raudona kortelė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raudona kortelė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raudona kortelė“.

Skandalas Latvijoje: teisėjas aiškinosi, kodėl parodė vidurinį pirštą juodaodžiui

Latvijoje komandos jau pradėjo žaisti draugiškas rungtynes, kuriose „Riga“ 2:0 įveikė „RFS“ ekipą, tačiau didžiausia šių rungtynių „žvaigžde“ tapo teisėjas Andris Treimanis. Po rungtynių internete pasirodė transliacijos stopkadras, kuriame teisėjas prieš „RFS“ žaidėją Cedricą Kouadio yra iškėlęs raudoną kortelę, o kita ranka jam rodo vidurinį pirštą.
2020-06-05

Šiurpi trauma, išvarymas ir 102 minutės: „Everton“ išplėšė lygiąsias prieš „Tottenham“

Liverpulio „Everton“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse išplėšė dramatiškas lygiąsias su Londono „Tottenham“ 1:1. Visgi šiame susitikime buvo užfiksuotas šiurpius epizodas, kurio metu sunkią traumą patyrė aikštės šeimininkų atstovas Andre Gomesas. Heungas Min Sonas 51-ąją minutę krito baudos aikštelėje. Visgi teisėjas Martinas Atkinsonas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.
2019-11-03

Pavojaus signalas Argentinai – gali ilgam likti be Messi

„Copa America“ turnyro rungtynėse dėl trečiosios vietos raudoną kortelę prieš save išvydusiam Argentinos rinktinės lyderiui Lioneliui Messi gresia dviejų metų diskvalifikacija. Dar pirmajame kėlinyje vienas geriausių planetos futbolininkų įsivėlė į susistumdymu pasibaigusį konfliktą su Čilės rinktinės žaidėju Gary Mendeliu. Abiem sportininkams buvo parodytos raudonos kortelės. Tai buvo vos antras kartas per visą L. Messi karjerą, kai jis teisėjo sprendimu buvo išvarytas iš aikštės.
2019-07-08

„Copa America“ mūšyje dėl bronzos – raudona kortelė Messi

Brazilijoje vykstantis kasmetinis prestižinis „Copa America“ futbolo turnyras pasiekė finišo tiesiąją. Šeštadienio vakarą trečiąją turnyro vietą užsitikrino Argentina, tačiau tai padaryti nebuvo lengva. Argentiniečiai mažajame finale 2:1 (2:0) po atkaklios kovos įveikė Čilės futbolininkus. Dar pirmojo kėlinio metu iš aikštės be pirmo įspėjimo, iškart gavęs raudoną kortelę, buvo išvarytas Lionelis Messi. Jį „palydėjo“ ir incidente dalyyvavęs čilietis Gary Mendelis.
2019-07-07

Raudona kortelė, aistros ir 3 sausi įvarčiai Kaune: „Sūduva“ šoka į A lygos viršūnę

Lietuvos futbolo A lygoje – naujas lyderis. Juo tapo penktą iš eilės pergalę iškovojusi Marijampolės „Sūduva“. Titulą ginantys čempionai 10-ojo turo dvikovoje išvykoje 3:0 (2:0) palaužė trečioje turnyro lentelės vietoje žengiantį „Kauno Žalgirį“. Dvikova „Sūduvai“ prasidėjo puikiai – jau 11-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis.
2019-05-11

„Tottenham“ ir „Arsenal“ mūšyje – žaidėjo išvarymas ir du 11 metrų baudiniai

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį prasidėjo 29-asis turas. Pirmosiose dienos rungtynėse futbolo gerbėjai išvydo nepamirštamą reginį – Londono derbyje susigrūmė „Tottenham“ ir „Arsenal“ komandos, buvo skirti du 11 metrų baudiniai, taip pat iš aikštės išvarytas žaidėjas, tačiau nugalėtojo išsiaiškinti Anglijos grandams taip ir nepavyko.
2019-03-02

„Premier“ lygoje – greita raudona kortelė ir lengva čempionų pergalė

Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje finišavo 22-asis pirmenybių turas. Čempionų titulą ginantys „Manchester City“ namuose 3:0 sutriuškino „Wolves“ komandą. Jau 19 dvikovos minutę svečiai liko dešimtyje, kai už grubią pražangą prieš Bernardo Silvą raudona kortelė buvo parodyta Willy Bony. Trečiąjį šio susitikimo įvartį įsimušė patys varžovai – nelaimėliu tapo Conoras Coady. Po šios pergalės „Man City“ su 53 taškais lieka antroje vietoje. Pirmaujantys „Liverpool“ turi 4 taškų pranašumą.
2019-01-14

Geriausi, bet keisčiausi metai karjeroje: Sergio Ramosas tai pasiekė pirmąkart

Vienas geriausių pasaulio futbolininkų gynėjo pozicijoje, ispanas Sergio Ramosas, šiuos metus įsimins ilgai. Ilgametis Madrido „Real” komandos kapitonas pirmąkart karjeroje per visą 2018 metų laikotarpį rungtynių metu negavo nei vienos raudonos kortelės. To vienam „griežčiausių” pasaulio gynėjų nebuvo padaryti nuo pat 2002-ųjų, kuomet S. Ramosas pradėjo savo profesionalo karjerą būdamas 16 metų.
2018-12-31

Anglijos „Premier“ lygoje – pergalingas įvartis paskutinę pridėto laiko minutę

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos čempionate sužaistos vienerios 16-ojo turo rungtynės. Namie žaidę „Newcastle“ futbolininkai po dramatiškos kovos 1:2 pralaimėjo „Wolves“ ekipai. 17-ąją minutę svečius į priekį išvedė portugalas Diogo Jota, tačiau jau vos po penkių minučių Ayoze Perezas tiksliu smūgiu grąžino lygybę rungtynėse. 57-ą mačo minutę aikštelės šeimininkai liko žaisti dešimtyje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo DeAndre Yedlinas.
2018-12-09

Cristiano Ronaldo išgirdo verdiktą dėl skandalingos raudonos kortelės

Karjeros startas Turino „Juventus“ klube portugalui Cristiano Ronaldo kol kas sekasi ne taip, kaip tikėjosi jis pats ir kiti. Trečiadienį UEFA Čempionų lygos starte 33-ejų puolėjas prieš save išvydo raudoną kortelę, kurios veikiausiai net nenusipelnė. Dažniausiai už tokią nuobaudą futbolininkams skiriama vienų rungtynių diskvalifikacija, tačiau kadangi ši kortelė buvo parodyta dėl nesportinio elgesio, portugalui grėsė net 2 ar 3 mačų diskvalifikacija.