petrauskienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „petrauskienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „petrauskienė“.

Santykių krizę išgyvenusi Goda Petrauskienė – apie nesutarimus ir ant skyrybų slenksčio atsidūrusią santuoką: „Nesuvokiau, kas vyksta“

Žinomo boksininko, olimpinio medalininko Evaldo Petrausko žmona Goda Petrauskienė dar visai neseniai išgyveno santykių krizę. Moteris atviravo, jog ir jų namuose būna visko. Naujienų portalui tv3.lt G. Petrauskienė papasakojo apie nesutarimus su vyru bei išgyventus sunkumus. Pasak pašnekovės, būtent karantinas jų santykiams ir pakenkė: „Viskas susidėjo į vieną. Pirma – karantinas. Mes abu esame nesiskiepiję. Niekur nėjome 2 metus. Per šiuos metus rūpinomės tik vaikais ir buitimi.
2022-05-22

Santykių krizę įveikusi Goda Petrauskienė pražydo: pokyčiai ne tik išvaizdoje, bet ir asmeniniame gyvenime

Žinomo boksininko, olimpinio medalininko Evaldo Petrausko žmona – Goda Petrauskienė – ryžosi pokyčiams. Moteris atsinaujino šukuoseną, tačiau tai nėra vienintelis pasikeitimas jos gyvenime. Naujienų portalui tv3.lt G. Petrauskienė prabilo apie išvaizdos pokyčius, artimųjų reakciją bei naujus vėjus gyvenime. Pasak moters, ji jau seniai galvojo apie pokyčius: „Seniai norėjau kirpčiukų. Tik vis neprisiruošdavau.
2022-05-11

Goda Petrauskienė nepabūgo šaltuko ir įsiamžino pikantiškoje fotosesijoje: akys krypo į vieną detalę

Žinomo boksininko, olimpinio medalininko Evaldo Petrausko žmona Goda visai neseniai įsiamžino itin pikantiškoje fotosesijoje, kurioje pozavo su apatiniais bei prisidengė kūną kailiniais.  G. Petrauskienė pozavo žiemiškame fone. Tiesa, vienoje iš fotografijų buvo sunku nepastebėti vienos detalės – triušio uodegos, kuri buvo ant jos kelnaičių. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau moterį kalbino „Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė.
2022-02-02

Boksininko Evaldo Petrausko žmona verčia naują lapą: ėmiausi veiksmų, sėdėti ir verkti nėra išeitis

Boksininko Evaldo Petrausko žmona Goda rudenį pasitiko su didžiais pokyčiais – įstojo į „Socialinių mokslų kolegiją“. Negana to, moteris visai neseniai susirado ir naują darbą, kuris leidžia jai lanksčiai susidėlioti grafiką – maisto išvežiotojos. Naujienų portalui tv3.lt G. Petruskienė papasakojo apie studijas bei tai, kodėl ėmėsi maisto išvežiotojos darbo.
2021-09-16

Ministrė susitiko su pedagogais: išgirdo nepasitenkinimą

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė šiandien susitiko su dviejų streikuojančių mokyklų – Kaišiadorių A. Brazausko gimnazijos ir V. Giržado progimnazijos - mokytojais. Šiose mokyklose streikuoja dalis mokytojų. „Su mokytojais aptarėme problemas, jos abiejose įstaigose labai skirtingos, didžioji dalis nėra susiję su streiko reikalavimais.
Aktualijos 2018-11-16

Ministrė nusprendė: atleido ir laikinąjį Ugdymo plėtotės centro direktorių

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė nušalina laikinąjį Ugdymo plėtotės centro (UPC) direktorių Ričardą Totoraitį nuo pareigų, viešumoje pasirodžius informacijai apie R. Totoraičio galimai neskaidriai organizuotus viešuosius pirkimus. Pavaldžiose ministerijos įstaigose pradedami audito patikrinimai, rašoma pranešime spaudai.  R. Totoraitis buvo laikinai paskirtas UPC vadovu vietoje Giedriaus Vaidelio, atleisto iš pareigų kilus abejonių dėl UPC vykdyto 1,3 mln.

Profsąjungos ir Švietimo ministerija pasiekė kompromisą

Švietimo profesinės sąjungos bei Švietimo ir mokslo ministerijos vadovai trečiadienį po pusdienį trukusių derybų pasiekė kompromisą dėl kolektyvinės sutarties – ją tikimasi pasirašyti kitą trečiadienį. „Iš principo sveikinu ir džiaugiuosi, kad sutarimas dėl kolektyvinės sutarties yra pasiektas, esame aptarę ir pabaigę visus punktus, kurie apima ir išsakytus profesinių sąjungų reikalavimus.
Aktualijos 2017-10-18

Mokiniams jau turi šviežių naujienų: mokyklinis amžius gali būti ankstinamas

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė sako, kad jaunesni vaikai į mokyklas turėtų pradėti eiti nuo 2019 metų. „Mokyklos turi pasirengti tam, negalime sukurti revoliucijos, bet tikiu, kad 2019 metais, sudėliojus visus projektus, pasirengus, apsvarsčius viską, mokyklinis amžius gali būti jauninamas“,– Žinių radijui antradienį sakė ministrė. Ji teigia, kad šiais laikais labai svarbu išmokti mokytis ir ugdyti kritinį mąstymą.
Aktualijos 2017-08-29

Mokytojų algas skaičiuos kitaip

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė antradienį paskelbė, jog mokytojams buvo parengtas naujas etatinio apmokėjimo modelis. Ministrė tvirtino besitikinti, kad jis bus patvirtintas artėjančioje Seimo rudens sesijoje. „Parengtas naujas etatinio apmokėjimo modelis, kuris, tikiuosi, šioje rudens sesijoje bus patvirtintas Seime“, - Žinių radijui sakė J.Petrauskienė.

Reformą koalicijai pristačiusi ministrė: nė vienas universitetas nėra uždaromas

Vykstant aukštojo mokslo pertvarkai nė vienas universitetas nebus uždaromas, sako pirmadienį reformą valdančiajai koalicijai pristačiusi švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. „Realiai nė vienas universitetas nėra uždaromas. Tinklo pertvarka yra fragmentuoto potencialo sutelkimas, siekiant užtikrinti efektyvesnį valdymą, siekiant užtikrinti resursų sutelkimą, ypatingai mokslinių tyrimų srityje, kur šiandien turime daug mažų, fragmentuotų grupių“, - žurnalistams Seime sakė ministrė.
Aktualijos 2017-05-02
REKLAMA
REKLAMA

Švietimo ministrės patarėjų komandą papildė nauja narė

Švietimo ir mokslo ministerijoje antradienį darbą pradeda ministrės Jurgitos Petrauskienės patarėja viešųjų ryšių klausimais Gabrielė Vasiliauskaitė. Pastaruoju metu G. Vasiliauskaitė vadovavo Vilniaus oro uosto komunikacijai. „Šalies švietimo sistemoje vykstančios permainos susilaukė didelio visuomenės susidomėjimo, diskusijų ir įvairiausių vertinimų. Daugiau viešumo, skaidrumo ir dialogo su visuomene tikrai reikės ir šioje vietoje matau savo misiją“, – pranešime spaudai teigė G.Vasiliauskaitė.
Aktualijos 2017-05-02

Švietimo ministrė premjerui pateiks universitetų pertvarkos planą

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė premjerui Sauliui Skverneliui penktadienį turėtų pateikti jos vadovautos darbo grupės pasiūlymus dėl mokslo ir studijų institucijų tinklo pertvarkos. Kovo pradžioje premjeras darbo grupei pavedė parengti pasiūlymus dėl valstybinių aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimo. Planuojama, kad darbo grupės parengtas planas politikams ir visuomenei bus pristatytas kitą savaitę.
Aktualijos 2017-04-28

Dėl mokslo metų ilginimo žada apsispręsti per mėnesį

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė sako, kad sprendimas dėl mokslo metų ilginimo bus priimtas per mėnesį. „Manau, mėnesio bėgyje sprendimas bus“, – BNS paklausta apie mokslo metų trukmę antradienį sakė ministrė. Mokslo metrus ministrė siūlo ilginti 10–15 dienų. Pasak ministerijos, taip siekiama pagerinti mokinių pasiekimus, tolygiau išdėstyti krūvį. Kai kurios profesinės sąjungos šiai idėjai nepritaria.
Aktualijos 2017-04-25

Planuojantiems bakalauro studijas ministrė turi žinią

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė sako, kad bakalauro studijų trukmė daliai studijų gali trumpėti jau kitąmet. „Tikriausiai tai yra mažiau tikėtina tokiose studijų srityse kaip medicina ar inžinerija, bet tikriausiai socialiniuose moksluose tai būtų labiau realu ir įmanoma“, – portalo delfi.lt konferencijoje antradienį sakė ministrė. Jos teigimu, per ilgą laiką išdėstytas neintensyvus kursas nebūtinai veda į kokybę.
Aktualijos 2017-04-04

Ministrė: kol kas neturėtų būti sprendžiama dėl LEU ir VDU jungimosi

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė mano, kad Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) jungtuvės šiuo metu neturėtų vykti - jos teigimu, reikėtų palaukti, kol išvadas pateiks dėl šalies mokslo ir studijų institucijų tinklo diskutuojanti premjero sudaryta darbo grupė.
Aktualijos 2017-03-27

Universitetų pokyčiai bus matomi kitų metų biudžete

Mokslo ir studijų institucijų tinklo pertvarkos planas bus pateiktas gana greitai, ir jo pokyčiai jau bus matomi 2018 metų biudžete, teigia švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. „Manome, kad įvertinimas ir plano pateikimas turėtų įvykti pakankamai greitai, kad galėtume planuodami 2018 metų biudžetą numatyti investavimą į siūlymų įgyvendinimą“, – žurnalistams trečiadienį Vyriausybėje sakė ministrė.
Aktualijos 2017-02-22

Jau aišku, kada pereisime prie nemokamų bakalauro studijų

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė sako, kad prie nemokamų bakalauro studijų numatoma pereiti 2018 metais. J.Petraukienė tai išsakė ketvirtadienį susitikusi su Lietuvos studentų sąjungos tarybos atstovais, pranešė ministerija. „Pasak švietimo ir mokslo ministrės, 2017-ieji yra pereinamieji metai. Per juos modeliuojamos nemokamos bakalauro studijos, prie kurių numatoma pereiti 2018 m.“, – sakoma pranešime.
Aktualijos 2017-02-09

Ministrė: studentų skaičius krenta ir kris iki 2025 metų

Aukštojo mokslo tinklo pertvarka būtina ne tik siekiant geresnės kokybės, bet ir reaguojant į demografinius rodiklius, nes studentų skaičius mažės iki 2025 metų, sako švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. „Studentų skaičiaus kritimas vyksta ir, norime ar nenorime, vyks iki 2025 metų“, – antradienį pristatydama reformos gaires opozicinei Liberalų sąjūdžio frakcijai Seime sakė ministrė.
Aktualijos 2017-02-07

Studentai artimiausiu metu sulauks permainų

Įgyvendinant aukštojo mokslo reformą nelikus vienos ar kitos aukštosios mokyklos, studentams bus suteikta galimybė baigti pasirinktą studijų programą kitame universitete ar kolegijoje, teigia švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. „Tikrai studijos, kurios yra reikalingos, išliks: jei jungsis aukštosios mokyklos, tai nereiškia, kad nebus rengiami tam tikrų sričių specialistai.
Aktualijos 2017-02-02

Premjero laukia akistata su pedagogais

Ketvirtadienį premjeras Saulius Skvernelis bei švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė su pedagogais aptars planuojamas pertvarkas. Popietę ministerijoje suplanuotas mokytojų etatinio apmokėjimo modelio aptarimas. Jame ministrė diskutuos su kelių švietimo srities profesinių sąjungų vadovais. Kitas susitikimas vyks pavakarę Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūros LATGA-A salėje. Jame dalyvaus ir S.Skvernelis, patvirtino jo atstovas spaudai.
Aktualijos 2017-01-19

Ministrė detaliai papasakojo, kaip keisis mokytojų atlyginimai

Pirmadienį Švietimo ir mokslo ministerija kartu su profsąjungomis prakalbo apie iki kovo mėnesio žadamą parengti mokytojų etatinio apmokėjimo modelį. „Esame įsipareigoję iki kovo mėnesio kartu parengti etatinio apmokėjimo modelį“, - žurnalistams pirmadienį po susitikimo su švietimo profesinių sąjungų vadovais sakė švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

V. Baltraitienė: Lietuvoje žlugdoma savivalda

„Socialdemokratai ir konservatoriai žlugdo tiesioginių merų rinkimų idėją. Kartu tyčia žlugdoma savivalda šalyje“, – tvirtina Seimo Darbo partijos frakcijos narė Virginija Baltraitienė. Išdygo naujas projektas -          Ar dar realu tikėtis, kad šios kadencijos Seimas išspręs tiesioginių merų rinkimų klausimą? -          Net nebežinau.

Seimo kancleris: D. Petrauskienė ir D. Špakauskienė nedirbs Finansų departamente

Sulaukusios įtarimų dėl galimai aplaidaus buhalterinės apskaitos tvarkymo Seimo kanceliarijos Finansų departamento direktorė Danutė Petrauskienė ir jos pavaduotoja Dalė Špakauskienė apsisprendė trauktis iš darbo Finansų departamente. Tai pirmadienį po Seimo valdybos pasitarimo žurnalistams sakė Seimo kancleris Jonas Milerius. Jis teigė turįs tokį raštišką D. Špakauskienės ir žodinį D. Petrauskienės prašymą.
Į viršų