raimundas turla

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raimundas turla“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raimundas turla“.

Sėkmingi Lietuvos lengvaatlečių startai Baltarusijoje

Baltarusijos sostinėje vykusiose tarptautinės Ravilios Agletdinovos atminimo lengvosios atletikos varžybose 1500 m moterų bėgimą laimėjo Eglė Krištaponytė - 4 minutės 22,55 sekundės. Rungties nugalėtoja pasiekė asmeninį rekordą bei geriausią sezono rezultatą Lietuvoje. Kitą geriausią sezono šalies rezultatą užfiksavo Živilė Balčiūnaitė, 10 000 m distancijoje sugaišusi 34 min. 12,00 sek.
2008-06-14

Sėkmingi Lietuvos bėgikų startai Baltarusijos sostinėje

Baltarusijos sostinėje vykusiose garsios bėgikės Ravilios Agletdinovos atminimo lengvosios atletikos varžybose dalyvavo ir dešimt Lietuvos bėgikų. Nepralenkiamas vyrų 1 mylios bėgime buvo Vygantas Juškevičius (4 min. 12,70 sek.), o Andrejus Jegorovas (4:13,24) finišavo trečias. 400 m rungtyje antras finišavo Raimundas Turla (48,29 sek.), o Darius Bagaslauskas (1:52,54) 800 m distancijoje tenkinosi penktąja pozicija.
2007-06-16

Siekiant tapti bent prizininkais, V. Aleknos ir A. Nazarovo pergalių neužteko

Lietuvos vyrų lengvosios atletikos rinktinė savaitgalį Danijoje vykusiose Europos taurės II lygos varžybose savo grupėje iškovojo ketvirtąją vietą ir nepateko tarp prizininkų, o nugalėtojais tapo Šveicarijos lengvaatlečiai. Jie surinko 131 tašką ir aplenkė Austrijos (121), Airijos (114), Lietuvos (103), Latvijos (86), Liuksemburgo (57,5), Islandijos (53) bei mažųjų šalių (47,5) komandas.