R. Kažimėkas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „R. Kažimėkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „R. Kažimėkas“.
REKLAMA
„Xiaomi Robot Vacuum X20+“ – galingiausiais ir  kruopščiausias „Xiaomi“ namų valytojas   „Xiaomi Robot Vacuum X20+“ – galingiausiais ir  kruopščiausias „Xiaomi“ namų valytojas

„Xiaomi Robot Vacuum X20+“ – galingiausiais ir kruopščiausias „Xiaomi“ namų valytojas

Savaitę laiko galėjau namuose bandyti didelės siurbimo galios (net 6 000 Pa) grindų valymo įrenginį „Xiaomi Robot Vacuum X20+".  Jis nėra paprastas robotas–dulkių siurblys, kuriuo nuolat reikia rūpintis, kuris išvalęs pusę kambarių paprašys ištuštinti jo dulkių rezervuarą. Įjungę šį robotą, drąsiai galite eiti į darbą, į kiną, robotas pats save aptarnaus stotelėje: išvalys dulkių rezervuarą, pakeis nešvarų roboto vandenį švariu, išplaus ir išdžiovins grindų plovimo šluostes.
2024-05-22
REKLAMA
 „Xiaomi“ stebėjimo kameros: detalus vaizdas, puiki reakcija į pakitusią situaciją    „Xiaomi“ stebėjimo kameros: detalus vaizdas, puiki reakcija į pakitusią situaciją

„Xiaomi“ stebėjimo kameros: detalus vaizdas, puiki reakcija į pakitusią situaciją

Gyvena sau ramiai kvartalas, visi mano, kad saugiai, tačiau vieną rytą, kaip perkūnas iš giedro dangaus – apvogė! Kažkam išplėšė sandėliuką ir išsivežė žoliapjovę, kažkam „nurinko“ automobilio žibintus ir pan. Žmonės piktinasi – juk taip buvo ramu. Policija klausinėja, gal kas turi kameras, ką nors užfiksavo. Deja, kamerų nėra. Labai dažnai būna, kad stebėjimo kameros montuojamos ne iš karto, o po kelių metų įsikrausčius gyventi.
2024-05-08
REKLAMA
Xiaomi Electric Scooter 4 Pro  Xiaomi Electric Scooter 4 Pro

Miesto lyderis „Xiaomi Electric Scooter 4 Pro (2nd Gen)“ tapo dar galingesnis

Praėjusiais metais pristatytą „Xiaomi Electric Scooter 4“ modelių gamą sudarė keturi modeliai: „Scooter 4 Lite“, „Scooter 4“, „Scooter 4 Pro“ ir „Scooter 4 Ultra“. Šiais metais ją papildė naujas „Xiaomi Electric Scooter 4 Pro (2nd Gen)“ modelis. Turbūt jau supratote, kad tai antroji patrauklaus „Scooter 4 Pro“ modelio karta.
2024-05-06
REKLAMA
„Xiaomi 14 Ultra“ – vertas geriausią fotoaparatą turinčio telefono titulo  „Xiaomi 14 Ultra“ – vertas geriausią fotoaparatą turinčio telefono titulo

„Xiaomi 14 Ultra“ – vertas geriausią fotoaparatą turinčio telefono titulo

„Xiaomi 14 Ultra“ ne tik šio gamintojo pats geriausias telefonas. Jis vienas telefonų rinkos lyderių, o kalbant apie fotografiją, Xiaomi 14 Ultra“ gali drąsiai girtis, kad turi bene geriausią rinkoje telefono kamerų techninę įrangą. Dideli jutikliai, „Leica“ optika, fantastiškas spalvų atsakas  – nuotraukos natūralesnės su giliais šešėliais, be matomų iškraipymų, didelio kontrasto scenose geriau atvaizduotos prisotintos spalvos.
2024-04-08
REKLAMA
„Xiaomi Watch 2 Pro“ – fantastiška stilistika, didelės galimybės, patraukli kaina  „Xiaomi Watch 2 Pro“ – fantastiška stilistika, didelės galimybės, patraukli kaina

„Xiaomi Watch 2 Pro“ – fantastiška stilistika, didelės galimybės, patraukli kaina

Tarp 2024 metais bendrovės „Xiaomi“ pristatytų penkių laikrodžių modelių, „Xiaomi Watch 2 Pro“ yra brangiausias ir su savo tiesioginiais konkurentais kaunasi aukščiausios klasės išmaniųjų laikrodžių lygoje. Šioje lygoje žaidėjų nedaug, bet visi verti dėmesio, turi ką pasiūlyti.
2024-03-08
REKLAMA
Redmi Buds 5 Pro (N76)  Redmi Buds 5 Pro (N76)

Belaidės ausinės „Redmi Buds“ pasiūlė tai, ko reikėjo: gerą garsą ir efektyvų triukšmo slopinimą

Belaidžių ausinių (TWS) rinka gana paini: asortimentas platus, jame yra tiek kelis eurus, tiek kelis šimtų eurų kainuojančių ausinių, be to, kiekvieną mėnesį rinka pasipildo naujais įrenginiais, žinomų ir visiškai negirdėtų gamintojų pasiūlymais, tad išsirinkti nelengva: susiviliojęs pigiomis ausinėmis, jau po pirmų muzikos taktų gali nusivilti, o išsirinkęs vienas iš brangesnių, nebūtinai suprasi kuo jos skiriasi nuo gerokai pigesnių.
2024-02-13
Į viršų