ramunė adomaitienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ramunė adomaitienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ramunė adomaitienė“.

Klaipėdietės laimę sutraiškė traukinys: neatpažino net tėvas

Ramunės gyvenimą visiškai pakeitė susidūrimas su traukiniu. Po šios avarijos net pačios moters tėvas negalėjo jos atpažinti – tokie stiprūs buvo sužalojimai. Tačiau Ramunė nustebino net ir visko mačiusius medikus: ji ne tik išmoko vaikščioti iš naujo, tačiau savo sąskaitoje turi ir trejas paralimpines žaidynes, pasaulio rekordą bei daugybę apdovanojimų Europos ir pasaulio čempionatuose.
2019-07-09

Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate – dar vienas medalis

Du Lietuvos lengvaatlečiai per vieną Europos neįgaliųjų čempionato dieną iškovojo sidabro ir bronzos medalius. Prie vicečempiono Dano Sodaičio prisijungė Andrius Skuja. Vaikinas rutulį geriausiu bandymu švystelėjo 14,2 metro.  <br> „Gaila, kad nepagerinau asmeninio rekordo. Tai būtų garantavę sidabro medalį. Ką padarysi. Trečioji vieta irgi gana gerai“, – kartėlio neslėpė A. Skuja.
2018-08-22

IWAS pasaulio žaidynėse – Mindaugo Biliaus ir Donato Dundzio triumfas

Mindaugas Bilius ir Donatas Dundzys dominavo Portugalijoje vykstančių IWAS pasaulio žaidynių rutulio stūmimo sektoriuje. Lietuvos sportininkai šios rungties finale užėmė dvi aukščiausias vietas: M. Bilius iškovojo aukso medalį, o D. Dundzys pelnė sidabro apdovanojimą. Abu lengvaatlečiai į Lietuvą parsiveš po du apdovanojimus. Sekmadienį M. Bilius laimėjo aukso apdovanojimą disko metimo finale, kuriame D. Dundzys pelnė sidabro medalį.
2017-12-05

Ramunė Adomaitienė neklausė daktarų draudimų, bet sugebėjo finišuoti penkta

Ramunė Adomaitienė pasaulio neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate Londone šuolių į tolį rungtyje (T38) užėmė penktą vietą. 48-erių klaipėdietė nušoko 4 metrus 50 centimetrų ir ir dešimčia centimetrų atsiliko nuo bronzą iškovojusios lenkės Annos Trener-Wiercak. Pasaulio čempione tapo publikos numylėtinė britė Olivia Breen, nušokusi 4 metrus 81 centimetrą.
2017-07-17

Šešios išskirtinės istorijos: daugiausia prisidėję prie neįgaliųjų integracijos

Jau antrus metus Socialinės apsaugos ir darbo ministerija apdovanoja tuos, kurie daugiausiai prisideda prie neįgaliųjų gerovės ir integracijos į visuomenę. Tai būdas pagerbti ir viešai pristatyti žmones, labiausiai nusipelniusius meno, sporto, bendruomeniškumo srityse bei padėkoti už nuoširdžią savanorystę, socialiai atsakingą verslą ir kuriamas darbo vietas neįgaliesiems.
ŠEIMAI 2016-12-08

Vos centimetro skirtumas Ramunę Adomaitienę paliko be medalio

Vienintelė Lietuvos parolimpinės rinktinės moteris Ramunė Adomaitienė Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse į tolį nušoko 4 metrus 52 centimetrus ir liko ketvirta. Nuo bronzą iškovojusios 25 metų lenkės Annos Trener-Wierciak lietuvė atsiliko vos 1 centimetru. „Aš dariau viską, ką galėjau šiuo momentu. Man taip yra gerai. Man tiktai gaila jūsų, draugų, pažįstamų, kad jūs visi tikėjotės. Aš tiek dirbau visą vasarą – kiekvieną dieną treniruotės. Galvojau, kojas pakratysiu.
2016-09-12

Vilniaus oro uoste iškilmingai sutikti Londono parolimpiados dalyviai (papildyta 17.25)

Prieš dieną nusileidus Londone vykusių parolimpinių žaidynių užsklandai, pirmadienio popietę į gimtinę sugrįžta ir Lietuvos atstovai. Atletų su negalia iš viso pasaulio varžybos sulaukė daug dėmesio. Nors Lietuvos parolimpiečiams ir nepavyko iškovoti medalių, tačiau jų pasirodymai turėtų būti įvertinti teigiamai. Į Vilnių parskrendančių Lietuvos parolimpiečių buvo laukiama apie 15.40 val., bet pranešta, kad lėktuvas vėluos ir leisis 16.30 val.

Lietuva nuskynė pirmą medalį Pekino parolimpinėse žaidynėse!

Lietuvos lengvaatletė Aldona Grigaliūnienė Pekino parolimpinių žaidynių moterų rutulio stūmimo varžybose (F37/38 grupės) ketvirtadienį iškovojo sidabro medalį. Tai pirmasis Lietuvos sportininkų iškovotas medalis Pekino parolimpiadoje. 53-ejų metų Atėnų parolimpinių žaidynių čempionė rutulį nustūmė 11 m 58 cm (1102 tšk.) ir pagerino F38 grupės pasaulio rekordą. Lietuvos atstovė nusileido tik kinei Na Mi, kuri įrankį nusviedė 12 m 58 cm (1129 tšk.) ir pagerino F37 grupės planetos rekordą.
2008-09-11

Į Pekiną kovoti dėl medalių traukia rekordinė Lietuvos neįgaliųjų delegacija

Nurimus Pekino olimpiados aistroms, šiandien į Kiniją išskrenda Lietuvos neįgaliųjų sportininkų delegacija, dalyvausianti rugsėjo 6-17 d. Pekine vyksiančiose parolimpinėse žaidynėse. Pekino parolimpiadoje Lietuvos garbę gins rekordinis neįgaliųjų sportininkų skaičius - 26. Pirmą kartą istorijoje šalis turės dviejų komandinių sporto šakų atstovus – lietuviai dalyvaus vyrų aklųjų riedulio ir moterų tinklinio sėdint varžybose. Iš viso Lietuvos delegaciją Kinijoje sudarys 45 asmenys.