pateko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pateko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pateko“.

Tarp geriausių pasaulyje: Sabonis vėl žais NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse

Lietuva vėl turės atstovą NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. Sakramento „Kings“ lyderis Domantas Sabonis sulaukė trenerio kvietimo ir pateko į geriausių Vakarų konferencijos žaidėjų sąrašą. Tai jau trečiasis kartas, kai D. Sabonis dalyvaus „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. D. Sabonis fanų balsavime surinko 859 tūkstančius balsų ir tarp visų Vakarų konferencijos žaidėjų liko 9 vietoje. Žaidėjų balsavime jis užėmė 3 vietą, o žurnalistai jam skyrė net 3 vietą.
154 2023-02-03

Penktas planetos pirmenybėse finišavęs kanojininkas Henrikas Žustautas tapo olimpiečiu

Planetos baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse Italijoje šeštadienį vyrų sprinto 200 m rungties finale penktą vietą užėmė bei vieną iš septynių kelialapių į 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpiadą pelnė kanojininkas Henrikas Žustautas.
2015-08-22

„Eurovizijos“ scenoje – lietuvių triumfas!

Nuaidėjo antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Tarptautinis konkursas kasmet susilaukia bene daugiausiai dėmesio. Austrijos sostinės „Stadthalle“ arenoje 17-kos šalių atstovų palaikyti ketvirtadienio vakarą plūdo tūkstančiai gerbėjų. 60-metį švenčiančioje „Eurovizijoje“ šiais metais dalyvauti ryžosi net 40 šalių. Didžiajame finale, kurį televizijos ekranuose išvysi jau šį šeštadienį, pasirodys 27 šalių atstovai.