Gairės

perlas energija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „perlas energija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „perlas energija“.

„Perlas Energijai“ už netinkamai nutrauktas sutartis – 0,9 mln. eurų bauda

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) skyrė 931,9 tūkst. eurų baudą buvusiai elektros tiekėjai „Perlas Energija“ už netinkamai nutrauktas sutartis su vartotojais. VERT antradienį pranešė nustačiusi, kad „Perlas Energija“ pažeidė Elektros energetikos įstatymą, nes nesilaikė trijų savaičių termino dėl vartotojų informavimo apie sutarčių nutraukimą. „Dėl terminų nesilaikymo dalis buvusių „Perlas Energijos“ klientų pateko į garantinį elektros energijos tiekimą.
2023-11-07

„Perlas Energijai“ nesumokėjus 4,2 mln. eurų VERT pinigus bandys atgauti per teismą

Buvusiai elektros tiekėjai „Perlas Energija“  valstybei laiku nesumokėjus daugiau nei 4,2 mln. eurų (su PVM) ir teismui atmetus jos skundą dėl energetikos rinkos reguliuotojo nurodymo sumokėti tokią sumą, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) pinigus bandys atgauti per teismą.   Liepos 29 dieną pasibaigus VERT nustatytam vieno mėnesio terminui į ESO („Energijos skirstymo operatorius“) sąskaitą sumokėti 4,213 mln.
2023-08-14

„Perlas Energijai“ neketinant grąžinti 4,2 mln. eurų, įmonė ir VERT žada kreiptis į teismą

Įsipareigojimų klientams nesugebėjusi įvykdyti ir veiklą sustabdžiusi elektros tiekėja „Perlas Energija“ valstybei neketina grąžinti daugiau nei 4,2 mln. eurų (su PVM) ir artimiausiu metu žada teismui skųsti  energetikos rinkos reguliuotojo sprendimą, sako įmonės vadovas Vilius Juraitis.  Tai jis teigė baigiantis Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) nustatytam vieno mėnesio terminui sumokėti pinigus – šis laikas baigiasi liepos 29 dieną.
2023-07-28

TV3 Žinios. Valstybė pakilo į dar vieną kovą su „Perlas energija“; Miškuose jau noksta mėlynės – skelbia kainas; Neringos verslininkai nemoka ekologinio mokesčio

Valstybė pakilo į dar vieną kovą su buvusiu elektros tiekėju „Perlas energija“. Energetikos reguliavimo taryba iš verslininkų reikalauja daugiau nei 4 milijonų eurų. Esą tiek valstybė patyrė išlaidų, kai turėjo pasirūpinti tiekėjo suvedžiotais ir paliktais klientais. Paskaičiuota ir kiek „Perlo energijos“ klientai permokėjo patys, suma taip pat milijoninė. Valdininkai siūlo žmonėms su verslininkais kovoti teismuose.
2023-06-29

„Perlas Energija“ įpareigota valstybei grąžinti 4,2 mln. eurų, ši sprendimą skųs

Atlikusi patikrinimą Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) ketvirtadienį nusprendė įpareigoti įsipareigojimų klientams nesugebėjusią įvykdyti ir veiklą sustabdžiusią elektros tiekėją „Perlas Energija“ per mėnesį į valstybės biudžetą grąžinti daugiau nei 4,2 mln. eurų (su PVM). „Bendrovė turi grąžinti į valstybės biudžetą 4,2 mln.
Aktualijos 2023-06-29

Kreivys: „Perlas Energija“ turi padengti valstybei ir gyventojams padarytą nuostolį

Energetikos rinkos reguliuotojui ketvirtadienį sprendžiant, ar įpareigoti įsipareigojimų klientams nesugebėjusią įvykdyti ir veiklą sustabdžiusią elektros tiekėją „Perlas Energija“ į šalies biudžetą grąžinti daugiau nei 4,2 mln. eurų (su PVM), energetikos ministras Dainius Kreivys sako, kad dėl bendrovė turi padengti valstybei ir gyventojams padarytą nuostolį.

VERT spręs, ar įpareigoti „Perlas Energiją“ valstybei grąžinti 4,2 mln. eurų

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) ketvirtadienį spręs, ar įpareigoti įsipareigojimų klientams nesugebėjusią įvykdyti ir veiklą sustabdžiusią elektros tiekėją „Perlas Energija“ į valstybės biudžetą grąžinti daugiau nei 4,2 mln. eurų (su PVM). Praėjusią savaitę energetikos rinkos reguliuotojas skelbė, jog „Perlas Energija“ valstybei turėtų grąžinti beveik 3,5 mln. eurų – tokia suma buvo paskaičiuota be PVM.
2023-06-29

Po VMI išaiškinimo „Perlas Energiją“ ketinama įpareigoti valstybei grąžinti 4,2 mln. eurų

Atlikusi patikrinimą ir gavusi Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vertinimą Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) ketina įpareigoti įsipareigojimų klientams nesugebėjusią įvykdyti ir veiklą sustabdžiusią elektros tiekėją „Perlas Energija“ į valstybės biudžetą grąžinti daugiau nei 4,2 mln. eurų (su PVM). Praėjusią savaitę energetikos rinkos reguliuotojas skelbė, jog „Perlas Energija“ valstybei turėtų grąžinti beveik 3,5 mln. eurų – tokia suma buvo paskaičiuota be PVM.
2023-06-28

„Perlas Energijos“ vadovas: įmonė būtų nepajėgi sumokėti 3,5 mln. eurų

Valstybinei energetikos reguliavimo tarybai (VERT) ketinant įpareigoti veiklą sustabdžiusią elektros tiekėją „Perlas Energija“ valstybei grąžinti beveik 3,5 mln. eurų (be PVM), įmonė tokios sumos nepajėgtų sumokėti, sako jos vadovas Vilius Juraitis.  „Šiuo metu ne“, – penktadienį BNS sakė V. Juraitis, atsakydamas į klausimą, ar „Perlas Energija“ turėtų išteklių sumokėti rinkos reguliuotojo paskaičiuotą sumą.  Dėl įpareigojimo bendrovei į valstybės biudžetą grąžinti 3,48 mln.
2023-06-23

VERT: „Perlas Energija“ valstybei turėtų grąžinti 3,5 mln. eurų

Atlikusi patikrinimą Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) ketina įpareigoti įsipareigojimų klientams nesugebėjusią įvykdyti ir veiklą sustabdžiusią elektros tiekėją „Perlas Energija“ į valstybės biudžetą grąžinti beveik 3,5 mln. eurų (be PVM).  Dėl to energetikos rinkos reguliuotojas spręs birželio 29 dieną.  „Tikrinimo komisija siūlo įpareigoti bendrovę grąžinti į valstybės biudžetą 3,48 mln.
Kriminalai 2023-06-23
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų