rayo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rayo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rayo“.

„Barcelona“ sutrypė „Rayo“ futbolininkus, „Atletico“ atsitiesė po pralaimėjimo

Visą šeštadienio dieną Ispanijoje buvo žaidžiamos "Primera" čempionato XXIV-ojo turo rungtynės. Turnyro čempionai "Barcelona" futbolininkai parodė čempionišką charakterį. Gerardo Martino vadovaujama ekipa rezultatu 6-0 "sudraskė" Madrido "Rayo Vallecano" gynybą. Katalonus į priekį dar 2-ąją minutę išvedė Adriano, o 36-ąją minutę paskutinį pirmojo kėlinio įvartį pelnė ir rezultatą padvigubino Lionelis Messi. Kitos 45 minutės "Barcai" buvo dar rezultatyvesnės.
2014-02-15

„La Liga“: „Valencia“ klumpa, „Real“ ir „Rayo“ rungtynės nukeltos į pirmadienį

Sekmadienį buvo sužaisti keturi penktojo Ispanijos „La Liga“ pirmenybių turo mačai. Be pralaimėjimų šį sezoną žengianti „Mallorca“ 2-0 sugebėjo įveikti savojo žaidimo vis dar nerandančią „Valencia“ vienuolikę. Madrido „Atletico“ savo aikštėje 2-1 palaužė „Valladolid“ futbolininkus, „Levante“ tokiu pat rezultatu nugalėjo „Real Sociedad“, o Bilbao „Athletic“ ir „Malaga“ akistata baigėsi be įvarčių.
2012-09-23

Fantastiškas C. Ronaldo įvartis kulnu lėmė „Real“ pergalę

Sekmadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XXV turo rungtynėse fantastiškas Cristiano Ronaldo įvartis kulnu lėmė Madrido „Real“ komandos pergalę. Lygoje pirmaujantys Jose Mourinho auklėtiniai išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 palaužė karingai derbiui pasiruošusią „Rayo“ vienuolikę ir išlaikė dešimties taškų pranašumą nuo antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančios „Barcelona“ ekipos.
2012-02-27

L. Messi atvedė „Barceloną“ ir dar vieną pergalę

Sekmadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XX turo rungtynėse „Valencia“futbolininkai apmaudžiai išleido pergalę iš rankų. Tuo tarpu trysLionelio Messi įvarčiai leido„Barcelonai“ švęsti pergalę. 'Šikšnosparniai' išvykoje pirmavo prieš Pamplonos „Osasuna“ vienuolikę po 84 minutę pelnyto Roberto Soldado įvarčio, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką šeimininkų centro gynėjas Lolo po vartininko klaidos atstatė mačo pusiausvyrą.