pasaulio jaunimo imtynių čempionatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pasaulio jaunimo imtynių čempionatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pasaulio jaunimo imtynių čempionatas“.

Imtynininkė D. Domikaitytė – pasaulio jaunimo čempionato bronzos medalininkė

Kroatijos sostinėje vykstančiose pasaulio jaunimo pirmenybėse moterų imtynių turnyre trečią vietą svorio kategorijoje iki 67 kilogramų tarp 20 dalyvių užėmė Danutė Domikaitytė. Prieš keletą metų iš gimtųjų Troškūnų į Šiaulius persikėlusi D.Domikaitytė iškovojo trečią medalį savo karjeroje ir apskritai Lietuvos moterų imtynių istorijoje oficialiose varžybose - Europos ir pasaulio čempionatuose.
2014-08-08

R. Fridrikas pasaulio jaunimo imtynių pirmenybėse tenkinosi 23-ia pozicija

Planetos jaunimo imtynių čempionato graikų-romėnų turnyre Romas Fridrikas (svorio kategorija iki 96 kg) pirmąją kovą 0:3 pralaimėjo Azijos čempionui iraniečiui Mohammadui Esmaeiliui Ebrahimi ir tarp 28 dalyvių liko 23-ias. Lietuvio varžovas šioje svorio kategorijoje buvo vienuoliktas. Pasaulio čempiono aukso medalį iškovojo azerbaidžanietis Orchanas Nurijevas, o sidabro – Seungjun Kimas iš Pietų Korėjos.
2014-08-06

Pasaulio jaunimo čempionatas: pirmasis R. Fridriko varžovas – Azijos čempionas iš Irano

Antradienį startuoja pasaulio jaunimo imtynių čempionatas. Pirmą varžybų dieną ant imtynių kilimo galynėsis graikų-romėnų imtynių atstovai. Burtų valia Romui Fridrikui (96 kg) teks kovoti su iraniečiu Mohammadu Esmaeilu Ebrahimi. Prie blogos informacijos galima priskirti du faktus. Pirmas – Irano atletas yra Azijos čempionas. Antras – Romo varžovą čempionatui ruošia geriausiu užpraeitų metų pasaulio treneriu pripažintas Abdullah Chamangoli.
2014-08-05

Pasaulio imtynių čempionatas: T. Kerševičius pralaimėjo kovą dėl bronzos

Snine (Slovakija) vykstančiame pasaulio jaunių čempionate svorio kategorijoje iki 63kilogramų Titas Kerševičius rezultatu 5:5 buvo pranašesnis už turką Ali Kasimą Tasdemirą. Kauniečiui pergalę lygioje kovoje lėmė papildomi rodikliai – rodomas aktyvumas ir kokybiškesni veiksmai, praneša imtynes.lt.
2014-07-16

Bulgarijoje startavo pasaulio jaunimo imtynių čempionatas

Sofijoje (Bulgarija) startavo pasaulio jaunimo imtynių čempionatas. Varžybose dalyvaus virš 600 imtynininkų iš 62 valstybių, praneša imtynes.lt. Čempionate ant imtynių kilimo galynėsis trys mūsų šalies atletai. Pirmą varžybų dieną graikų-romėnų turnyre grumsis Kristupas Šleiva (50 kg) ir Romas Fridrikas (96 kg). Rytoj, rugpjūčio 14 dieną, Lietuvos garbę gins sunkiasvoris Mantas Knystautas (120 kg). Visi paminėti sportininkai yra šių metų Europos jaunių ir jaunimo čempionatų prizininkai.