paulina kuraitienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulina kuraitienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulina kuraitienė“.
REKLAMA
Konferencijos dalyviai praktiniuose užsiėmimuose susipažino su įvairiomis terapijomis. Sigitos Inčiūrienės nuotr.  Konferencijos dalyviai praktiniuose užsiėmimuose susipažino su įvairiomis terapijomis. Sigitos Inčiūrienės nuotr.

Sėkmės raktas – holistinis požiūris į vaiko ugdymą

„Esu Luko mama, lapkričio mėnesį jam bus 5-eri. Savo ypatingumą – ir galias, ir negalias – jis atsinešė gimdamas. Gimė 25 savaičių, sverdamas 860 gramų, 12 savaičių praleido Santaros klinikų intensyviosios pagalbos skyriuje“, – susirinkusiems į VšĮ „Penki pojūčiai“ organizuotą konferenciją pasakojo elektroninės parduotuvės anksti.lt įkūrėja Giedrė Šopaitė-Šilinskienė.
2020-10-21
REKLAMA
Leonas jau beveik metus lanko programą „DIR Floortime“. Eglės Laurinavičės nuotr.  Leonas jau beveik metus lanko programą „DIR Floortime“. Eglės Laurinavičės nuotr.

„DIR Floortime“ terapijos specialistė: „Tėvų meilė paverčia juos savo vaiko ekspertais“

Kai Eglės Laurinavičės jaunėliui sūnui Leonui buvo diagnozuotas autizmo spektro sutrikimas, ji atkakliai ieškojo, kaip padėti savo berniukui. Lengva nebuvo, tačiau Eglė nepasidavė – septynmetis Leonas jau beveik metus lanko naują ir Lietuvoje dar mažai žinomą programą „DIR Floortime“. Berniukas į terapijos užsiėmimus eina su džiaugsmu. Tėvai mato, kaip su šia programa dirbantys specialistai padeda jam augti ir tobulėti.
2020-08-16
Į viršų