palaikymas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „palaikymas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „palaikymas“.

„Žalgirio” sirgaliai ruošiasi lyderiauti Europoje, tačiau kai kurie konkurentai rodo, kad bus nepralenkiami

Kauno „Žalgiris” jau netrukus stos į pirmąją šio sezono Eurolygos dvikovą namuose. Bilietai į 15 tūkst. sirgalių talpinančią areną, kurioje viešės Belgrado „Crvena zvezda”, buvo iššluoti dar likus dvejoms savaitėms iki mačo. Tai leidžia manyti, kad šiame sezone žalgiriečiai Eurolygoje ir vėl turės vieną gausiausių palaikymų.
185 2023-10-11

Garsi Lietuvos režisierė prabilo apie jos gyvenimą pakeitusį žmogų: „Jis mokėdavo įkvėpti ir palaikyti“

Naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Karjeros laiptais“ svečiuojasi visame pasaulyje garsi, daugybę apdovanojimų pelniusi kino režisierė Giedrė Žickytė. „Turiu sūnų, kuris baigė mokyklą ir aš jam irgi sakau: „Teodorai, nėra vieno recepto ar kelio, tu visada gali ir, pavyzdžiui, pakeisti savo nuomonę. Svarbu daryti tai, ką tu jauti, kad nori daryti ir tai yra tavo kelias“, – laidoje „Karjeros laiptai“ atvirai kalba režisierė Giedrė Žickytė.
2023-09-23

Žmonės vengia pasirodyti pažeidžiami: ekspertas atsako, kodėl tai raktas į sėkmę

Žmonės natūraliai jaučia poreikį priklausyti kuriai nors komandai, o kartais dėl jo net atsisako savo autentiškumo. Kai taip nutinka, jie suvienodėja ir tampa patys sau nebeįdomūs. Tuo įsitikinęs mokymų ir verslo konsultacijų įmonės „Grand Partners“ konsultantas, teatro režisierius ir aktorius Žilvinas Beniušis. „Leidimas būti pamatytam kitų su visomis savo svajonėmis, jausmais ir baimėmis – tai pažeidžiamumas.

Dėkingumo kitiems praktika: kaip tai pritaikyti kasdienybėje?

Pastaruoju metu vis garsiau kalbama apie dėkingumo galią, tačiau Harvardo mokslininkai skuba priminti, kad dėkoti vertėtų ne tik sau, tačiau ir greta esantiems žmonėms. Pasirodo, kad dėkingumas kitiems gali padėti pasijusti geriau tiek emociškai, tiek fiziškai. Taigi, kaip šią praktiką pritaikyti kasdienybėje? Pasakykite garsiai Kadangi esame pakankamai konservatyvi, uždara ir santūri tauta, girdėti pagyrimus, padėkas ar garsiai išreikštą palaikymą neretai būna nepatogu.

Įvardijo, kokie kasdieniai įpročiai padės sustiprinti emocinę sveikatą

Apie emocinės sveikatos svarbą kalbama vis daugiau, tačiau vis dar gajūs stereotipai, kad dėl „menko liūdesio“ kreiptis į specialistus nereikia arba kad „visas depresijas išvaikyti galima fiziniu darbu“. Iš tiesų nuo emocinės sveikatos būklės priklauso mūsų fizinė sveikata ir bendrai gyvenimo kokybė. „WoW University“ kurso „Naujas sveikatos kodas“ dėstytojai sutiko pasidalinti patarimais, kaip sustiprinti emocinę sveikatą.
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com) Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Stebuklinga gero žodžio galia: 5 priežastys, kodėl verta palaikyti kitus

Lietuviai garsėja savo uždaru charakteriu ir santūrumu. Nors tokios būdo savybės gali praversti, vis dėlto, kartais galime pasijusti vieniši ir izoliuoti vieni nuo kitų. Tokiu atveju, kaip niekada gali praversti atjauta, vienas kito palaikymas gražiais žodžiais ir motyvavimas, tad kodėl nepradėjus keistis jau šiandien? Moksliniai tyrimai atskleidžia net 5 naudas, kurių sulauksite palaikydami kitus.

Perskaičiusi Siegel draugės žodžius Rasa rėžė, ką galvoja: „Matosi aiškiai“

„Nevaidinsiu, kad manęs nepalietė Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio drama – skaitau ir seku kiekvieną detalę, laukiu atnaujinimų, nes tokie atvejai nėra itin dažni. Tikrai įdomu, kas vyko už uždarų durų ir kas ten dėjosi“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Rasa. Laukdama naujienų skaitau ir socialinius tinklus, laukiu žmonių reakcijų į tai, kas vyksta. Aišku, žmonės pasiskirstė į dvi stovyklas – vieni gina Viktoriją, kitos užstoja Lauryną, sakydamos, kad jis negalėtų smurtauti.
349 2023-04-08

Atvira „B Tribūna“: fantastiško palaikymo priežastys ir ydinga „Ryto“ valdymo sistema  

FIBA Pasaulio taurės langas baigėsi ir krepšinio klubai grįžta į įprastą ritmą. Sugrįžimui į rungtynių režimą ruošiasi ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas Vilniaus „Rytas“. Dabar sostinės klubo laukia trys iš eilės rungtynės išvykoje, o  į savąją „Jeep“ areną Giedriaus Žibėno auklėtiniai grįš tik gruodžio 5 d., kai susitiks su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“. Kol „Jeep“ arena „ilsisi“ nuo fantastišką palaikymą kuriančių sostinės sirgalių, naujienų portalas tv3.lt tęsia pažintį su gars...
2022-11-19

Vilniuje – Ukrainos palaikymo mitingas: ragina nepasiduoti karo nuovargiui

Keli šimtai žmonių, politikų Ukrainai palaikyti skirtoje akcijoje pirmadienį ragino nepasiduoti karo nuovargiui, prasidėjus jau šeštajam Rusijos agresijos prieš šią šalį mėnesiui.
Aktualijos 2022-07-25

Šimonytė Seime pasirodė pasipuošusi vyšyvanka: „Tai toks simbolinis, bet palaikymo gestas“

Premjerė Ingrida Šimonytė bei nemaža dalis parlamentarų ketvirtadienį minint ukrainietiškų siuvinėtų marškinių – vyšyvankos – dieną į darbą atėjo pasipuošę šiuo tradiciniu apdaru. „Skatina puoštis vyšyvanka ir taip parodyti solidarumą ukrainiečių moterims ir visai tautai, kuri šiuo metu kovoja už mūsų europines vertybes. Labai gražu, kad daug kas taip ir padarė, ir man atrodo, kad tai toks simbolinis, bet palaikymo gestas“, – ketvirtadienį žurnalistams Seime sakė premjerė.
REKLAMA
REKLAMA

Jurbarke Rusiją palaikantis pilietis išniekino 10 Ukrainos vėliavų

Jurbarke vakar buvo surengtas itin įžūlus vandalizmo aktas, kurio metu, kol kas nenustatytas asmuo, nuplėšė ir ant žemės numetė net 10 Ukrainos vėliavų. Apie tai -  TV3 žinių reportažas. Miesto gatvėse įtaisytos stebėjimo kameras užfiksavo, kad apie aštuntą valandą vakaro į miesto skverą atėjo vyras. Nieko nelaukęs plėšyti nuo medžių kamienų jis pradėjo plėšyti Ukrainos vėliavas.

Apie 80 mamų su vaikais Vilniuje išreiškė palaikymą motinoms Ukrainoje

Vilniuje trečiadienį daugiau kaip 80 mamų su vaikais, nešdamos Ukrainos vėliavas, tyliomis eitynėmis išreiškė paramą motinoms Ukrainoje. Akcijos iniiatorė vilnietė Ieva Matuzienė sakė, kad dėl įvykių Ukrainoje jai „iš skausmo plyšta širdis“. „Sužinojus naujienas apie Kyjivo priemiesčiuose žiauriai išniekintus, nužudytus vaikus, nekaltus žmones, sunku būti vienai su tuo skausmu, kilo mintis pakviesti mamas išreikšti tą skaudulį ir solidarizuotis“, – BNS sakė I. Matuzienė.
Aktualijos 2022-04-06

Ši nuotrauka drebina internetą: rusai sulaikė II pasaulinį karą išgyvenusią pensininkę

Antrąjį pasaulinį karą išgyvenusią rusę Kremliaus piktadariai suėmė per protestą prieš karą. Taip Vladimiras Putinas tęsia susidorojimą su demonstrantais. Šimtai rusų visoje šalyje išėjo į gatves protestuoti prieš invaziją į Ukrainą, įskaitant Maskvą ir Sankt Peterburgą. Sankt Peterburge vykstant taikiam protestui, atvyko riaušių policija, rašo mirror.co.uk. Šokiruojantys vaizdo įrašai rodo, kaip grupė pareigūnų sulaiko pensininkę Jeleną Osipovą, kai žmonės minioje šaukė, kad jie sustotų.
2022-03-04

Šimonytė Kijeve: galite pasikliauti tvirtu Lietuvos palaikymu – dabar ir visada

Į Kijevą solidarumo vizito ketvirtadienį nuvykusi Lietuvos premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad Ukraina visada gali pasikliauti Lietuvos parama.  Susitikimuose su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu, premjeru Denysu Šmyhaliu ir Aukščiausiosios Rados pirmininku Ruslanu Stefančuku premjerė pabrėžė, kad Lietuvą ir Ukrainą jungia bendros istorijos sustiprinta strateginė partnerystė ir bendra būtinybė atlaikyti iššūkius. „Galite pasikliauti tvirtu Lietuvos palaikymu – dabar ir visada.
Aktualijos 2022-02-10

Edwardas Lucasas. Drąsi Lietuvos pozicija nusipelnė palaikymo

Rasti Europos šalių, vystančių rimtą užsienio politiką yra nuviliančiai sunku. Didžiosios valstybės – neįskaičiuotinos: Prancūzija vien tuščiai pozuoja, Vokietija – ruošiasi A. Merkel pasitraukimui, paskutinei didžiosios valstybės veikėjos vardo vertai moteriai skaičiuojant paskutiniąsias savo karjeros dienas. Tuo metu Britanija svyruoja tarp priešinimosi Kinijos krečiamoms eibėms ir mėginimų prisivilioti jos turtą.

Patarimai, kaip susitaikyti su artimojo mirtimi: gali padėti sunkią valandą

Sielvartas yra natūralus procesas ir jo pasekmės net ir įprastomis aplinkybėmis yra siaubingos, tačiau pastaraisiais karantino metais daugumai tenka gedulą ir sielvartą išgyventi vieniems. Dienraštis The Mirror nutarė pasikviesti ekspertų komandą ir pasikalbėti, kaip patiems įveikti sielvartą ir kaip padėti gedintiems artimiesiems. Pokalbis buvo gyvai transliuojamas socialiniame tinkle „Facebook“, rašo mirror.co.uk.
2021-04-28

35-erių lietuvės nužudymas sukrėtė visą bendruomenę: siunčia jautrų prašymą

Prieš savaitę Jungtinėje Karalystėje įvykdytas lietuvės Eglės Vengalienės nužudymas sukrėtė visą visuomenę. 35-erių lietuvė turėjo 5 vaikus, ir, pasak artimųjų, buvo „gera mama, gera žmona ir labai pozityvus žmogus.“ Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė kviečia šį sekmadienį prisijungti prie maldos už Eglę bei prisidėti prie pagalbos šeimai.  „Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė kviečia prisijungti prie maldos šį sekmadienį, balandžio 17 dieną, 10:00 val.
2021-04-16

Visame pasaulyje išreikštas palaikymas baltarusiams: skirtingose šalyse surengta dešimtys akcijų

Praėjus lygiai pusmečiui nuo protestų Baltarusijoje pradžios, šalies demokratinės opozicijos kova tęsiasi. Siekiant neleisti pamiršti tūkstančių represijas savo šalyje patiriančių baltarusių, visame pasaulyje vasario 7-ąją minėta solidarumo su Baltarusija diena. Baltijos ir kitose pasaulio šalyse šia proga surengta dešimtys įvairiausių akcijų. Baltai-raudonai sužibo pastatai, tiltai ir ambasados. Surengti bėgimai ir eisenos. Palaikyti kaimynus nusprendė ir mažesni Lietuvos miestai.

Eimantė apie ligą sužinojo per savo gimtadienį: vietoj torto gavo dūrį į kaklą

Daugeliui žmonių gimtadienis yra viena mėgstamiausių dienų metuose, ne išimtis ir vilnietė Eimantė Masilionytė. Tačiau praėjusių metų kovą 29-tąjį gimtadienį minėjusi mergina sulaukė toli gražu ne svajonių dovanos. „Ne tortą nusipirkau, o gavau dūrį į kaklą ir pleistrą tai dienai“ – prisimena Eimantė. Būtent kovo 12-tąją, per savo gimtadienį, ji pirmą kartą išgirdo apie tai, kad į jos gyvenimą pasibeldė onkologinė liga.
2021-01-02

Paluckas: socialdemokratai gali atsisakyti Seimo vicepirmininko, jei nebus palaikymo

Socialdemokratai gali atsisakyti pretenduoti į Seimo vicepirmininko poziciją, jei matys, kad nėra palaikymo, sako į šias pareigas frakcijos siūlomas partijos lyderis Gintautas Paluckas. „Šitas klausimas (vicepirmininko) bus sprendžiamas antradienį. Iki antradienio einam, o jei matysime, kad nėra Seimo bendro sutarimo, spręsime, ką daryti“, – BNS sakė G. Paluckas.
Aktualijos 2020-11-13

Vilniuje surengta palaikymo akcija JAV prezidentui

Šeštadienį Vilniuje surengta dar viena palaikymo akcija JAV prezidento Donaldui Trumpui. D. Trumpo palaikytojai šįkart rinkosi Vilniaus Kalnų parke. Pasipuošę automobilius vėliavomis, jie išvažiavo į sostinės gatves taip išreikšdami palaikymą dabartiniam JAV prezidentui lapkričio 3 d. vyksiančiuose prezidento rinkimuose. Prieš savaitę, spalio 24 d., Vilniuje jau buvo surengta JAV prezidento D. Trumpo vykdomos politikos palaikymo akcija.

Baltarusių palaikymo akcija Vilniuje: dalyvavusi ir Cichanouskaja pasakojo, kad turi aiškią strategiją

Vilniuje – palaikymo akcija Baltarusijoje protestuojančioms moterims. Gedimino prospektu žygiavo ir Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja. Vilniaus Gedimino prospektu rėmėjų minioje žygiuoja Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja. Ši baltarusių ir juos remiančių lietuvių eisena nuo Seimo iki rotušės Vilniuje – solidarumo maršas su Baltarusijos moterimis, protestuojančiomis prieš režimą Baltarusijoje. „Mes turime aiškią strategiją.

Linkevičius: JAV ir Lietuva drauge palaiko Baltarusijos žmones kovoje už demokratiją

Jungtinės Amerikos Valstijos ir Lietuva drauge palaiko Baltarusijos žmones, jiems tęsiant kovą už demokratiją šalyje, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. „Mes ir toliau stipriname strateginę partnerystę. Padėkojau už ašinį JAV vaidmenį, užtikrinant Lietuvos ir viso regiono saugumą.

TV3 laidos vedėja Rimienė sugalvojo unikalią idėją: ja palaiko Baltarusijos gyventojus

Žmonės vis dar užgniaužę kvapą stebi įvykius Baltarusijoje ir dalijasi įvairiomis palaikymo jos gyventojams formomis. Vieną jų neseniai sukūrė ir floristė, TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė. Ji iš gėlių padarė baltos ir raudonos spalvos kaukę, kuri išreiškia solidarumą smurtą patiriantiems ir už laisvę kovojantiems Baltarusijos žmonėms.
2020-09-11

Lukašenkos režimas pasienyje nerimsta: buvo pasistatęs netikrą Lietuvos teritoriją žymintį ženklą

Lukašenkos režimas Lietuvos pasienyje nerimsta – savo pusėje net buvo pasistatęs netikrą Lietuvos teritoriją žymintį ženklą. Mūsiškiai pareigūnai greta sienos fiksuoja ir daugiau veiksmo, visgi provokacijomis to nevadina. Tuo metu Seimo delegacija vis dar ieško kelių nuvykti į Minską, tačiau net ir ministras Linas Linkevičius daug vilčių į tai nebededa.
Aktualijos 2020-09-07

Propagandinis Kremliaus akibrokštas: Putinas apdovanos stribus

Dar vienas propagandinis Kremliaus akibrokštas. Vladimiras Putinas beveik 900-ų eurų vienkartinėmis išmokomis apdovanos visus gyvus likusius represinių sovietinių struktūrų atstovus, taip pat ir stribus, kurie kovojo slopinant partizaninį judėjimą Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. Istorikai ir politologai tai vadina akibrokštu, o iškiliausio partizanų vado Adolfo Ramanausko – Vanago dukra sako, kad toks Kremliaus mėginimas perrašyti istoriją ją ir žeidžia, ir skaudina.
2020-09-03

Lukašenkos akibrokštas Lietuvai, kurio mūsų tautiečių minia nepastebėjo

Lukašenkos režimas nusprendė pagrasinti Lietuvai. Vykstant Laisvės kelio gyvajai žmonių grandinei karinis režimo sraigtasparnis demonstratyviai įskrido į Lietuvos oro erdvę. Lietuva Baltarusijai įteikė notą – tokį brutalų sienos pažeidimą ji laiko akibrokštu. Lukašenkos režimas aiškina, kad sieną kirto ne jie, o lietuvių oro balionai su vėliavomis, tad notą įteikė ir mūsų šaliai.

Bidenas sureagavo į lietuvių iniciatyvą: palaikome baltarusius taip, kaip palaikėme Baltijos šalis

Sekmadienį lietuviai pakartojo tai, ką darė ir prieš 30 metų, 1989-aisiais. Gyva žmonių grandinė nuo Vilniaus iki Baltarusijos sienos susikibo rankomis, išreikšdama palaikymą pokyčių valstybės valdyme norintiems baltarusiams. Skelbta, kad į tokią „Laisvės kelio“ grandinę Lietuvoje susijungė apie 50 tūkst. žmonių. Tai neliko nepastebėta ir užsienyje.
2020-08-24

Nausėda ketina dalyvauti gyvoje grandinėje nuo Vilniaus iki Baltarusijos sienos

Prezidentas Gitanas Nausėda ketina dalyvauti rugpjūčio 23-ąją – Baltijos kelio dieną – organizuojamoje gyvoje grandinėje nuo Vilniaus iki Baltarusijos sienos. „Prezidentas dalyvaus visose iniciatyvose, kurios pabrėžia Lietuvos ir Baltarusijos tautų artumą ir bendrystę“, – BNS penktadienį sakė šalies vadovo atstovas spaudai Antanas Bubnelis. Baltarusių palaikymo akciją organizuoja laidų vedėjas, žurnalistas ir visuomenininkas Andrius Tapinas.

Vilniuje prie Baltarusijos ambasados protestuojama prieš rinkimų rezultatų klastojimą ir smurtą

Kelios dešimtys žmonių trečiadienio vakarą susirinko į demonstraciją prie Baltarusijos ambasados Vilniuje protestuoti prieš prezidento rinkimų rezultatų klastojimą ir valdžios smurtą prieš protestuotojus. Akcijos dalyviai atsinešė raudonos ir baltos spalvos balionus bei istorines Baltarusijos vėliavas, jie laiko plakatus su užrašais, kuriuose reiškiama parama į Lietuvą atvykusiai opozicijos kandidatei Sviatlanai Cichanouskajai bei smerkiamas jėgos naudojimas.

Troškūnų palaikomo gydymo ir slaugos ligoninės darbuotojui nustatytas koronavirusas

Anykščių rajone esančios Troškūnų palaikomo gydymo ir slaugos ligoninės darbuotojui nustatytas koronavirusas, ketvirtadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Jos teigimu, imtasi visų priemonių situacijai suvaldyti – dviem savaitėms izoliuoti su darbuotoju kontaktavę asmenys, tęsiamas epidemiologinis tyrimas. Šiuo metu įstaigoje dirba Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ir Respublikinės Panevėžio ligoninės specialistai.
Aktualijos 2020-04-23

Neįtikėtinas palaikymas: šeima kiekvieną dieną po darbo pasitinką mamą plodami

Neįtikėtinai žavus įrašas iš Anglijos. Jame nufilmuota, kaip šeimos vyrai kiekvieną dieną pasitinka iš darbo grįžtančią mamą. Ir visai ne dėl to, kad neturi ką veikti, tačiau taip pagerbia jos sunkų darbą. O mama dirba šiuo metu vieną svarbiausių darbų: yra medikė. Patiriant stresą kiekvieną dieną darbe kovojant su pandemija, šeimos vyrai stengiasi bent kiek atpalaiduoti ir palaikyti mamą. Ypatinga akimirka – vaizdo siužete.
2020-04-14

Medike dirbanti moteris apsiverkė išėjusi iš namų: kaimynai sumanė atsidėkoti

Medikai ir visas personalas kiekvieną dieną kovoja su koronavirusu, sunkiais ir lengvais pacientais, neatsižvelgdami į pavojų sau. Įvairiais būdais žmonės dėkoja, išreiškia padėką ir palaiko dirbančiuosius. Štai ir įrašas iš Britanijos parodo, kaip žmonės vertina medicinos darbuotojus. Iš namų išėjusi ir į darbą pasiruošusi keliauti Tayla sulaukė netikėtos staigmenos. Ją pasitiko garsūs ir gausūs plojimai.
2020-04-09

Iranas tono nekeičia: grasina padegti JAV palaikomas vietoves

Irano Revoliucinės gvardijos vadas Hosseinas Salami antradienį pagrasino „padegti“ JAV, kurių pajėgos nukovė įtakingą iraniečių generolą, palaikomas vietoves, jo kalbos besiklausiusiai miniai skanduojant „mirtis Izraeliui!“ Tokį pareiškimą H. Salami padarė Kermano mieste, stovėdamas priešais karstą su Gvardijos generolo Qassemo Soleimani palaikais. Velionis bus palaidotas vėliau antradienį savo gimtajame mieste pietryčių Irane.
2020-01-07

Europos Parlamente – istorinis palaikymas Lietuvai ir smūgis Rusijai

Europarlamentarai didžiule balsų persvara pritarė rezoliucijai, kuri ragina Rusiją nutraukti pradėtą baudžiamąjį persekiojimą prieš Sausio 13-osios bylos teisėjus, prokurorus ir tyrėjus. Šiame europarlamentarų posėdyje Strasbūre priimtas istorinis spendimas Lietuvai ir Europai. Bent taip jį vadina teisingumo ministras Elvinas Jankevičius.
2019-11-28

Šeima palaikė Ronaldo: vaizdai, ką per rungtynes su Lietuva veikė jo vaikai

Antradienį Lietuvą sudrebinusios futbolo rungtynės kelia aistras ir trečiadienį. Netrūko nieko: sirgalių pilno stadiono, būrio gerbėjų susirinkusių stebėti už tvoros ir galvą pametusių, į stadioną lekiančių apkabinti Ronaldo aistruolių. Viena iš pačių gražiausių akimirkų trečiadienį pasirodė naujienų portaluose. Cristiano Ronaldo mylimoji Georgina Rodriguez pasidalijo be galo miela akimirka. Joje matosi, kaip savo vyrą palaikė per televizijos ekraną, kartu su jųdviejų vaikais.
2019-09-11

Pamatykite, kaip rinktinės krepšininką Valančiūną namuose palaiko šeima

Kol Jonas Valančiūnas Kinijoje veda Lietuvos rinktinę į pergales, namuose likę jo sūnūs, Jonas ir Tauras štai taip palaiko savo herojų. O vienas Lietuvos ekipos lyderių Valančiūnas šiandien jau pluša treniruotėje, nes rytoj laukia kol kas sunkiausias šio pasaulio čempionato iššūkis – dvikova su grupės favorite laikoma Australija. O šis mūšis Lietuvai bus labai svarbus, kaunantis dėl kelialapio į ketvirtfinalį.
2019-09-04

Socialdemokratai nusprendė: Sinkevičiaus kandidatūrai į eurokomisarus nepritars

Susitikę su dabar ekonomikos ir inovacijų ministro pareigas užimančiu Virginijumi Sinkevičiumi, socialdemokratai nusprendė nepalaikyti jo kandidatūros į Europos komisijos narius.
Aktualijos 2019-08-21

Serbijoje buvę sirgaliai: važiuojame ne dėl to, kad 2 valandas raustume iš gėdos

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė atrankoje į 2020-ųjų Europos čempionatą ir toliau lieka be pergalių. Valdo Urbono kariauna be intrigos 1:4 gavo skaudžių pamokų Belgrade (Serbija), tačiau palaikymą čia turėjo išskirtinį. Dėl ankstesnių Serbijos rinktinės sirgalių veiksmų mačą nuspręsta rengti „už uždarų durų“. Vis tik, kelios dešimtys lietuvių galiausiai pasiekė Serbijos sostinė ir į stadioną buvo įleisti. Jų skanduotės buvo gerai girdimos ir tiesioginės transliacijos metu.
2019-06-12

Šiaulių meras palaikys Nausėdą: jame mato Adamkų

Šiaulių meras Artūras Visockas ketvirtadienį paskelbė, kad antrajame prezidento rinkimų ture palaikys ekonomistą Gitaną Nausėdą, besivaržantį su buvusia finansų ministre Ingrida Šimonyte. Meras tvirtino, kad G. Nausėda jam primena dvi kadencijas šaliai vadovavusį Valdą Adamkų. „Aš tikrai balsuosiu už G. Nausėdą“, – žurnalistams sakė su kandidatu Šiauliuose susitikęs G. Visockas.

„Žalgirį“ viešai palaikęs „Ryto“ prezidentas: „Man užsidėti žalią kepurėlę ne gėda“

Vilniaus „Ryto“ prezidentas Antanas Guoga vėl žaidžia su savo komandos sirgalių jausmais. Trečiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Žalgirio“ arenoje jis užfiksuotas stebintis susitikimą su „Fenerbahče“. Panoraminėje nuotraukoje matyti, kad Kaune gimęs A. Guoga vilki „Žalgirio“ kepuraitę ir vartoja alų. Pats „Ryto“ prezidentas bendraudamas su „BasketNews.lt“ žurnaliste Laura Ivaškaite teigė šioje situacijoje nematantis nieko blogo. „Žalgiris“ yra Lietuvos komanda.
2019-04-25

Feisbuke – šimtai ryškiaspalvių kojinių nuotraukų: priežastis virpina širdį

Kovo 21-ąją minima Pasaulinė Dauno sindromo diena. Tą dieną žmonės raginami pasipuošti skirtingomis kojinėmis ir taip parodyti solidarumą su žmonėmis, kuriems – Dauno sindromas. Nuo pat ryto socialiniame tinkle „Facebook“ galima rasti daugybė nuotraukų, kuriose suaugę žmonės ir vaikai fotografuojasi skirtingomis kojinėmis. Šią dieną mūvimos skirtingos kojinės išreiškiant palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms.
2019-03-21

Kitu kampu: širdį spaudžiantys Šaro žodžiai ir saldus „Žalgirio“ kerštas Vilniuje

Kauno „Žalgirio“ (21/3) komanda sekmadienį Vilniuje pasiekė itin saldų revanšą, kai po skaudaus antausio, gauto  prieš tris savaites, sutriuškino sostinės „Ryto“ (17/6) klubą. Lietuvos čempionai svečių teritorijoje sulaukė itin gausaus palaikymo, o komandos treneris Šarūnas Jasikevičius po įspūdingo triumfo neslėpė savo jautrių emocijų. „Žalgiris“ amžinus ir principininus varžovus įveikė 85:59, o svečiai sostinėje karaliavo ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų.
2019-03-11

Westermannas apie fantastinį „Žalgirio” palaikymą: turime atsilyginti

2016–2017 m. sezone Kauno „Žalgirio“ ekipos marškinėlius pirmąkart užsivilkęs prancūzas Leo Westermannas greitai tapo sirgalių numylėtiniu. Meistriškai perdavimus skirstęs, ypatingai lengvai į komandos kolektyvą įsiliejęs žaidėjas greitai tapo svarbia komandos dalimi. Nenuostabu, kad po sezono pertraukos žaidėjui sugrįžus į Kauną, sirgaliai ir kiti žalgiriečiai džiaugėsi vėl matydami pažįstamą veidą su žaliais marškinėliais.
2019-02-21

Sunkiai serganti Erika Santos atskleidė savo baimes: „Mano angeliukai neturi nieko, kas juos apsaugotų“

JAV gyvenanti verslininkė Erika Santos prieš kurį laiką išgąsdino savo sekėjus pranešusi apie siaubingą ligą, kurios įvardinti nenorėjo. Tada ji prašė ją paremti, siųsti pinigus, kad ši galėtų susimokėti už labai brangų gydymą. Moteris viešino nuotraukas, kuriose buvo matyti jos mėlynėmis nusėtas kūnas, slenkantys plaukai ir byrantys dantys. Dabar situacija gerokai pasikeitusi.
2018-10-27

Kelia šiurpuliukus: garsiausi ir įspūdingiausi pasaulio sporto aistruoliai bei jų „pasirodymai“

Visi sporto renginiai (be tam tikrų išimčių) vyksta bent kelių tūkstančių žiūrovų akivaizdoje. „Mes juk žaidžiame ne dėl savęs, žaidžiame dėl fanų“, – 2009-aisiais sakė Jonas Mačiulis, o su juo, ko gero, sutiks dauguma sporto atstovų.
2018-10-20

Našlaičio Šiauliuose likimas: artimieji kabinasi į gyvenimą

PUSH Našlaičio Šiauliuose likimas artimieji kabinasi į gyvenimą
2018-10-15

Išvyskite, kaip „Žalgiris“ prisistatė Europai: „Turime begalinį sirgalių užnugarį“

Eurolygos sezonas jau prasidėjo, o Kauno „Žalgiris“ į pirmąjį mūšį pajėgiausių Europos krepšinio klubų turnyre stos penktadienį. Prieš artėjančią dvikovą kauniečiai save pristatė ir visiems Eurolygos gerbėjams. Oficialioje turnyro „Youtube“ paskyroje – „Euroleague basketball“ – penktadienį buvo patalpintas vaizdo įrašas, kuriame savo mintimis apie praėjusį ir būsimą sezonus dalinasi treneris Šarūnas Jasikevičius ir komandos kapitonas Paulius Jankūnas.
2018-10-12

Geriausias Lietuvos rankinio žaidėjas – apie Ukrainą, palaikymą ir Eurpos čempionatą

Geriausias 2017-ųjų metų Lietuvos rankininkas Aidenas Malašinskas pradėjo jau ketvirtąjį sezoną Ukrainoje. Iš Utenos kilęs įžaidėjas kartu su Zaporožės „Motor“ ekipa šį sezoną varžosi pajėgiausioje Čempionų lygos pakopoje, o Aideno mintys sukasi jau ir apie netrukus startuosiančias Europos čempionato atrankos kovas su Lietuvos vyrų rankinio rinktine, rašoma spaudos pranešime.  Pirmą kartą daugkartiniai Ukrainos čempionai pajėgiausioje Europos lygoje žaidžia stipresnėje pakopoje – B grupėje.
2018-10-11

Bus daug triukšmo: „Žalgiris“ žygį Eurolygoje pradės sausakimšoje arenoje

Pajėgiausių Europos krepšinio klubų – Eurolygos – turnyras prasideda jau ketvirtadienio vakarą, o penktadienį į pirmąjį sezono mūšį namų arenoje stos ir Kauno „Žalgiris“. Likus dienai tampa aišku, kad triukšmingo palaikymo šiemet kauniečiams, kaip ir praėjusiais metais, netruks. Pirmasis „Žalgirio“ varžovas – pernai dvi skaudžias pamokas kauniečiams smogęs Vitorijos „Baskonia“ klubas.
2018-10-11
Į viršų