patricija sribikytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „patricija sribikytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „patricija sribikytė“.

Jaunės pateko į Europos čempionato pusfinalį

Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė Europos čempionato ketvirtfinalyje 77:66 (15:16, 20:22, 20:12, 22:16) nugalėjo Portugalijos rinktinę ir tęsia kovą dėl medalių. Pirmojoje rungtynių pusėje iniciatyva priklausė Portugalijos rinktinei, kuri buvo priekyje trijų taškų skirtumu (35:38). Trečiajame kėlinyje lietuvės spurtavo ir turėjo penkių taškų persvarą. Paskutiniame ketvirtyje pranašumą pavyko dar šiek tiek padidinti ir iškovoti svarbią pergalę. Lietuva: Kristina Masionytė 14 tšk.
2018-08-10

Lietuvės patyrė pralaimėjimą, bet išsaugojo pirmąją vietą grupėje

Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos čempionate. Daliaus Ubarto auklėtinės 76:66 (13:23, 13:23, 25:17, 15:13) turėjo pripažinti Izraelio komandos pranašumą. Lietuvės prastai pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių turėjo 20-ies taškų deficitą (26:46). Mūsiškėms pralaimėjimas didesniu nei 24-ių taškų skirtumu reiškė, jog jos grupėje užimtų trečiąją vietą ir toliau kautųsi dėl 9–16 pozicijų.