povilas jurgelionis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „povilas jurgelionis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „povilas jurgelionis“.

Nesulaikoma Lietuvos jaunių regbio rinktinė sutraiškė latvius ir keliauja į aukštesnį divizioną

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinė įspūdingai triumfavo Europos čempionato „Conference 1“ divizione ir iškovojo kelialapį į antrąjį pagal pajėgumą – „Trophy“ – divizioną. Lemiamose rungtynėse dėl pirmosios vietos lietuviai šeštadienį 29:7 (5:7) nugalėjo antroje pozicijoje likusią Latvijos komandą. Vilčių tapti diviziono nugalėtojais turėję latviai energingai pradėjo rungtynes ir 18-ąją min. pirmieji šiame čempionate sugebėjo prispausti kamuolį lietuvių įskaitiniame plote.
2017-04-15

Regbio turnyrą Šiauliuose laimėjo „Vairas-Kalvis“

Sekmadienį Šiauliuose vykusiame „Kalvio“ taurės regbio turnyre triumfavo Šiaulių „Vairo-Kalvio“ komanda. Turnyro pusfinalyje šiauliečiai po atkaklios kovos 15:10 (10:0) nugalėjo Kekavos „Miesnieki“ (Latvija) komandą. Po 5 taškus nugalėtojams pelnė Mantautas Vilimavičius, Vytautas Šulskis ir Evaldas Štitilis. Kitame pusfinalyje Kauno „Žalgirio“ regbininkai 20:0 (10:0) pranoko Jonavos „Tauro-Skorpiono-Brum Brum“ ekipą.