ragai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ragai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ragai“.

Elnių ragų paieškos broliams baigėsi tragiškai: mirtinai sudraskė laukinis žvėris

Kalnų liūtas nužudė vyrą, kuris bandė išgelbėti savo brolį nuo žiauraus užpuolimo. 21 metų Taylenas Brooksas kartu su jaunesniuoju broliu Wyattu žygiavo atokioje Šiaurės Kalifornijos vietovėje. Pora ieškojo elnių ragų šėryklų El Dorado vietovėje, kai juos užpuolė laukinis žvėris, pranešė „The Mirror“. Wyattui pavyko išsigelbėti tik su rimtomis veido ir kaklo žaizdomis, deja, jo brolis Taylenas neišgyveno. Gedinti šeima pasidalijo artimųjų brolių nuotraukomis.
2024-04-06

Lietuvos miškuose žmonės ieško reto laimikio: kai kurie savo malonumui, kiti – dėl pinigų

Lietuvoje vis labiau populiarėja ragų ieškojimo mada. Tada dabar miškuose mašinų kone tiek, tiek grybavimo sezonu. Vieni šakotų trofėjų dairosi vedini azarto, o kiti, matyt, dėl pinigų. Pastariesiems, deja, meilė gamtai mažai rūpi – jie persekioja gyvūnus, niokoja ūkininkų pasėlius, o ragų ieško ne keliaudami pėsčiomis, bet su termovizoriais, dronais ir keturračiais. Kaunietis Algimantas rodo šiųmetį savo laimikį – elnio ragų vainiką. Ir tikina, kad tai vienas mažesnių.

Grybaudamas miške jurbarkietis atrado įspūdingą radinį: to matęs dar nebuvo

Vakar kartu su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais grybautojas Domantas dalinosi puikiais radiniais miške – pilna pintine įvairiausių grybų. Tačiau, netrukus ir vėl apsilankęs miške, vyras pasakoja aptikęs įdomų radinį. „Visada būna antra pusė šalia, tačiau šiandien jos neradau“, – sako jis atsiuntęs elnio ragų dalies nuotrauką. Vėl išėjęs į mišką grybauti, tik šįkart kartu su tėvu, Domantas rado pilna įvairiausių grybų. Jis teigia, kad šįkart dauguma jų kur kas gražesni ir sveikesni.
2023-08-04

Atėjusi į mišką panevėžietė rado šiurpų radinį: negalėjo patikėti, ką mato

Lietuviai traukia į miškus ieškoti grybų ir kitų gamtos gėrybių, tačiau kartais randa visai ne tai, ko ten atėjo. Panevėžietė Emilija miške ieškotų grybų nerado, tačiau išvydo vaizdą, nuo kurio per kūną nubėgo šiurpai.  Į Panevėžio rajone esančią Žaliąją girią grybauti atvykusi mergina rado visai ne tai, ko ieškojo – miške ji aptiko girių gyventojo kaukolę ir ragus. Ji neslepia, kad buvo baugu, nes šalia mėtėsi ir visos kitos gyvūno kūno dalys.
199 2023-08-03

Lietuviai miškuose ieško laimikio – vieniems įspūdingi trofėjai, kitiems uždarbis

Kai kurie Lietuviai serga ragų ieškojimo karštine. Kasmet vis daugiau žmonių pasineria į šią avantiūrą ir ieško įspūdingų trofėjų. Vieniems tai malonumas, jie stebi gamtą ir elgiasi čia tinkamai, bet girininkai pastebi, kad yra ir tokių, kurie gąsdina ir persekioja gyvūnus. Tad spėja, kad tokiems terūpi uždirbti kuo daugiau pinigų ragus pardavus. Pakaunėje gyvenantis Stasys ragus renka jau 7-erius metus.
Aktualijos 2023-03-19

Miškuose daugėja žmonių, renkančių gėrybes: už kilogramą jų siūlo apie 20 eurų

Miškuose daugėja žmonių renkančių ragus. Vieni vedini azarto ragų ieško tarsi lobio ir per dieną pėsčiomis įveIkia keliasdešimt kilometrų, kitų siekis – pasipelnyti, tad po miškus bei ūkininkų laukus laksto keturračiais, gąsdina žvėris ir niokoja gamtą. Vos pamato gulinčius ragus, kaunietis Mindaugas traukia telefoną ir viską įamžina. Įspūdingiausi šių metų trofėjai – didžiuliai elnių ragai. „Įsijungi žemėlapį, užsidedi tašką, kur mašiną palikai, ir vaikštai, ieškai.
Aktualijos 2022-04-02

Darbymetis ragų ieškotojams – už vieną galima gauti 50 eurų ir daugiau

Sulaukus kalendorinio pavasario, bet dar nenutirpus iki galo sniegui kai kas į miškus leidžiasi ieškoti gėrybių. Kovą miškai traukia ne grybautojus, o ragų ieškotojus, dalis jų tokie pamišę, kad prasidėjus elnių ragų metimo sezonui ima net atostogas. O užkietėjusių rinkėjų kolekcijos įspūdingos. Panevėžietis Lauras Jagminas vos tik pašviečia saulutė lekia į gamtą. Eiti į mišką vyrui tikra atgaiva, kai visą dieną tenka sėdėti kabinete prie kompiuterio.

Kad apsaugotų raganosių likimą ėmėsi veiksmų, jiems nupjauna ragus

Pietų Afrikos Respublikoje kaip ir visame pasaulyje dėl koronaviruso smarkiai sumažėjo turistų. Tad šalies nacionalinių parkų prižiūrėtojai ėmė baimintis dėl raganosių likimo – esą dabar puikus metas brakonieriams medžioti šiuos žinduolius dėl jų ragų. Todėl trijų nacionalinių parkų prižiūrėtojai ėmėsi kontroversiškų veiksmų, kaip apsaugoti raganosius. Vieno nacionalinio parko Pietų Afrikos Respublikoje prižiūrėtojai bando atskirti raganosio jauniklį nuo mamos.
2020-06-05

Šie 3 daiktai traukia nelaimes. Atsikratykite jais!

Sutikite, daugelis moterų mėgsta namus papuošti ne itin reikalingais, tačiau dailiais interjero aksesuarais. Gana dažnai tai būna iš kelionių parsivežti mieli suvenyrai, gautos dovanos.  Vis dėlto yra daiktų, kurių jūsų namuose neturėtų būti. Fengšui tyrinėjantys specialistai įsitikinę, kad kai kurie, iš pažiūros, niekuo dėti daiktai, gali prišaukti didžiules nelaimes ar net tragedijas namuose.  Perskaitykite sąrašą ir tučtuojau šiuos daiktus iš sąrašo meskite lauk.
2017-09-18

Varėnos rajone iš vyro pavogta laukinių gyvūnų ragų kolekcija

Sekmadienį į policiją kreipėsi vyras, kuris nurodė, kad iš jo namų Varėnos rajono Marcinkonių kaime pavogta laukinių gyvūnų ragų kolekcija ir kiti daiktai. Kaip pranešė Alytaus apskrities policija, 1965 metais gimęs vyras pranešė, jog į jo namus vagys pateko išlupę palėpėje medinės sienos lentas, skiriančias namo puses. Įsibrovus į jam priklausančią namo dalį, pavogta vienuolikos laukinių gyvūnų ragų kolekcija, elektrinė plytelė ir skaitmeninės televizijos priedėlis. Nuostolis siekia 500 eurų.
Kriminalai 2017-04-24
REKLAMA
REKLAMA

Oro uosto darbuotojus šokiravo siuntinio turinys: įspėjo vienas dalykas

Malaizijos pareigūnai pirmadienį pranešė konfiskavę 18 raganosio ragų, tikriausiai kontrabanda atvežtų iš Mozambiko. Oro uosto muitinės direktorius Hamzahas Sundangas sakė, kad ragai buvo atskraidinti iš Mozambiko per Dohą. Į Kvala Lumpūro oro uostą jie atkeliavo praėjusį penktadienį. Pasak H.Sundango, ragai, kurie sveria 51,4 kg ir yra verti 13,6 mln. ringitų (2,9 mln. eurų), suklastotoje deklaracijoje buvo įrašyti kaip meno kūriniai.
2017-04-10

Moteris-vampyrė: labiausiai „modifikuota“ moteris Žemėje

Ko gero šios moters nenorėtumėte sutikti tamsiame skersgatvyje, María José Cristerna pasaulyje žinoma kaip „moteris-vampyrė“. Iš Meksikos kilusi 37-erių metų María José Cristerna yra labiausiai „modifikuota“ moteris visame pasaulyje. Moteris pasidariusi dešimtis plastinių operacijų ir kitų „grožio“ procedūrų, rašo mirror.co.uk. Moters liežuvis perkirptas išilgai, o kaktoje stūkso „ragai“. Sunku būtų rasti odos lopinėlį, kuris būtų neištatuiruotas.
2015-11-06

Naujoje „Victoria's Secret“ fotosesijoje – ragais pasipuošusi seksualioji A. Ambrosio

Alessandra Ambrosio pademonstravo šventinę nuotaiką naujoje „Victoria's Secret“ fotosesijoje. Raudonu maudymosi kostiumėliu ir baltais marškiniais pasipuošęs modelis žaismingai pozavo paplūdimyje. Kalėdinę nuotaiką 32 metų modelis kūrė prie savo aprangos priderinusi raudonus elnio ragus.
2013-12-18

Sučiupti taurųjį elnią nušovę brakonieriai bandė klaidinti gamtosaugininkus

Atlikdami reidą Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos (GGAI) pareigūnai prie vienos iš Utenos r. esančių sodybų pastebėjo įtarimų jiems sukėlusį automobilį. Stebėję tai, kas vyksta, ir vėliau pasekę automobilį, jie atskleidė bandytą nuslėpti neteisėtą medžioklę, kurios metu nušautas taurusis elnias. GGAI pareigūnai įtarimus jiems sukėlusį automobilį pastebėjo lapkričio 21 d. apie 19 val. Utenos r. esančiame Gaidžių kaime.
Kriminalai 2013-11-22

Karvės Didžiojoje Britanijoje bus be ragų

Siekdami paversti karves saugesnes Didžiosios Britanijos mokslininkai pakeitė jų genus, todėl šiems gyvūnams nebeaugs ragai, skelbia Mail Online. Genetiškai modifikuotos melžiamos karvės bus visiškai identiškos įprastinėms, tik neturės ragų. Teigiama, kad taip jos kels mažesnį sužalojimo pavojų ūkininkams, piemenims ir kitiems gyvūnams. Mokslininkai naudoja genų koregavimo technologijas, kad į holstein veislės karvių DNR įterptų papildomus genus, sustabdančius ragų augimą kitoms galvijų rūšims.
2013-04-29

Muziejus raganosių ragus pakeitė dirbtiniais

Šveicarijos muziejus ėmėsi drastiškų priemonių ir pakeitė turimų raganosių iškamšų ragus dirbtiniais.Taip tikimasi atbaidyti į pelningą prekę nusitaikiusius vagis, teigė muziejaus kuratoriai. Berno Gamtos istorijos muziejaus darbuotojai nupjovė 6 eksponuojamų raganosių ragus, o vietoje jų uždėjo paprastus medinius. Tokių veiksmų imtasi po ragų vagysčių pliūpsnio Europos muziejuose – Britanijoje, Prancūzijoje ir Vokietijoje.
2011-12-20

Ispanijoje per koridą bulius ragu perdūrė matadorui veidą

Populiariam ispanų matadorui pastaroji korida baigėsi itin nesėkmingai – po susidūrimo su buliumi Juanas Jose Padilla kovoja dėl savo gyvybės. Per renginį Ispanijos šiaurės rytų mieste Saragosoje spalio 7 dieną matadorui nepavyko pergudrauti įniršusio buliaus ir šis ragu perdūrė jam vedą – nuo kairiojo skruosto iki akies, rašo Dailymail.co.uk.
2011-10-08

Penkiametis berniukas su „velnio“ ragais

Didžiosios Britanijos medikai mažam berniukui pašalino didelę įgimta dėmę ant kaktos implantuodami jam į kaktą ragus. George'as Ashman'as (5m.) gimė su ryškia raudona dėme ant kaktos ir jo motina Karen baiminosi, kad jis turės nuolat kęsti patyčias, todėl jam buvo atlikta chirurginė operacija.
2011-09-22

Moteris, norėdama tapti vampyre, įsistatė ragus ir iltis

Marios Jose Cristernos išvaizda verčia aiktelėti, kadangi ji panaši į antgamtinę būtybę iš holivudinio filmo. 35-erių metų moteris, dirbanti tatuiruočių salone, sako, kad šiurpi smurto šeimoje istorija paskatino ją pakeisti išvaizdą ir atgimti „vampyre“. Moteris vampyrė (dailypicksandflicks.com nuotr.) Moteris įsitaisė naujus ragus, įsidėjo iltis ir įsivėre daugybę auskarų. Moteris vampyrė (nuotr.
2011-06-08

Lemtinga vertimo klaida pranašui Mozei prilipdė ragus

Mozė – biblinis personažas, didysis izraelitų vadas. Jis vadinamoje Penkiaknygėje minimas kaip pranašas, išvadavęs izraelitus iš Egipto vergovės ir atvedęs juos per dykumą iki Kanaano sienos. Istoriniuose šaltiniuose Mozė nėra žinomas. Jeigu tai buvo istorinė asmenybė, jis galėjo gyventi apie XIII a. pr. m. e.–XII a. pr. m. e. pradžioje. Manoma, kad jis bus parašęs pirmąsias 5 Biblijos knygas (Penkiaknygę). Kaip pranašą jį pripažįsta krikščionybė, judaizmas ir islamas.
2011-05-01

Algis Ramanauskas: „Dalinti pinigus yra malonu“

Šiandien LNK žaidime „Vienas prieš visus“ ankstesnį laidos vedėją Arnoldą Lukošių keičia Algis Ramanauskas. Ta proga žymusis pramogų verslo atstovas davė interviu. - Šiandien – „Vienas prieš visus“ premjera su nauju vedėju, tokiu Algiu Ramanausku. Ar nauja laida tavo gyvenime - vis dar įvykis, ar tik kasdienybė? - Tai - beveik kasdienybė, kuri kartu yra ir malonus įvykis. - Žiūrėsi pirmą laidą? -  Taip, žiūrėsiu.
2009-03-19

M. A. Pavilionienė: lietuviškosios televizijos kultūra arba infantilizmo progresija

Lotyniškai infantilis reiškia vaikiškas. Infantilizmas aiškinamas, kaip organizmo raidos sutrikimas, kai suaugęs žmogus turi vaikystės amžiui būdingų fizinių ar psichinių bruožų, kai atsilieka žmogaus psichinė raida.

Negyvo šuns spardymas

„Kultūra, viską šluojanti po kilimu“, sakoma apie Sigmundo Freudo laikų Austriją. Nubalinti namų fasadai, rožės, išpuoselėti gėlynai, - ech, buržuazijos žavesys, - bei giliai slepiamos, maskuojamos traumos, fobijos ir neurozės. „Kultūra visada yra prievartinė“, pasakys vėliau Freudas savo knygoje „Civilization and its Discontents.“ Kažkas visada lieka už diskurso ribų. Nutylėta, neišsakyta. Kažkas gąsdinančio ir kraupaus. Už ribų – beprotybė, iškrypimas, nepaklūstantys protai ir kūnai.
2007-04-25
Į viršų