philas pfisteris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „philas pfisteris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „philas pfisteris“.

Galiūnas Ž. Savickas pateko į pasaulio čempionato finalą!

Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas pateko į Maltoje vykstančio pasaulio galiūnų čempionato finalą. 34-erių metų lietuvis tapo 2 atrankos grupės nugalėtoju. Antrąją vietą grupėje užėmė amerikietis Brainas Shaw. Keturias dienas trukusiose atrankos varžybose (7 rungtys) dalyvavo 30 galiūnų, suskirstytų į penkias grupes. Į finalą iš kiekvienos grupės pateko po du stipriausius sportininkus.
2009-09-30

Šeštas Ž. Savicko triumfas A. Schwarzeneggerio turnyre

Žydrūnas Savickas lieka stipriausiu pasaulio žmogumi. 32 metų lietuvis šeštą kartą iš eilės laimėjo kasmet JAV mieste Kolambuse rengiamą prestižinį „Arnold Strongman“ turnyrą. Galiūnų varžybos yra didelio Arnoldo Schwarzeneggerio sumanyto sporto renginio dalis. Ž. Savickas laimėjo 2 iš 6 rungčių ir nugalėjo bendrojoje įskaitoje. Jam už pergalę atiteko 40 tūkst. JAV dolerių ir prabangus „Audemars Piguet“ laikrodis.