pj tuckeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pj tuckeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pj tuckeris“.

„Rockets“ – pirmoji NBA Vakarų konferencijos finalo dalyvė

Paaiškėjo pirmoji Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finalo dalyvė. Ja tapo Hjustono „Rockets“, pusfinalio seriją prieš Jutos „Jazz“ laimėjusi 4:1. „Rockets“ varžovus „pribaigė“ penktosiose rungtynėse namie – 112:102 (21:16, 33:30, 21:32, 37:24). Hjustono komanda trečiojo kėlinio pradžioje įgijo dviženklę persvarą – 59:48. Tačiau netrukus pirmavo Jutos krepšininkai – 78:72. „Rockets“ viską išsprendė ketvirtajame kėlinyje, laimėjusi jį 37:24. Šeimininkai pataikė 18 tri...
2018-05-09

„Raptors“ neišsigelbėjo – čempionai baigė Jono Valančiūno sezoną

Jono Valančiūno sezonas baigtas. Lietuvio atstovaujama Toronto „Raptors“ 102:109 namie nusileido Klivlando „Cavaliers“ ir Rytų konferencijos pusfinalio seriją pralaimėjo 0:4. J. Valančiūnas atkovojo ginčo kamuolį. Tačiau nei „Raptors“, nei „Cavaliers“ atakų rezultatyviai nebaigdavo. Pirmųjų taškų reikėjo laukti daugiau kaip dvi minutes, kol iš viršaus įkrovė Klivlando komandos lyderis LeBronas Jamesas (2:0 – 3 minutė). Pirmasis kėlinys šeimininkams nieko blogo nežadėjo.
2017-05-08

Jonas Valančiūnas grįžo į starto penketą, bet „Raptors“ šansų neturėjo

Jonas Valančiūnas grįžo į starto penketą, bet pirmosios NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynės baigėsi Toronto „Raptors“ pralaimėjimu. Kanados komanda svečiuose 105:116 nusileido čempionės titulą ginančiai Klivlando „Cavaliers“. J. Valančiūnas vietą „Raptors“ starto penkete buvo praradęs serijos su Milvokio „Bucks“ pabaigoje. Vyriausiasis komandos treneris Dwane’as Casey pirmosiose rungtynėse su „Cavaliers“ Joną nusprendė grąžinti tarp žaidėjų, pradedančių mačą nuo jo pradžios.