prisijungimo duomenys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „prisijungimo duomenys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „prisijungimo duomenys“.

Būsimi darbdaviai prašo „Facebook“ slaptažodžių

Kai Justinas Basettas ėjo į pokalbį dėl naujo darbo, jis tikėjosi įprastų klausimų. Tad jis nustebo išgirdęs netikėtą klausimą: koks jo „Facebook“ vartotojo vardas ir slaptažodis. J. Bassettui, Niujorke gyvenančiam statistikos ekspertui, atsakius į porą klausimų, potenciali darbdavė įsijungė „Facebook“, tačiau ji negalėjo matyti jo privataus profilio. Tada ji paprašė, kad jis duotų savo prisijungimo duomenis.
2012-03-21

Kai kurie HTC telefonai gali atskleisti „Wi-Fi“ slaptažodžius

Kai kurie HTC išmaniųjų telefonų modeliai dėl programinės įrangos pažeidžiamumo gali atskleisti nusikaltėliams prisijungimų prie „Wi-Fi“ tinklų duomenis. Pažeidžiamumą aptiko programuotojai Chrisas Hessingas ir Bretas Jordanas. Jų turimais duomenimis, vogti duomenis gali programos, turinčios prieigą prie „Wi-Fi“ tinklo informacijos. Jei ši programa turi leidimą siųsti duomenis internetu, tai prieigos informacija gali būti persiųsta nusikaltėliams.
2012-02-03

Naudodamas per „Facebook“ surinktą informaciją, sukčius apvogė savo kaimynus

Internete knibžda ne tik draugiškai nusiteikusių nepažįstamųjų, bet ir tų, kurie, prisidengę socialiniais tinklais, gali kesintis į svetimą turtą. Tai gali patvirtinti keletas britų, kurie, atskleidę asmeninę informaciją, nukentėjo nuo „draugiškai“ bendravusio kaimyno. Pasinaudodamas socialiniais tinklalapiais „Facebook“ ir „Friends Reunited“ bei savo kaimynų patiklumu, 33 metų britas Iainas Woodas sugebėjo iš jų pavogti per 35 tūkst. svarų (137,5 tūkst. Lt), praneša britų portalas Telegraph.
2011-08-18

Siūloma pasitikrinti, ar hakeriai nėra pavogę jūsų duomenų

Hakerių grupuotė „Lulz Security„ internete paskelbė daugiau nei 60 000 interneto vartotojų prisijungimo prie el. pašto, „Facebook“, „Twitter“ ir kitų paslaugų paskyrų duomenis. Penkias pastarąsias savaites aktyviai besidarbuojantys „Lulz Security" hakeriai didžiausių žiniasklaidos priemonių dėmesį atkreipė įsilaužę į „Sony BGM„, „Nintendo.com“, „Sonypictures.com“, „PBS.org“, „Fox.com„ ir visą eilę kitų visame pasaulyje žinomų bendrovių svetainių.
2011-06-17
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų