raganosio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raganosio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raganosio“.

„Raganosio“ įgula – naujoji Lietuvos čempionė!

Savaitgalį Kauno mariose įvyko RS-280 buriavimo čempionato paskutiniojo – aštuntojo – etapo trys plaukimai. Laimėjusi pirmąjį plaukimą, „Raganosio“ įgula tapo nebepavejama ir kituose dviejuose plaukimuose varžėsi tik dėl sportinės garbės. „Raganosio“ įgula pirmavo nuo pat čempionato pradžios, kuris prasidėjo 2009 m gegužės 10 d. Viso iš numatytų 32 plaukimų įvyko 29 plaukimai, kuriuose net 12 kartų nugalėjo „Raganosio“ įgula. Per visą čempionatą ši komanda surinko tik 46 baudos taškus.
2009-10-12

Prestižinę taurę iškovojo „Raganosio“ įgula

Savaitgalį Nidoje, Kuršių mariose, vykusių RS280 jachtų klasės buriavimo taurės varžybų, kurios kartu buvo ir RS280 čempionato penktasis etapas, nugalėtoja tapo kapitono Sauliaus Pajarsko vadovaujama jachtos „Raganosis“ įgula, skelbiama pranešime spaudai. Jachta nugalėtoja laimėjo keturis iš aštuonių varžybų plaukimų, du kartus finišavo antra bei po kartą - penkta ir šešta. „Raganosio“ įgula surinko 13 baudos taškų.
2009-08-24

RS-280 buriavimo čempionato pirmąjį etapą laimėjo jachta „Levante“

Sekmadienį Kauno mariose vykusio devintojo RS-280 jachtų klasės buriavimo čempionato pirmojo etapo, kurį sudarė du įskaitiniai plaukimai, nugalėtoja tapo kapitono Tauro Rymonio vadovaujama jachta „Levante“, surinkusi 3 baudos taškus. Antrąją vietą užėmė kapitono Saulio Pajarsko vadovaujama „Raganosio“ įgula (4 b. tšk.), trečioji liko jachta „Karamba“ (kap. Gintautas Kalaušis, 5 b. tšk.