Savaitgalį Nidoje, Kuršių mariose, vykusių RS280 jachtų klasės buriavimo taurės varžybų, kurios kartu buvo ir RS280 čempionato penktasis etapas, nugalėtoja tapo kapitono Sauliaus Pajarsko vadovaujama jachtos „Raganosis“ įgula, skelbiama pranešime spaudai.

Jachta nugalėtoja laimėjo keturis iš aštuonių varžybų plaukimų, du kartus finišavo antra bei po kartą - penkta ir šešta. „Raganosio“ įgula surinko 13 baudos taškų.

Antrąją vietą užėmė Raimondo Šiugždinio vadovaujama „Arabelos“ įgula (14 b. tšk.), trečia liko Tauro Rymonio vadovaujama jachta „Levante“ (23 b. tšk.).

Po penktojo etapo RS280 čempionate pirmauja „Raganosio“ įgula (31 b. tšk.), antrąją vietą užima „Arabela“ (36 b. tšk.), trečiąją – „Levante“ (48 b. tšk.).

Šeštasis RS280 jachtų klasės buriavimo čempionato etapas įvyks rugsėjo 5 dieną Kauno mariose.