko į aštuntąją vietą. Pasaulio taurės turnyre Lietuvos rinktinė nepateko į atkrintamąsias ir užėmė devintąją vietą. Didelį šuolį padarė Australijos rinktinė, kuri iš 11 vietos pakilo į trečiąją. Reitingo lydere toliau lieka JAV rinktinė, antra yra Ispanija.
2019-09-21
Į viršų