Stambule nutrūko Igno Brazdeikio atstovaujamo „Olympiakos“ klubo pergalių serija

Trisdešimtąjį Eurolygos turą antradienio vakarą atidarė Pirėjo „Olympiakos“ (18/12) ir Stambulo „Anadolu Efes“ (13/17). Georgio Bartzokos auklėtiniai išvykoje varžovams nusileido 72:85 (21:26, 16:22, 24:18, 11:19)

Ignas Brazdeikis pralaimėtojų gretose per 3 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.) ir suklydo 1 sykį.

Po trijų kėlinių Stambulo komanda pirmavo penkiais taškais. Tačiau paskutiniame ketvirtyje Pirėjo ekipa per pirmąsias septynias minutes pelnė vos penkis taškus, tuo pasinaudojusi „Anadolu Efes“ didino pranašumą 81:66 ir užsitikrino pergalę.

Stambulo komanda šiame mače pataikė 14 tritaškių iš 27.

„Anadolu Efes“ kovoja dėl patekimo bent į įkrintamąsias, o „Olympiakos“ šiuo metu yra stipriausiame penketuke ir šiandien nutrūko graikų šešių pergalių serija.

„Anadolu Efes“: Shane Larkinas 15 (3/6 trit., 6 rez. perd., 4 kld.), Willas Clyburnas 14 (3/6 dvit., 2/4 trit.), Derekas Willis 13 (3/4 trit.), Rodrigue Beaubois 11 (4/6 dvit.), Elijahas Bryantas 10 (4/4 dvit., 4 atk. kam.), Tiboras Pleissas 9 (3/5 trit.), Erxhanas Osmani 5, Danielius Oturu (5 atk. kam.) ir Darius Thompsonas (1/5 trit.) po 3, Tyrique Jonesas 2.

„Olympiakos“: Alecas Petersas 19 (2/6 dvit., 3/4 trit., 5 atk. kam.), Moustapha Fallas 14 (6/6 dvit.), Kostas Papanikolaou 12 (2/5 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Isaiahas Canaanas 11 (3/5 trit.), Mosesas Wrightas 6, Giannoulis Larentzakis ir Nigelis Williamsas-Gossas po 3, Filipas Petruševas ir Thomas Walkupas (0/4 trit., 4 per. kam., 10 rez. perd.) po 2.