pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatas

Pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatas

Tai kasmetinis renginys, kuris suburia geriausius dailiojo čiuožimo atletus iš viso pasaulio, kad varžytųsi dėl aukso, sidabro ir bronzos medalių. Čempionatas apima keletą disciplinų: moterų ir vyrų vienviečius čiuožimus, porų čiuožimą ir šokius ant ledo. Čempionato metu sportininkai atlieka sudėtingas technines figūras, šokinėjimą ir piruetus, taip pat įvertinama jų artistiškumas, programų kompozicija ir muzikos interpretacija. Čempionatas ne tik kelia sportininkų meistriškumą, bet ir didina dailiojo čiuožimo populiarumą visame pasaulyje.

Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed pasaulio čempionate užėmė rekordiškai aukštą 6-ąją vietą

Monrealyje (Kanada) vykstančiame pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate šeštadienį įvyko Lietuvai svarbiausios šokių ant ledo varžybų finalas. Finale Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed už savo laisvąją programą buvo įvertinti 119,97 balo. Bendroje įskaitoje Lietuvos pora finišavo su 200,96 balo ir užėmė 6-ąją vietą, o tai yra geriausias šios poros rezultatas tokio lygio turnyre. Praėjusiais metais Lietuvos pora pasaulio čempionate užėmė 7-ą vietą.
1294 2024-03-23

Po puikaus pasirodymo pasaulio čempionate Allison Reed apėmė dviprasmiški jausmai: „Šiek tiek liūdna“

Monrealyje (Kanada) vykstančiame pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate penktadienį prasidėjo Lietuvai svarbiausios šokių ant ledo varžybos.  Šių metų Europos čempionato bronzos medalininkai – Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed – startavo sėkmingai. Lietuvos pora pelnė 80,99 balo už ritminę programą ir vos nepagerino karjeros rekordo (81,19).  S. Ambrulevičius ir A. Reed ritminį šokį atliko netgi sėkmingiau nei bronziniame čempionate Kaune (80,73) bei įsitaisė 6-oje vietoje.
58 2024-03-22

Per žingsnį nuo rekordo likę Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius po ritminio šokio rikiuojasi 6-oje vietoje

Monrealyje (Kanadoje) tęsiasi pirmadienį prasidėjęs Pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatas, o šiandien ant ledo lipo ir dvi Lietuvos poros.  Šiandien ant Monrealio ledo savo ritminį šokį parodė Europos čempionato bronzos medalininkai Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. Lietuvai atstovaujančią porą net ir tolimoje Kanadoje palaikė gausus būrys žiūrovų.  Teisėjai Lietuvos porą įvertino 80.99 balo. A. Reed ir S. Ambrulevičiaus karjeros ir sezono rekordas yra 81.19 balo.
96 2024-03-22

Lietuvos atstovai pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate: siekis pagerinti rezultatus ir 16-metės čiuožėjos debiutas

Kovo 18 d. Monrealyje (Kanada) svarbiausias sezono kovas pradės visas pasaulio dailiojo čiuožimo elitas. Planetos dailiojo čiuožimo pirmenybėse tarp stipriausių išvysime ir ne vieną mūsų šalies atstovą.  Kanadoje kuo geresnį pasirodymą surengti ir teisėjus sužavėti šokių ant ledo rungtyje stengsis Paulina Ramanauskaitė su Deividu Kizala bei Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. Moterų vienetų rungtyje taip pat išvysime ir jaunąją Lietuvos atstovę Medą Variakojytę.
2024-03-17

Ambrulevičius ir Reed pasaulio čempionate pademonstravo rekordinį rezultatą ir užėmė 7-ą vietą

Lietuvą pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate atstovaujantys Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed šeštadienio rytą finale pademonstravo puikų rezultatą. Saitamoje, Japonijoje vykstančiame čempionate pora finale užėmė 7-ąją vietą. Finale lietuvių pora surinko 120,5 balo ir užfiksavo geriausią savo ne tik sezono, bet ir karjeros rezultatą. Bendras S. Ambrulevičiaus ir A. Reed rezultatas – 199,2 balo. Aukso medalius iškovojo amerikiečiai Madison Chock ir Evanas Batesas.
593 2023-03-25

Pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate – rekordinis Lietuvos dueto pasirodymas

Japonijos mieste Saitamoje tęsiasi pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatas. Lietuvos pora Saulius Ambrulevičius ir amerikietė Allison Reed porinėse varžybose pateko į finalą ir užėmė galutinę 17-ąją vietą. Mūsų šalies garbę planetos pirmenybėse gynęs duetas viso surinko 168,06 taško ir pasiekė asmeninį rekordą.
2019-03-23

Dėl pernelyg siauros suknelės pasaulio dailiojo čiuožimo čempionei teko slėpti iššokusią krūtį

Pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate moterų varžybose Šanchajuje tapusi Jelizaveta Tuktamyševa išsiskyrė specialiame pirmenybių nugalėtojų ir prizininkų pasirodyme. Itin kuklią aprangą apsitempusi 18 metų rusaitė turėjo slėpti „iššokiančią“ savo krūtį. Nemalonumai J. Tuktamyševai prasidėjo, kai šokėjai tekdavo kelti rankas į viršų. Itin aptempta raudona suknelė negalėjo uždengti jos apvalumų ir šie pasirodydavo viešumoje. Tai netruko užfiksuoti ir fotografai.