Italijos krepšinio čempionato finalo ketvirtosiose rungtynėse Milano „Armani Jeans“ ekipa, kurioje rungtyniauja Mindaugas Katelynas, namuose 47:82 (9:32, 11:18, 15:18, 12:14) nusileido Sienos „Montepaschi“ komandai, kuriai atstovauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius bei pralaimėjo seriją - 0:4.

M.Katelynas 24 minutes pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Pralaimėjusiems Davidas Hawkinsas įmetė 13 taškų, o Jobey Thomasas pridėjo 9 taškus.

R.Kaukėnas per 25 žaidimo minutes surinko 12 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/3 baudos metimai), sugriebė kamuolį bei buvo trečias pagal rezultatyvumą savo klubo gretose.

K.Lavrinovičius aikštelėje praleido 16 minučių, per kurias pelnė 15 taškų (1/3 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 7/8 baudos metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei buvo rezultatyviausias savo ekipoje.

Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo 14 taškų įmetęs Romainas Sato bei 11 taškų surinkęs Terrellas McIntyre'as.