plaukimo varžybos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „plaukimo varžybos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „plaukimo varžybos“.

Danas Rapšys Stokholme sėkmingai pateko į antrąjį finalą

Stokholme, Švedijoje, tęsiasi tarptautinės „Malmsten Swim Open Stockholm 2023“ plaukimo varžybos, kuriose sėkmingai dalyvauja ir Lietuvos plaukikas Danas Rapšys. Vakar bronzą vyrų 400 m l. stiliumi rungtyje ir kelialapį į savo trečias olimpines žaidynes iškovojęs D. Rapšys penktadienio rytą pasirodė 200 m l. stiliumi rungties atrankoje. Penktame kvalifikaciniame plaukime startavęs lietuvis distanciją įveikė pirmas (1.47,10 min.), aplenkęs prancūzą Enzo Tesicą (1.49,73 min.
99
2023-04-14

Ketvirtas rezultatas leido Rūtai Meilutytei prasibrauti į finalą Švedijoje

Švedijos sostinėje Stokholme tęsiasi tarptautinės plaukimo varžybos „Swim Open Stockholm“, kuriose dalyvauja ir daugelis pajėgiausių Lietuvos sportininkų. Pirmadienį moterų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje ketvirtą vietą užėmė Rūta Meilutytė. Ji distanciją įveikė per 25.74 sek. ir pateko į A finalą.
2022-04-11

Plaukikas Danas Rapšys laimėjo ir 200 m rungtį nugara

Sekmadienį Antverpene (Belgija) baigėsi tarptautinės plaukimo varžybos "Flanders Speedo Cup 2015", kuriose savo jėgas išbandė ir vienas Lietuvos plaukimo rinktinės lyderių panevėžietis Danas Rapšys.