raphaelis varane

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raphaelis varane“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raphaelis varane“.

„Man Utd“ gynėjas prakalbo apie tai, ką daugelis nutyli: „Iš pradžių sau sakome, kad tai praeis“

„Manchester United“ gretose rungtyniaujantis 30-metis prancūzas Raphaelis Varane atskleidė, kokį poveikį jo gyvenimui padarė daugybę smegenų sukrėtimų bei pažymėjo, kad jis „susigadino savo kūną“. Leidiniui „L‘Equipe“ futbolininkas pasakojo, kad rungtynėse tiek už klubą, tiek už rinktinę bei patyrė daugybę galvos traumų bei nori informuoti visuomenę apie tai, kas jo manymu, nepakankamai akcentuojama šiuolaikiniame futbole.
2024-04-02

Mažylio Luka Modričiaus metai: vėl nušluostė nosį C. Ronaldo ir tapo FIFA metų žaidėju

Pirmadienį Londone išdalinti Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) metiniai apdovanojimai. Didžiausią intrigą kėlė metų futbolininko nominacija, kurioje galiausiai liko trys pavardės – Luka Modričius, Cristiano Ronaldo ir Mohamedas Salah. Pirmą kartą karjeroje šį prizą gavo 32-ejų kroatas L. Modričius, kuris praėjusiame sezone su Madrido „Real“ laimėjo Čempionų lygą, o su nacionaline rinktine pasiekė pasaulio pirmenybių finalą.
2018-09-24

Dramatiškas vakaras Taline: „Atletico“ išplėšė pratęsimą ir UEFA supertaurę

Futbolo šventė aplankė Baltijos šalis. Estijos sostinėje Taline vyko trilerio vardo vertos UEFA supertaurės rungtynės. Jas po pratęsimo 4:2 laimėjo Madrido „Atletico“, įveikęs to paties miesto „Real“. Nugalėtojai pelnė pirmąjį mačo įvartį. „Atletico“ 1-ąją minutę į priekį išvedė Diego Costa. Puolėjas pergudravo „Real“ gynėjus ir iš itin aštraus kampo pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą (1:0). Tai – greičiausias įvartis UEFA supertaurės rungtynių istorijoje.
2018-08-16

Lionelio Messi ir Cristiano Ronaldo dominavimą nutrauks vidurio gynėjas?

FIFA paskelbė 10 kandidatų tapti geriausiu šių metų futbolininku. Sąraše, kuriame neatsirado vietos Neymarui, atsidūrė Raphaelis Varane’as. 25-erių prancūzas po ilgos pertraukos privertė pasaulį vėl atkreipti dėmesį į vidurio gynėjus. Nenugalėjo 12 metų R. Varane’as – vienintelis futbolininkas, šiemet laimėjęs du prestižiškiausius turnyrus. Gynėjas su Madrido „Real“ triumfavo UEFA Čempionų lygoje, o vėliau, kartu su Prancūzijos rinktine, į viršų kėlė ir pasaulio čempionato taurę.
2018-07-29

Finalinis futbolo sezono akordas: ar treneriai starto sudėtyse pateiks netikėtumų?

Didžiosios futbolo šventės diena. Šįvakar UEFA Čempionų lygos finale Kijeve ginklus surems Madrido „Real“ ir „Liverpool“. Kokius vienuoliktukus spektaklyje pasiūlys abiejų komandų treneriai? Didžiausias klaustukas – Cristiano Ronaldo partneris „Real“ finalą pasitikta pajėgiausios sudėties. Zinedine’as Zidane’as neturi nė vieno traumuoto ar diskvalifikuoto futbolininko. Prancūzas vartininko ir gynėjų pozicijose neturėtų rizikuoti.
2018-05-26

Kortos atverstos: „Real“ ir „Bayern“ sudėtyse yra netikėtumų

UEFA paskelbė Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ sudėtis atsakomosioms Čempionų lygos futbolo rungtynėms Ispanijoje. Abiejų komandų vienuoliktukuose yra netikėtumų. Nei „Real“ starto sudėtyje, nei ant atsarginių žaidėjų suolo nėra Isco. Futbolininkas patyrė traumą pirmajame mače, bet vėliau treniravosi. Tai sukėlė spėlionių, kad saugas gali pasirodyti aikštėje. Dėl traumos nežais Dani Carvajalas. Futbolo pasaulis svarstė, kas užims jo poziciją. Tarp kandidatų buvo traumą gydęsis Nacho.
2018-05-01

„Real“ antrajame ture prarado pirmuosius taškus

Madrido „Real“ futbolininkai prarado pirmuosius taškus Ispanijoje. UEFA Čempionų lygos užkariautojas ir Ispanijos čempionas sekmadienį namie 2:2 (1:1) sužaidė su „Valencia“. Prieš rungtynes „Santiago Bernabeu“ žiūrovams pristatyti pastarieji Madrido komandos trofėjai, mat šis mačas – pirmasis „Real“ Ispanijos čempionato susitikimas namie. Taures į aikštę įnešė kapitonas Sergio Ramosas, lyderis Cristiano Ronaldo ir ilgametis narys Marcelo. Du pastarieji su „Valencia“ dėl diskvalifikacijų nežaidė.
2017-08-28

Grandų įvarčių fiestoje – prancūzų pergalė

Antradienį kontrolinėse rungtynėse Paryžiuje susitiko Europos futbolo grandai – prancūzai ir anglai. Pergalę po atkaklios bei rezultatyvios kovos iškovojo šeimininkai – 3:2 (2:1). Svečius 9-ąją minutę į priekį išvedė Harry Kane’as. 22-ąją minutę rezultatą išlygino Samuelis Umtiti. 43-ąją minutę Prancūzijos rinktinės gretose pasižymėjo Djibrilas Sidibe. 48-ąją minutę dublį pasiekė H. Kane’as. Jis realizavo 11 metrų baudinį.
2017-06-14

Madrido derbis Pepei baigėsi lūžusiais kaulais

Pepe buvo priverstas palikti aikštę Madrido derbio metu po to, kai susidūrė su komandos draugu Toni Kroosu. Būtent Pepe ir buvo vienintelio savo komandos įvarčio autorius, tačiau rungtynės baigėsi rezultatu 1:1. Vėliau paaiškėjo, kad gynėjo trauma yra rimta, jis negalės komandai padėti per Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynes su Miuncheno „Bayern“. Iškart po incidento Pepe buvo išgabentas į ligoninę, kad būtų atlikti tyrimai.
2017-04-09

R. Varane: J. Mourinho iš manęs reikalauja labai daug

Madrido „Real“ klubo gynėjas Raphaelis Varane prakalbo apie jaučiamą spaudimą tiek klube, tiek nacionalinėje rinktinėje. 19 metų prancūzas rinktinėje debiutavo neseniai įvykusiose rungtynėse prieš Gruziją ir manoma, kad gynėjas žais ir antradienio rungtynėse su Ispanija. Futbolininkas prisipažino, kad žaisti prieš savo klubo draugus jam bus nelengva.