Sekmadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XXV turo rungtynėse fantastiškas Cristiano Ronaldo įvartis kulnu lėmė Madrido „Real“ komandos pergalę.

Lygoje pirmaujantys Jose Mourinho auklėtiniai išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 palaužė karingai derbiui pasiruošusią „Rayo“ vienuolikę ir išlaikė dešimties taškų pranašumą nuo antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančios „Barcelona“ ekipos.

„Karališkasis“ klubas tris taškus galėjo matyti kaip savo ausis, jei šeimininkai būtų išnaudoję susikurtas progas - geriausią šansą pasižymėti pačioje dvikovos pabaigoje turėjo Emiliano Danielis Armenterosas, tačiau šiam po pakelto kampinio vos iš metro nepavyko nukreipti kamuolio jau į tuščius vartus.

Tuo tarpu „Barcelona“ išvykoje 1-2 įveikė Madrido „Atletico“ futbolininkus. Katalonų pergalę lėmė Lionelio Messi tikslus baudos smūgis, kol varžovai rikiavo gyvatvorę.

Rezultatai:

„Villarreal“ 2 - 2 Bilbao „Athletic“

10' [1 - 0] M. Senna

62' [1 - 1] F. Llorente

66' [1 - 2] M.S. Laskurain

68' [2 - 2] Nilmar

Madrido „Rayo“ 0 - 1 Madrido „Real“

54' [0 - 1] C. Ronaldo

89' iš aikštės pašalintas Michu („Rayo“)

Pamplonos „Osasuna“ 2 - 1 „Granada“

25' [1 - 0] J. Nekounam

29' [2 - 0] D. Lekic

30' [2 - 1] M. Rico

74' iš aikštės pašalintas P.M. Punal („Osasuna“)

San Sebastiano „Sociedad“ 1 - 0 „Mallorca“

79' [1 - 0] I. Agirretxe

„Valencia“ 1 - 2 „Sevilla“

25' [1 - 0] T. Costa

36' [1 - 1] G. Medel

70' [1 - 2] J. Navas

Madrido „Atletico“ 1 - 2 „Barcelona“

36' [0 - 1] D. Alves

49' [1 - 1] R. Falcao

81' [1 - 2] L. Messi