ramunėlių arbata

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ramunėlių arbata“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ramunėlių arbata“.

Prisirinkite šios žolelės: padės atsikratyti svorio

Dauguma vaistinių augalų yra naudojami kaip papildomas visavertės mitybos komponentas. Metant svorį taip pat yra labai naudingos ir žolelės. Specialistai pastebi, kad atsikratant papildomų kilogramų ramunėlės gali būti itin naudingos. Kodėl  tai gali būti naudinga? Gana dažnai antsvoris atsiranda vien dėl polinkio persivalgyti. Alkis dažnai yra miego trūkumo rezultatas. Kokybiško poilsio trūkumas provokuoja hormonų, atsakingų už stresą ir padidėjusį apetitą, gamybą.
2023-06-15

Pagreitinkite virškinimą: padės 2 gėrimai

Po gausių kalėdinių pietų dažnas prigula ant sofos pilnu skrandžiu. Tačiau po gausaus valgymo gali lydėti pilvo pūtimas ar sutrikęs virškinimas. Laimei, du karšti gėrimai gali padėti vos per kelias minutes. Nors yra valgių, kurie yra neatsiejama šventinio stalo dalis, kai kurie produktai apsunkina skrandžio veiklą. Žinoma, kad kryžmažiedės daržovės ir gazuoti gėrimai sukelia pilvo pūtimą, rašo express.co.uk. Internetinės vaistinės „Dr.
2022-12-24

Šį gėrimą laiko ilgaamžiškumo paslaptimi: jo nauda neišmatuojama

Siekiant ilgaamžiškumo, svarbu užkirsti kelią lėtinėms ligoms. O tai gali padėti padaryti vienas gėrimas, kurį laiko tikra aukso gysla organizmui. Didžiausią grėsmę kelia širdies ligos – pagrindinė mirties priežastis pasaulyje. Tačiau priimdami teisingus sveikos mitybos sprendimus galite užkirsti kelią šioms ligoms. Gerkite šią arbatą Arbatos patarėjų grupės (TAP) atlikta nauja mokslinių tyrimų apžvalga tvirtina, kad verta gerti vokišką ramunėlių arbatą.
2022-08-12

Šį gėrimą vadina auksine dovana organizmui: sako, kad mažina cholesterolį

Kelias į ilgaamžiškumą yra pilnas pavojų. Lėtinės ligos slypi už kiekvieno kampo. Didžiausia grėsmė yra širdies ligos – pagrindinė mirties priežastis visame pasaulyje. Tačiau jūs galite apsisaugoti nuo širdies ligų, pasirinkdami maitintis sveikai, rašo express.co.uk. „Tea Advisory Panel“ (TAP ‒ Arbatos patarėjų grupės) atlikta nauja tyrimų apžvalga patvirtina, kad reikia gerti vokišką ramunėlių arbatą.
2022-08-10

Kuo naudingos arbatos?

Arbata – ne tik aromatingas gėrimas, bet ir... gana efektyvus vaistas, galintis apsaugoti jus nuo pačių įvairiausių negalavimų. Norite sustiprinti imunitetą, įveikti peršalimą ir virškinimo problemas, pamiršti nemigą arba sureguliuoti kraujospūdį? Gerkite arbatą! Baltoji arbata. Taip, taip, būna ir tokios.
2015-09-20
Į viršų