radžiukynas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „radžiukynas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „radžiukynas“.

Tenisininkas G. Sabeckis Latvijoje pateko į aštuntfinalį

Latvijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų pirmajame rate (1/16 finalo) lietuvis Gvidas Sabeckis 6:3, 6:3 nugalėjo 17-metį lietuvį Luką Mugevičių.
2012-08-07

Lietuvos teniso čempionatą favoritai pradėjo pergalėmis

Augustas Radžiukynas pergalingai startavo šiandien Sereikiškių teniso aikštyne Vilniuje prasidėjusiame Lietuvos teniso čempionate. Titulą ginantis vilnietis pirmame varžybų rate 6:0 6:4 įveikė Roką Aukštakalnį. Pirmoji turnyro raketė Gvidas Sabeckis į antrą varžybų ratą pateko be kovos. Antruoju skirstytas Kasparas Žemaitėlis turnyro debiute 6:0 6:0 sutriuškino Tadą Čelediną, o ketvirta raketė Simas Malakauskas 6:3 6:2 įveikė Julių Gotovskį.
2012-07-23

Tenisininkui A. Radžiukynui nepavyko laimėto turnyro Baltarusijoje

Baltarusijoje vykusio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) III kategorijos turnyro „Belkanton Cup 2011“ vaikinų vienetų varžybų finale lietuvis Augustas Radžiukynas 3:6, 6:3, 3:6 pralaimėjo 18-mečiam baltarusiui Aleksandrui Bulickiui (152-oji pasaulio jaunių raketė). 16-metis Lietuvos tenisininkas (988) pakeliui į finalą įveikė keturis varžovus iš Rusijos, Baltarusijos ir Graikijos. Abu finalo dalyviai į pagrindines varžybas pateko po atrankos turnyro.
2011-08-28

A. Radžiukynas Baltarusijoje iškopė į pusfinalį

Baltarusijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) III kategorijos turnyro „Belkanton Cup 2011“ vaikinų vienetų varžybų ketvirtfinalyje lietuvis Augustas Radžiukynas 7:5, 6:4 įveikė 18-metį baltarusį Jaroslavą Zubko (201). 16-metis Lietuvos tenisininkas (988) pusfinalyje susitiks su 17-mečiu graiku Markosu Kaloveloniu (169). Beje, A. Radžiukynas su Laurynu Antropiku iškopė į dvejetų varžybų finalą.
2011-08-26

Tenisininkas A. Radžiukynas Europos čempionate nepateko į pusfinalį

Rusijos sostinėje Maskvoje vykstančio Europos jaunių (iki 16 metų) teniso čempionato vaikinų vienetų varžybų ketvirtfinalyje 16-metis Lietuvos atstovas Augustas Radžiukynas 1:6, 1:6 pralaimėjo rusui Aleksandrui Vasilevskiui. Jaunąjam sportininkui didžiosios pergalės dar nusimato ateityje.
2011-07-23

A. Radžiukynas Europos čempionate iškopė į aštuntfinalį

Rusijos sostinėje Maskvoje vykstančio Europos jaunių (iki 16 metų) teniso čempionato vaikinų vienetų varžybų trečiajame rate - šešioliktfinalyje - Lietuvos atstovas Augustas Radžiukynas 5:7, 7:5, 6:3 įveikė kroatą Borną Čoričių. 16-metis vilnietis aštuntfinalyje susitiks su Izraelio atstovu Igoriu Smilanskiu. A. Radžiukynas, kuriam pirmajame rate žaisti nereikėjo, antrajame rate 6:3, 6:2 įveikė Davidą Micevskį iš Makedonijos.