pasaulio irklavimo čempionatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pasaulio irklavimo čempionatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pasaulio irklavimo čempionatas“.

Irkluotojos Karalienė ir Rimkutė iškovojo pasaulio čempionato sidabrą

Belgrade (Serbija) vykstantis pasaulio irklavimo čempionatas lietuvėms Donatai Karalienei ir Dovilei Rimkutei nusidažė sidabro spalva. Irkluotojos šiandien vykusiame finale nusileido tik Rumunijos sportininkėms ir tapo pasaulio vicečempionėmis. Lietuvės jau pusfinalyje užsitikrino olimpinį kelialapį, o dviviečių valčių A finale dar ir iškovojo medalius.  Tiesa, lietuvės plaukė įnirtingai kovojo su trečią vietą užėmusiomis amerikietėmis.
152 2023-09-10

Lietuvos irkluotojos užsitikrino dar vieną olimpinį kelialapį

Serbijoje vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate Kamilė Kralikaitė ir Ieva Adomavičiūtė iškovojo kelialapį į olimpines žaidynes. Lietuvos irkluotojos moterų pavienių dviviečių valčių B finale užėmė ketvirtąją vietą ir taip užsitikrino olimpinį kelialapį. Tiesa, lietuvės 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 17,33 sek. Pirmą vietą užėmė graikės, antros liko ispanės, o trečios – britės.
2023-09-09

Atlaikę belgų ir čekų išbandymą Lietuvos irkluotojai prasibrovė į pasaulio čempionato pusfinalį

Račicėje (Čekija) vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate antradienį startavo dvi Lietuvos keturvietės valtys. Vyrų porinių keturviečių valčių rungtyje į pusfinalį dramatiškai pateko Lietuvos įgula (Žygimantas Gališanskis, Dominykas Jančionis, Giedrius Bieliauskas ir Aurimas Adomavičius). Pirmajame paguodos plaukime prancūzai (5:46.44) bei šveicarai (5:46.50) atitrūko nuo kitų komandų ir užtikrintai pelnė kelialapius į pusfinalį.
2022-09-20

Sėkminga pradžia: Pasaulio irklavimo čempionato atrankoje Nemeravičius ir Kelmelis aplenkė visus varžovus

Račicėje (Čekija) sekmadienį prasidėjo pasaulio irklavimo čempionatas. Pirmąją jo dieną startavo ir trys įgulos iš Lietuvos. Vyrų porinių dviviečių valčių rungtį užtikrintai pradėjo Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis. Jie buvo greičiausi antrajame atrankos plaukime – 6 min. 14.61 sek. Lietuviai užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.
2022-09-18

Lietuva teiks paraišką rengti pasaulio irklavimo čempionatą

Trečiadienį Vyriausybės pasitarime pritarta Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui pasaulio irklavimo taurės III etapą 2022 m. ir pasaulio irklavimo čempionatą 2023 m. organizuoti Lietuvoje. Gavusi Vyriausybės pritarimą Lietuvos irklavimo federacija teiks paraišką Tarptautinei irklavimo federacijai. Vyriausybė šiems renginiams Lietuvoje vykdyti planuoja skirti 2 mln. eurų. Jei Lietuvos paraiška bus patvirtinta, pasaulio irklavimo čempionatas Lietuvoje vyks pirmą kartą.
2019-05-22

M. Griškonis – pasaulio čempionato ketvirtfinalyje, keturvietininkų lauks paguodos plaukimas

Sekmadienį Bulgarijos mieste Plovdive startavo svarbiausios šių metų irklavimo varžybos – pasaulio čempionatas. Pirmąją dieną vandens takeliuose kovą dėl medalių pradėjo penki sportininkai iš Lietuvos. Nesunkiai vyrų vienviečių valčių atranką įveikė Mindaugas Griškonis. Šeštajame atrankos plaukime lietuvis pirmavo nuo starto iki finišo ir 2000 m įveikė per 6 min. 51.070 sek.
2018-09-09

D. Vištartaitė apie pasaulio čempionatą: ne ginsime titulą, o kovosime dėl jo iš naujo

„Svarbiausia, kad mums ne prieš vėją, o kitiems – nepavėjui“, - trenkė Rolandas Maščinskas, kalbėdamas apie lietuvių startus rugpjūčio 24–31 dienomis Amsterdame vyksiančiame pasaulio irklavimo čempionate. Ten dalyvaus keturios mūsų šalies įgulos, kovosiančios dėl pačių aukščiausių vietų.
2014-08-13

Irkluotojos D. Vištartaitė ir M. Valčiukaitė kovą dėl planetos pirmenybių medalių tęs pusfinalyje

Pasaulio irklavimo čempionate Pietų Korėjoje savo atrankos plaukimą užtikrintai laimėjo bei vietą moterų dviviečių pusfinalyje užsitikrino Donata Vištartaitė bei Milda Valčiukaitė. Lietuvos irkluotojų dvivietė laimėjo pirmąjį atrankos plaukimą, 2000 m distancijoje sugaišusi 6 minutes 52,09 sekundės ir aplenkusi varžoves iš keturių valstybių.