paralimpietis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paralimpietis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paralimpietis“.

Europos bronzą iškovojęs paralimpietis Bareikis: „Psichologinę ribą peržengiau Tokijuje“

Osvaldas Bareikis iš Italijoje vykusio Europos aklųjų ir silpnaregių dziudo čempionato grįžo su bronzos medaliu, kuris Lietuvos paralimpiečiui – pirmas Senojo žemyno pirmenybių apdovanojimas karjeroje. Algio Mečkovskio auklėtinis, prieš metus Tokijuje nuskynęs paralimpinę bronzą, mano, jog pernykštė pergalė jam padėjo peržengti ribą, iki šiol skyrusią jį nuo pasaulio dziudo elito.
2022-09-06

Plaukikas Edgaras Matakas atvežė pasaulio čempionato medalius į Lietuvą

Lietuvos paralimpinė plaukimo rinktinė iš pasaulio žmonių su negalia plaukimo čempionato Portugalijoje grįžo su dviem medaliais. Juos iškovojo Edgaras Matakas. Kitai mūsų rinktinės narei Gabrielei Čepavičiūtei šios planetos pirmenybės buvo debiutinės – apšilimas prieš ateities pergales. E. Matakas ir G. Čepavičiūtė į Madeirą sugrįžo po metų pertraukos. 2021-ųjų gegužę šioje Portugalijos saloje E. Matakas triskart tapo Europos čempionu, o G. Čepavičiūtė debiutavo žemyno pirmenybėse.
2022-06-19

Edgaro Matako kovą dėl trečio medalio pasaulio plaukimo čempionate nutraukė trauma

Edgaras Matakas dėl traumos priverstas trauktis iš kovos dėl trečio medalio Madeiroje, Portugalijoje vykstančiame žmonių su negalia pasaulio plaukimo čempionate. Tokijo paralimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas starto išvakarėse treniruotėje patyrė traumą. 23-ejų kaunietis ketvirtadienį Funšalio baseine turėjo trečią kartą šiose planetos pirmenybėse stoti ant starto bokštelio ir buvo pasiryžęs grumtis dėl medalio 100 metrų laisvu stiliumi distancijoje.
2022-06-16

Plaukikas Edgaras Matakas iškovojo pasaulio čempionato sidabrą

Edgaras Matakas pasaulio čempionate iškovojo sidabro medalį Madeiros saloje Portugalijoje prasidėjusiose žmonių su negalia planetos pirmenybėse. Lietuvos paralimpietis liko antras savo pagrindinėje rungtyje – plaukime 50 metrų laisvu stiliumi. Ramūno Leono treniruojamas kaunietis, besivaržantis visiškai nematančių plaukikų S11 klasėje, nuotolį įveikė per 26,19 sek. Ir pasidabino pasaulio čempionato sidabro medaliu.