Belgrade (Serbija) vykstantis pasaulio irklavimo čempionatas lietuvėms Donatai Karalienei ir Dovilei Rimkutei nusidažė sidabro spalva. Irkluotojos šiandien vykusiame finale nusileido tik Rumunijos sportininkėms ir tapo pasaulio vicečempionėmis.

Lietuvės jau pusfinalyje užsitikrino olimpinį kelialapį, o dviviečių valčių A finale dar ir iškovojo medalius.

Tiesa, lietuvės plaukė įnirtingai kovojo su trečią vietą užėmusiomis amerikietėmis. D. Karalienė ir D. Rimkutė finišavo per 6 min. 50,34 sek., o JAV atstovės Kristina Wagner ir Sophia Vitas aplaukė per 6 min. 50,45 sek.

Rumunijos sportininkės Ancuta Bodnar ir Simona Radis distanciją įveikė per 6 min. 46,94 sek. ir pasipuoš auksu.