peteris saganas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „peteris saganas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „peteris saganas“.

Belgijoje startavo daugiadienės lenktynės

Pirmadienį Belgijoje startavo daugiadienės lenktynės “VDK-Driedaagse De Panne-Koksijde”, kuriose prie starto linijos stojo ir trys lietuviai – Aidis Kruopis iš “Orica GreenEDGE” , Egidijus Juodvalkis iš “Team3M” ir Darijus Džervus iš “Veranclassic – Doltcini”. Pirmą 201 km etapą iš De Panne į Zottegemą laimėjo jaunoji Slovakijos dviračių sporto žvaigždė Peteris Saganas (“Cannondale”), jis trasą įveikė per 4 val. 29 min. ir 39 sek.
2014-04-01

Šeštąjį „Vuelta a Espana“ etapą laimėjo slovakas P. Saganas

Ispanijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „Vuelta a Espana“ šeštąjį etapą ketvirtadienį laimėjo slovakas Peteris Saganas („Liquigas-Cannondale“). Jis 193,4 km nuvažiavo per 4 val. 38 min. 22 sek. Antras finišavo lietuvio Ignato Konovalovo („Movistar“) komandos draugas ispanas Pablas Lastras. 3-5 vietas užėmė „Liquigas-Cannondale“ komandos dviratininkai. Ketvirtas liko nugalėtojo titulą ginantis italas Vincenzo Nibali.