pau ribas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pau ribas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pau ribas“.

Sunkiai, bet finale: nerezultatyviame mače „Barcelona“ išvargo pergalę prieš „Joventut“

Ispanijos čempionate baigėsi labai įdomi ir intriguojanti pusfinalio serija tarp Barselonos „Barcelona“ ir Badalonos „Joventut“ komandų. Čia kertinę pergalę pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“, kuri svečiuose 63:60 (13:14, 6:14, 21:11, 23:21) palaužė „Joventut“. Seriją „Barca“ laimėjo 3:1 ir finale kausis su Madrido „Real“. Rungtynės buvo atkaklios ir nerezultatyvios.
2022-06-11

Paaiškėjo galutinis Ispanijos rinktinės dvyliktukas

Ispanijos rinktinės prieš artėjantį pasaulio čempionatą Kinijoje turi galutinį dvyliktuką. Sergio Scariolo atsisakė Ilimane‘o Diopo bei Jaime Fernandezo paslaugų ir rinktinėje dabar liko 12 krepšininkų. Galutinis Ispanijos rinktinės dvyliktukas: Quino Colomas, Pau Ribas, Ricky Rubio, Victoras Claveras, Willy Hernangomezas, Pierre‘as Oriola, Xavi Rabaseda, Sergio Llullas, Javieras Beiranas, Juancho Hernangomezas, Marcas Gasolis, Rudy Fernandezas.
2019-08-21

Eurolygoje – sutrupinta lenta ir įspūdinga „Barcelona“ pergalė

Penktadienį be Kauno „Žalgirio“ rungtynių su Stambulo „Fenerbahce“ sužaisti dar trys Eurolygos mačai. Įspūdingą pergalę iškovojo „Barcelona“. Ji savo aikštėje nepasigailėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ – 88:54 (17:12, 28:12, 17:25, 26:5). Svečiai buvo priekyje vienintelį kartą – pačioje mačo pradžioje (3:0). „Crvena Zvezda“ pirmajame kėlinyje laikėsi netoli varžovų, bet antrajame ketvirtyje palūžo.
2018-03-10

„Panathinaikos“ Barselonos krepšininkus nugalėjo ir be didesnės Luko Lekavičiaus pagalbos

Eurolygoje dar vieną pergalę iškovojo Atėnų „Panathinaikos“. Luko Lekavičiaus komanda savo aikštėje 84:75 (17:19, 19:15, 18:14, 30:27) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Pirmosios 25 rungtynių minutės klostėsi permainingai. Dažniau pirmavo svečiai. Vėliau iniciatyva priklausė „Panathinaikos“. Didžiausias Atėnų komandos pranašumas – 13 taškų. Jis tokią ribą pasiekė 39-ąją minutę (78:65). „Panathinaikos“ pataikė 29 dvitaškius iš 41 (71 procentas) ir perėmė 11 kamuolių. „Barcelona“ – vieną.
2018-01-11

Lietuviai svariai prisidėjo prie pergalingo „AX Armani“ spurto

19:0. Tokį galingą spurtą rungtynių pabaigoje surengė lietuvių vedama Milano „AX Armani“. Ji perėmė iniciatyvą ir penktadienį Eurolygos mače namie 71:62 (13:16, 14:19, 16:16, 28:11) nugalėjo Bambergo „Brose“. Svečiai kontroliavo situaciją pustrečio kėlinio. Didžiausias „Brose“ pranašumas – 57:46 (33 minutė). Tada „AX Armani“ spurtavo 19:0 ir nugalėjo. Prie atkarpos rezultatyviu žaidimu prisidėjo lietuviai. Artūras Gudaitis per 23 minutes pelnė 11 taškų, pataikęs penkias baudas iš šešių.
2017-11-18

Eurolygoje – Manto Kalniečio nutildyta „Barcelona“

Milano „AX Armani“ iškovojo pirmąją Eurolygos sezono pergalę. Du lietuvius turinti komanda ketvirtadienį namie 78:74 (17:22, 22:17, 15:14, 24:21) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Tris kėlinius dominavo svečiai. Jie 16-ąją minutę pirmavo 34:19. Paskutinis ketvirtis priklausė šeimininkams. „AX Armani“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 41:32. Mantas Kalnietis prie pergalės per 19 minučių pridėjo 14 taškų, pataikęs šešis dvitaškius iš devynių.
2017-10-27

Lukas Lekavičius Eurolygoje su „Panathinaikos“ apranga debiutavo pralaimėjimu

Penktadienį Eurolygoje su žaliai balta Atėnų „Panathinaikos“ apranga debiutavo Lukas Lekavičius. Krepšininko startas apkarto – Graikijos komanda 71:98 (20:24, 15:16, 19:25, 17:33) svečiuose pralaimėjo „Barcelona“ ekipai. „Panathinaikos“ pirmavo pačioje rungtynių pradžioje – keturias minutes. Vėliau iniciatyvą tvirtai perėmė šeimininkai. Jų pranašumas vis didėjo, o mačo pabaigoje pasiekė ir rekordą – 27 taškus. Atėnų komanda pataikė du tritaškius iš 18-os (11 procentų) ir 15 baudų iš 27 (56 proc.
2017-10-14

Ispanija Olimpinėse Žaidynėse versis be Marco Gasolio

Nors dar po rungtynių su Lietuva ispanų treneris Sergio Scariolo teigė nežinantis, ar Marcas Gasolis galės padėti rinktinei, jau pasirodė informacija, kad aukštaūgiui Rio de Žaneire apsilankyti neteks. Žaidėjas nespėjo išsigydyti pėdos traumos, o komandos strategas buvo spaudžiamas laiko, nes iki olimpiados liko vos dvi savaitės. Dar prieš daugiau nei mėnesį M. Gasolis negalėjo net bėgioti. Kol kas Ispanijos rinktinė klaustukų vis dar yra: visiškai pasiruošę nėra Pau Ribas ir Ricky Rubio.