pralaimėjusiems davidas hawkinsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pralaimėjusiems davidas hawkinsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pralaimėjusiems davidas hawkinsas“.

Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius – Italijos čempionai!

Italijos krepšinio čempionato finalo ketvirtosiose rungtynėse Milano „Armani Jeans“ ekipa, kurioje rungtyniauja Mindaugas Katelynas, namuose 47:82 (9:32, 11:18, 15:18, 12:14) nusileido Sienos „Montepaschi“ komandai, kuriai atstovauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius bei pralaimėjo seriją - 0:4. M.Katelynas 24 minutes pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.
2009-06-17

„Montepaschi“ – per žingsnį nuo Italijos čempionų titulo

Italijos krepšinio čempionato finalo trečiosiose rungtynėse Milano „Armani Jeans“ ekipa, kurioje rungtyniauja Mindaugas Katelynas, namuose 72:73 (20:26, 25:13, 12:19, 15:15) nusileido Sienos „Montepaschi“ komandai, kuriai atstovauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius bei serijoje iki keturių pergalių atsilieka - 0:3. „Montepaschi“ pergalę, iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus žaisti 15 sekundžių, įtvirtino taiklūs K.Lavrinovičiaus baudos metimai.