policistinių kiaušidžių sindromas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „policistinių kiaušidžių sindromas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „policistinių kiaušidžių sindromas“.

Kas dešimta moteris kenčia nuo šios ligos: būklė neišgydoma, o pasekmė – ir nevaisingumas

Moterų policistinių kiaušidžių sindromas (PKS) – svarbi šiuolaikinės visuomenės sveikatos problema, dažnu atveju tai yra ir moterų nevaisingumo priežastis. Mokslinių tyrimų duomenimis, 38 proc. moterų, negalinčių susilaukti kūdikio, turi ovuliacijos sutrikimų, kurie net 80 proc. atvejų susiję su PKS. Plačiau apie šios ligos diagnostiką bei gydymą pranešime spaudai pasakoja medicinos centro „Northway“ Klaipėdoje gydytoja akušerė ginekologė nevaisingumo gydymo ekspertė Geda Holcmann.
2023-06-23

Ši diagnozė gąsdina tūkstančius moterų: gresia net nevaisingumas

Ginekologinės ligos vis dažniau pakerta jaunas ir darbingo amžiaus moteris. Gana dažnai taip nutinka dėl to, kad moterys neskuba pasitikrinti ir nedalyvauja net prevencinėse programose, kurios yra nemokamos ir priklauso pagal tam tikras amžiaus grupes. Naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ kalbamės su „Gerovės“ klinikos gydytoja ginekologe Greta Balčiūniene apie labiausiai papiltusias ginekologines ligas bei gimdos kaklelio vėžį, kuris neretai smogia be simptomų.
2023-02-25

Barzdota moteris atkirto kritikams: „Vis tiek esu graži“

Barzdota moteris LaRae Perkins nori atkreipti dėmesį į savo plaukuotumą, kurį sukėlė policistinių kiaušidžių sindromas. Ji norėti įkvėpti moteris neskusti veido plaukų ir jais džiaugtis. Daug metų patyčių sulaukusi ir vis dar sulaukianti barzdota moteris didžiuojasi savo veido plaukais ir žada niekada jų neskusti, rašo dailystar.co.uk. 40-metei LaRae Perkins iš Kalifornijos, JAV, būnant vos 12 metų diagnozuotas policistinių kiaušidžių sindromas.
2022-10-16

Klastingą moterišką ligą vilnietei išdavė keli simptomai: įspėja kitas

Policistinių kiaušidžių sindromas – liga, kuri neretai užklumpa jauno amžiaus moteris. Kas tai per liga ir koks gyvenimas su ja, tv3.lt naujienų portalui papasakojo gydytoja akušerė-ginekologė Inga Gruzdienė bei vilnietė Gabrielė Vilkauskienė. Policistinių kiaušidžių sindromas (PKS) yra viena iš labiausiai paplitusių ginekologinių ligų, kuri kamuoja jauno amžiaus moteris.
2022-02-21

Moterys, sukluskite: šie ženklai tualete išduoda, kad jūsų sveikata streikuoja

Kone kiekviena vaisingo amžiaus moteris seka ir žino, kada turi prasidėti menstruacijos, o jų ciklas būna it laikrodukas ir kiekvieną mėnesį pasirodo panašiu metu. Sutrikus ciklui, mėnesinėms vėluojant ar visai nepasirodant, pirma kylanti mintis – nėštumas, tačiau dingusios menstruacijos ne visada yra pastojimo ženklas.
2022-01-23

Kankina pilvo pūtimas? Kuo greičiau atsisakykite šių produktų

Daugelis iš mūsų tam tikru gyvenimo laikotarpiu, o gal net ir kiekvieną dieną susiduria su pilvo pūtimu. Pateikiame įprastas priežastis, dėl kurių atsiranda šis nemalonus reiškinys. „Skubant rytais į darbą su sumuštiniu rankoje ar bandant greitai papietauti pietų metu, to daryti nereikėtų, nes viską, ką valgote, jūs ryjate kartu su oru“, – perspėja klinikinė mitybos specialistė Suzie Sawyer.
2021-12-14

Telšiškei medikai liepė nutraukti nėštumą: to, kas nutiko vėliau, nesitikėjo net ji

Telšiškė Reda Vėla (30) prieš kelerius metus išgirdo, kad tikriausiai negalės turėti vaikų. Tačiau, kai moteris jau buvo susitaikiusi su šia mintimi, ji susapnavo dvi mergaites ir apsilankiusi pas gydytojus išgirdo, kad laukiasi. Buvo vienas „bet“. Gydytojai liepė kuo greičiau nutraukti nėštumą, nes jis gali baigtis mirtimi, tačiau vėliau paaiškėjo, kad jis tik išgelbėjo moters gyvybę.
2021-10-09

Veido plaukus skutanti mergina parodė moteriškos ligos rezultatą

Policistinių kiaušidžių sindromas – liga, kuria dažniausiai serga 20-30 metų moterys. Nereguliarios menėsinės, ovuliacijų nebuvimas, nevaisingumas ar vyriško tipo plaukuotumas gali išduoti, kad turite šią ligą, kurią lemia hormonų sutrikimas.  Tad tinklaraštininkė atvirai parodė, ką reiškia gyventi su šia liga, ir sulaukė didelio palaikymo. Tina-Marie Beznec atvirai dalinasi ligos sukeltomis komplikacijomis, o viena iš jų – padidėjęs plaukuotumas.
2016-09-14
Į viršų