pirėjo olympiakos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pirėjo olympiakos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pirėjo olympiakos“.

Mače prieš „Žalgirį“ emocijų nesuvaldęs „Virtus“ strategas sulaukė baudos iš Eurolygos

Eurolyga paskelbė drausmines sankcijas Bolonijos „Virtus“ ir Pirėjo „Olympiakos“ vyriausiesiems treneriams Lucai Banchi ir Georgios Bartzokui dėl incidentų, įvykusių Eurolygos 30-ajame ture. L. Banchi buvo nubaustas 1000 eurų bauda už nepagarbą teisėjų brigados nariui išvykos rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ pagal Eurolygos krepšinio drausmės kodekso 27 straipsnio 2 dalies B punktą.
2024-03-22

Stambule nutrūko Igno Brazdeikio atstovaujamo „Olympiakos“ klubo pergalių serija

Trisdešimtąjį Eurolygos turą antradienio vakarą atidarė Pirėjo „Olympiakos“ (18/12) ir Stambulo „Anadolu Efes“ (13/17). Georgio Bartzokos auklėtiniai išvykoje varžovams nusileido 72:85 (21:26, 16:22, 24:18, 11:19) Ignas Brazdeikis pralaimėtojų gretose per 3 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.) ir suklydo 1 sykį. Po trijų kėlinių Stambulo komanda pirmavo penkiais taškais.
2024-03-19

Eurolygoje – Ispanijos ir Turkijos galiūnų dvikova

Madrido „Real“ – prieš Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą Stambulo „Fenerbahče“ komandą. Šias intriguojančias Eurolygos rungtynes krepšinio gerbėjai galės išvysti ketvirtadienį. Susidomėjimą kelia ir tądien vyksianti viršutinėje turnyro lentelės dalyje esančių Pirėjo „Olympiakos“ ir Bolonijos „Virtus“ klubų dvikova. Nors „Real“ (22 pergalės, 5 pralaimėjimai) dabar patyrė dvi nesėkmes iš eilės, ši ekipa vis dar tvirtai pirmauja turnyre. „Fenerbahce“ (16, 11) krepšininkai rikiuojasi septinti.
2024-03-06

Be Igno Brazdeikio rungtyniavę „Olympiakos“ krepšininkai iškovojo pergalę Graikijoje

Triuškinančią pergalę Graikijos čempionate iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ (17/2) krepšininkai su Ignu Brazdeikiu. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 85:67 (25:14, 23:25, 22:9, 15:19) susitvarkė su Atėnų „Peristeri“ (12/7) komanda ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Atėnų klubas pralaimėjo pirmą kartą per paskutinius šešis mačus vietiniame čempionate. I. Brazdeikis rungtynėms registruotas nebuvo. Nugalėtojams 19 taškų surinko Alecas Petersas (9 atk. kam.
2024-03-04

Andrea Trinchieri pokyčius pabrėžęs „Olympiakos“ strategas: „Žalgiris“ yra fantastiškos formos“

Jau rytoj Eurolyga sugrįžta į Nemuno salą. Kauno „Žalgiris“ (11/15) namų arenoje sieks pratęsti sėkmingą seriją, siekdami pergalės prieš Igno Brazdeikio atstovaujamą Pirėjo „Olympiakos“ (15/11).  „Olympiakos“ Kaune versis be Giannoulio Larentzakio, Nigelo Williamso-Gosso, Nazo Mitrou-Longo ir jau kurį laiką nerungtyniaujančio Nikola Milutinovo. Prieš rungtynes Pirėjo klubo vyr. treneris Giorgos Bartzokas pabrėžė Andrea Trinchieri į „Žalgirį“ atneštas permainas.
2024-02-29

Titulą „Olympiakos“ prognozuojantis Andrea Trinchieri nerimavo dėl auklėtinių: „Pertrauka sustabdė mūsų gerą ritmą“

Jau penktadienį Eurolygos kovos sugrįžta į Kauną, kur „Žalgirio“ komanda (11/15) pasitiks Pirėjo „Olympiakos“ (15/11) krepšininkus. Netrumpą pertrauką nuo Eurolygos kovų turėjęs vyriausiasis „Žalgirio“ strategas Andrea Trinchieri prieš susitikimą pasidalijo įžvalgomis apie varžovų stiprybes ir aptarė traumas patyrusių Lauryno Biručio ir Dovydo Giedraičio situacijas. Rungtynės Kaune prasidės 20 val.
2024-02-29

Nežibėjusių lietuvių akistatoje – Igno Brazdeikio ir „Olympiakos“ triumfas Graikijos taurėje

Trečią kartą iš eilės Graikijos taurės finalas vyko didžiausiame Kretos mieste, o čia nugalėtoju ir vėl tapo Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiakos“. Georgios Bartzoko vadovaujama „Olympiakos“ finale rezultatu 58:69 įveikė aršius varžovus Atėnų „Panathinaikos“ su Mariumi Grigoniu ir užsitikrino 12-ąją taurę. „Olympiakos“ paskutiniame ketvirtyje nei karto neatsiliko ir vienu metu pirmavo 14 taškų persvara. 21 minutę žaidęs Marius Grigonis PAO gretose pelnė 4 taškus (2/4 dvit.
2024-02-18

Ignas Brazdeikis prisidėjo prie „Olympiakos“ pergalės taurės pusfinalyje

Pergalę Graikijos taurės pusfinalyje iškovojo Pirėjo „Olympiakos“, kuri rezultatu 91:77 (23:15, 17:21, 30:19, 21:22) pranoko „Promitheas“ krepšininkus. Ignas Brazdeikis nugalėtojams per 19 minučių pelnė 8 taškus (3/3 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą ir dukart prasižengė. Pirėjo komandai Filipas Petruševas įmetė 15 taškų, 11 surinko Moustapha Fallas, po 10 – Thomasas Walkupas ir Alecas Petersas.
2024-02-18

„Žalgirio“ sirgaliai nestabdo – išpirkti visi bilietai į akistatą su Igno Brazdeikio klubu

Per artėjančią 51 dieną „Žalgirio“ arenoje liko tik vienerios Eurolygos rungtynės, į kurias dar yra bilietų. Sausakimša „Žalgirio“ arena stebės kovo 1 d. susitikimą su Pirėjo „Olympiakos“, o paskutinieji bilietai tirpsta į šio trečiadienio mačą su Stambulo „Anadolu Efes“ komanda. „Žalgirio“ akistata su Turkijos čempionais yra paskelbta Eurolygos savaitės rungtynėmis.