pretenzijos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pretenzijos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pretenzijos“.

Kinija turi teritorinių pretenzijų Rusijai: Vladimiro Putino „istorijos pamoka“ nepasiteisino

Kinijos socialinės žiniasklaidos platformoje „Weibo“, panašioje į „X“, nacionalistai atidžiai išnagrinėjo ilgus Vladimiro Putino pamąstymus apie Rusijos ir Ukrainos santykius ir tai, kaip jie susiję su jų pačių teritorinėmis pretenzijomis.
2024-02-15

Laisvės alėjos plytelės siutina kauniečius, savivaldybė ramina: „Rangovui parašyta pretenzija“

Milijonus atsiėjusios Laisvės alėjos rekonstrukcijos brokas bado akis. Žmonės pastebi gausybę suskaldytų ir ištrupėjusių plytelių. O kai kur jau atsivėrę skylės, tad eiti ar važiuoti nebesaugu. Kauno valdžia teisinosi, kad skylančios plytelės ne broko, o natūralaus akmens savybių pasekmė. Kol yra garantija, visas trūkusias plyteles keičia rangovas, o vėliau finansinė našta teks miesto biudžetui. Rekonstruotos Laisvės alėjos brokas vis labiau bado akis. Skilinėja granito danga.

„LTG Cargo“ – 60 pretenzijų dėl sugriežtinto krovinių gabenimo

„Lietuvos geležinkeliams“ (LTG) vasario pabaigoje sugriežtinus krovinių gabenimo kontrolę, krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“ sulaukė 37 įmonių, institucijų ir įstaigų iš šalių agresorių priekaištų – iš viso 60 pretenzijų. Daugiausiai jų sulaukta dėl atšauktų krovinių vežimo iš Baltarusijos paraiškų, penktadienį pranešė įmonė.
2023-04-28

Kinija nesureikšmina Ukrainos krizės ir savo pretenzijų į Taivaną palyginimų

Kinija trečiadienį nesureikšmino palyginimų tarp krizės dėl Ukrainos ir Pekino pretenzijų į Taivaną, savarankiškos salos lyderei pareiškus, kad informacija apie Rusijos agresiją pasitelkiama taivaniečiams bauginti. Demokratiškas Taivanas atidžiai stebi padėtį Ukrainoje, nes pats nuolat patiria Kinijos invazijos grėsmę: Pekinas laiko salą savo teritorijos dalimi ir žada kada nors ją užimti, prireikus – jėga.
2022-02-23

Pranešama apie stabdomą 300 tūkst. antigenų testų pirkimą

Dėl tiekėjų pretenzijų dėl galbūt ribojamos konkurencijos buvo nutrauktas 300 tūkst. antigenų testų pirkimas. Antradienį paskelbtoje pirkimo ataskaitoje rašoma, kad jis buvo nutrauktas. Centrinės perkanciosios organizacijos (CPO LT) laikinasis vadovas Darius Marma BNS sakė, kad techninę pirkimo specifikaciją parengė Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija ir vėliau nusprendė ją tikslinti, todėl paprašė nutraukti vykusį pirkimą.
Aktualijos 2020-12-23

Vaikų globos namuose – nepritekliaus aidas

Vaikų globos namų administracija aprodė vaikų gyvenamąsias patalpas, turimus drabužius – auklėtiniams nieko neturėtų trūkti. Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ auklėtiniai ryžosi atviram pokalbiui. Vyresnio amžiaus auklėtiniai prasitarė, kad šiuose globos namuose nuo mažens kiekvienam „klijuojama“ etiketė: „Ir tu užaugęs būsi vagis“. Tokia esą „Šaltinėlyje“ galioja suaugusiųjų – tiek auklėtojų, tiek globos namų direktorės Reginos Judzinskienės – nuostata.

Finansų ministerija atmetė V. Antonovo pretenzijas

Finansų miniterija, atsakydama į buvusio pagrindinio banko „Snoras“ pretenzijas teigė, kad sprendimai, susiję su „Snoro“, nepažeidė jokių Lietuvos teisės aktų ir tarptautinių įsipareigojimų.
2012-11-06

Gydymo įstaigų vadovai taupo ir maisto sąskaita

Ligoninių virtuvės iš kirvio sriubos dar neverda, tačiau rekordiškai kylant maisto produktų kainoms, įstaigų vadovams tenka gerai pasukti galvas, kaip išmaitinti pacientus. Brangsta ne tik maistas, bet ir visa kita: dujos, šildymas, elektra. Įstaigų vadovai tikina, jog netaupo pacientų sąskaita, maitina taip, kaip ir anksčiau. Bet vis atsiranda nepatenkintų maisto kokybe pacientų ar jų artimųjų.
Aktualijos 2012-10-23

„Gazprom“ sugalvojo, kaip išvengti EK pretenzijų

Rusijos dujų koncernas „Gazprom“ gali reformuoti savo Europos aktyvus, kad įvykdytų ES „trečiojo energetikos paketo“ reikalavimus ir taip išvengtų pretenzijų iš Europos Komisijos. Kaip rašo ketvirtadienį laikraštis „Vedomosti“, apie tai išvakarėse pranešė neįvardinti šaltiniai. „Gazprom“ atsisakė komentuoti šią informaciją. Pagal 2009 m. ES priimtą trečiąjį energetikos paketą, gavybos kompanijos negali vienu metu valdyti skirstomųjų ir transportavimo tinklų.
2012-09-20

A. Sekmokas: vyriausybė nesibaimina „Gazprom" ultimatumų

Vyriausybė nesibaimina Rusijos dujų bendrovės „Gazprom“ keliamų ultimatumų - ji laikosi nuoseklios pozicijos ir visą laiką iškilusius klausimus siūlo spręsti derybomis, teigia energetikos ministras Arvydas Sekmokas. „Stokholmo arbitražo sprendimas - labai svarbus ir mums naudingas rezultatas. Tai dar kartą parodė, kad Vyriausybė nesistengia atsakyti į “Gazprom„ ultimatumus ir nesibaimina, o laikosi labai nuoseklios pozicijos ir visą laiką siūlo derybomis spręsti iškilusius klausimus.
2012-08-02
REKLAMA
REKLAMA

Kas atsako už duobes gatvėje?

Jei nedraudėte savo automobilio kasko draudimu, jūs vis tiek turite galimybę gauti kompensaciją, jei duobėtoje gatvėje apgadinote savo automobilį – pretenziją reikėtų rašyti miesto savivaldybei. Kasmet po žiemos keliuose atsiveria vis daugiau duobių, kurias vairuotojai keiksnoja, tačiau mažai kas žino, kad įlėkę į duobę ir apgadinę automobilį vairuotojai gali reikalauti žalos atlyginimo.

R. Vaitekūnas: „Snorui“ pretenzijų dėl pinigų plovimo niekada nebuvo pareikšta

Lietuvos bankas (LB) ir Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba bankui SNORAS niekada neturėjo pastabų dėl pinigų plovimo, teigia buvęs AB banko SNORAS valdybos pirmininko pavaduotojas, vyriausiasis patikros pareigūnas Romasis Vaitekūnas. Penktadienį spaudos konferencijoje naujienų agentūroje ELTA SNORO atstovas paneigė Lietuvos banko paskelbtą informaciją, kad per kelias dienas dingo apie 200 mln. litų SNORO atsargų LB. „Tie pinigai išėjo teisėtu keliu, jie niekur neišėjo neteisėtai.
2011-11-18

Teismas pripažino, kad UAB „Vilniaus vandenys“ vadovas Darius Norkus iš pareigų atleistas teisėtai

Buvęs UAB „Vilniaus vandenys“ generalinis direktorius Darius Norkus teismo sprendimu nebus grąžintas atgal į darbą. Taip šių metų liepos 21 d. nusprendė Vilniaus apygardos teismas, išnagrinėjęs buvusio „Vilniaus vandenys“ vadovo apeliacinį skundą.
titulinis 2011-07-27

Karinės varžybos persikelia į Arktį

Kažin ar kam kilo abejonių, kad penkios ar šešios valstybės, kurių teritorija betarpiškai ribojasi su Arkties vandenynu, kada nors į jo turtus pareikš ne tik ekonomines, bet ir karines pretenzijas. Lyg ir logiška: kaip kitaip apginsi savo interesus šiame šalčiausiame Žemės rutulio kampelyje, jei ne karine jėga... Šiuo metu ypač suaktyvėjo Rusija.
2011-07-07

Lenkijos kresai kartais panašūs į lietuvių nacionalistus

„Vienas nacionalistas Lenkijoje pasisakė, kitas sureagavo Lietuvoje", - taip Seimo nario Gintaro Songailos kreipimąsi į Generalinę prokuratūrą įvertino Klaipėdos universiteto docentas Vygantas Vareikis. Seimo Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys G. Songaila kreipėsi į teisėsaugą, prašydamas įvertinti, ar Lenkijos kresų organizacijos kėsinasi į Lietuvos teritorinį vientisumą.

Kaip reikšti pretenzijas dėl „Star Holidays“?

Departamentas informuoja, kad Departamento direktoriaus 2010-10-01 įsakymu Nr. V-100 panaikintas UAB „Star Holidays“ pažymėjimo, patvirtinančio, kad įmonė atitinka kelionės organizatoriui keliamus reikalavimus ir gali teikti kelionių organizavimo paslaugas Nr. 009621, galiojimas. Pažymėjimas panaikintas gavus oficialią UAB „Star Holidays“ informaciją apie priimtą akcininkų sprendimą dėl kreipimosi į Vilniaus apygardos teismą dėl bankroto bylos iškėlimo.
2010-10-01

Kaip teikti pretenzijas „Star Holidays“?

Valstybinis turizmo departamentas turistus ir UAB „Star Holidays“ agentus informuoja apie pretenzijų UAB „Star Holidays“ pateikimo tvarką. Visi kelionės organizatoriaus UAB „Star Holidays“ turistai, kurie yra sudarę su kelionės organizatoriumi sutartis, tačiau jiems laikotarpiu nuo 2010-09-23 iki 2010-10-02 (imtinai), nesuteikiamos sutartyse numatytos turizmo paslaugos (kelionė visiškai neįvyko/ neįvyks) prašymus dėl pinigų grąžinimo turi pateikti UAB „Star Holidays“ per kelionių agentūras, ku...
2010-09-28

Bylinėsis su „Google" ir „Yahoo!"

JAV kompanija „Xerox" pateikė ieškinį teismui dėl esą neteisėtų „Google" ir „Yahoo!" veiksmų, naudojant paieškos technologijas, praneša JAV žurnalas „Business Week". „Xerox" nurodo, kad šios paieškos sistemos neteisėtai naudoja technologijas, kurias yra patentavusi jų kompanija. „Xerox" reikalauja piniginės kompensacijos už patirtus nuostolius. Taip pat siekiama, kad „Google" ir „Yahoo!" būtų uždrausta naudoti šias technologijas be JAV kompanijos leidimo.
2010-03-01
Į viršų