permės parma

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „permės parma“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „permės parma“.

Adas Juškevičius rezultatyviu žaidimu prisidėjo prie Permės klubo pergalės

VTB Vieningoje lygoje pergalę iškovojo Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (7/4) komanda. Lietuvio auklėtiniai namuose 78:74 (22:21, 19:19, 13:12, 24:22) įveikė Talino „Kalev/Cramo“ klubą (3/10). Adas Juškevičius per 24 minutes pelnė 16 taškų (3/4 dvit., 2/6 trit., 4/8 baud.), atkovojo 2, perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet kartą suklydo ir dusyk prasižengė. Jis buvo rezultatyviausias savo komandoje, o Eigirdas Žukauskas nežaidė.
2022-02-13

Kazio Maksvyčio auklėtiniai patyrė nesėkmę FIBA varžybose

Kazio Maskvyčio treniruojama Permės „Parma“ patyrė nesėkmę FIBA Europos taurėje. Lietuvio auklėtiniai (3/2) Nyderlanduose 75:79 (14:20, 22:24, 16:17, 23:18) nusileido Leideno „ZZ Leiden“ komandai (5/1). Adas Juškevičius pralaimėjusiems per 27 minutes pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 1/4 trit., 1/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė. Eigirdas Žukauskas Permės ekipai per 24 minutes surinko 10 taškų (2/2 dvit., 2/6 trit.
2022-02-09

Puikiai žaidęs Eigirdas Žukauskas nuvedė „Parma“ į pergalę

Lietuviškų komandų akistatoje pergalę Vieningoje lygoje iškovojo Permės „Parma“ klubas. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 77:67 (21:14, 17:9, 14:19, 25:25) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ klubą. Adas Juškevičius nugalėtojams per 19 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit., 0/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir 4 kartus prasižengė. Eigirdas Žukauskas nugalėtojams per 35 minutes surinko 18 taškų (5/7 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.
2022-01-04

Kazio Maksvyčio auklėtiniai Rusijoje triumfavo po trijų pratęsimų

Įspūdingą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Permės „Parma“ komanda. Kazio Maksvyčio treniruojama ekipa namuose po trijų pratęsimų 108:101 (24:24, 17:14, 19:20, 16:18, 6:6, 15:15, 11:4) palaužė Nur Sultano „Astana“ klubą. Įspūdingai išplėštas trečias pratęsimas, kai paskutinę antrojo pratęsimo sekundę „Parma“ legionierius Jeremiah Hillas beveik iš pusės aikštės pataikė tritaškį. Tačiau trečiajame pratęsime „Parma“ jau įrodė savo pranašumą.
2021-12-19

Solidžiai pasirodę lietuviai neišgelbėjo „Parma“ klubo nuo pralaimėjimo

Pralaimėjimą Vieningoje lygoje patyrė Permės „Parma“ komanda, kuri svečiuose 65:79 (14:21, 21:16, 22:17, 8:25) nusileido Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ ekipai. Kazį Maksvytį šiame mače vyriausiojo trenerio poste pavadavo Gintaras Kadžiulis. Adas Juškevičius pralaimėjusiems per 26 minutes pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, išprovokavo 2 pražangas ir triskart prasižengė.
2021-11-08

Kazio Maksvyčio auklėtiniai Europoje įsirašė lengvą pergalę

Trečiąją pergalę FIBA Europos taurės C grupėje į savo sąskaitą įsirašė Kazio Maksvyčio vadovaujama Permės „Parma“ (3/1) komanda. Ji svečiuose 82:63 (21:11, 22:19, 20:18, 19:15) neturėjo sunkumų su Opavos „Opava“ (0/4) klubu iš Čekijos. Rusijos komandoje rungtyniaujantis Adas Juškevičius per 24 minutes pasižymėjo 5 taškais (1/3 dvit., 1/3 trit.), 2 rezultatyviais perdavimais, 3 perimtais kamuoliais, 2 pražangomis, 3 klaidomis ir 3 naudingumo balais.
2021-11-04

Maksvyčio treniruojama „Parma“ apmaudžiai suklupo Vieningoje lygoje

Labai skaudų pralaimėjimą Vieningoje lygoje patyrė Permės „Parma“ (7/9) klubas, kurį treniruoja Kazys Maksvytis. Permės ekipa su Adu Juškevičiumi bei Eigirdu Žukausku svečiuose 92:95 (27:15, 18:25, 25:17, 22:38) kapituliavo prieš Zelionos Guros „Stelmet“ (12/8) krepšininkus.
2021-03-08

Maksvyčio vadovaujama „Parma“ suklupo prieš nukraujavusią „Chimki“

Lietuviškoji Permės „Parma“ (5/8) komanda Vieningoje lygoje metė rimtą iššūkis Maskvos srities „Chimki“ (6/6) klubui, tačiau namuose pergalės nepasiekė – 69:72 (18:22, 14:19, 21:21, 16:10). Maskvos srities komanda pirmavo beveik visas rungtynes ir po ilgosios pertraukos įgavo dviženklę persvarą, tik ji ėmė tirpti.
2021-02-01

Juškevičius ir toliau rungtyniaus Rusijoje

Permės „Parma“ ekipa ir kitą sezoną bus itin lietuviška – Kazys Maksvytis vėl galės remtis Ado Juškevičiaus paslaugomis. Rusijos ekipa paskelbė, kad pasirašė naujus dviejų metų kontraktus su lietuviu ir latviu Mareku Mejeriu. Permėje A.Juškevičius išbus bent iki 2022-ųjų vasaros. 31 metų 194 cm ūgio gynėjas šį sezoną Vieningoje lygoje per 27 minutes rinko 14,5 taško (37 procentai tritaškių), 1,9 atkovoto kamuolio, 5,1 rezultatyvaus perdavimo ir 16,7 naudingumo balo.