philipas heintzas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „philipas heintzas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „philipas heintzas“.

Paskutinė varžybų Švedijoje diena – Giedrius Titenis liko per 0,07 sek. nuo medalio

Antradienį Švedijos sostinėje Stokholme baigėsi tarptautinės plaukimo varžybos „Swim Open Stockholm 2017“. Vakarinėje dalyje keturi mūsų šalies plaukikai kovojo dėl medalių finaliniuose plaukimuose, o arčiausiai buvo Giedrius Titenis. 50 krūtine plaukimo finale G. Titenis finišavo per 27,63 sek. ir užėmė ketvirtąją vietą, vos 0,07 sek. pralaimėdamas bronzos medalį iškovojusiam Ilja Šymanovičiui iš Baltarusijos (27,56). Auksą laimėjo švedas Johannesas Skagiusas (27,16 sek.
2017-04-11

Keturi lietuviai pateko į plaukimo varžybų Švedijoje finalus

Antradienis – paskutinė tarptautinių plaukimo varžybų „Swim Open Stockholm 2017“ diena. Paskutinę dieną prie starto linijos stojo visi šeši Lietuvos plaukikai. Keturi iš jų – Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Andrius Šidlauskas ir Deividas Margevičius – pateko į finalus. Į keturis finalus Švedijoje neprasibrovusi Rūta Meilutytė turėjo startuoti dar dvejose rungtyse, tačiau pasirinko tik vieną iš jų.