pajūris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pajūris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pajūris“.

Klaipėdos gelbėtojų poelgis palieka be žodžių: verti didžiausios pagarbos

Vasaros metu svilinant karščiams daugelis mėgsta išvažiuoti į pajūrį ir atsivėsinti maudynėmis Baltijos jūroje. Visgi, retai susimąstoma apie tai, kaip šiuo malonumu pasinaudoti negalią turintiems žmonėms.  Tačiau šiai problemai išspręsti Klaipėdos paplūdimiuose pasiūlyta naujovė, kuri leidžia neįgaliesiems maudytis jūroje. Šis sprendimas leis išpildyti ne vieno žmogaus svajonę.
296 2024-07-22

Nakvynė Palangoje ar Nidoje gali pabrangti iki 1,2 tūkst. eurų: įspėja apie baudas miegantiems taip

Kiekvienais metais gyventojai skundžiasi kainomis pajūryje: tiek maisto ir gėrimų, tiek nakvynės. Tad kai kurie poilsiautojai pinigus nakvynei nusprendžia pataupyti ir miega ten, kur tą daryti draudžiama. Pavyzdžiui, stato palapines ir kemperius tam neskirtose vietose, miega kopose, paplūdimiuose ar savo automobiliuose.
2024-07-12

Ieško, kas nori nemokamai gyventi pajūryje: štai, ką reikia žinoti

Norite nemokamai pagyventi vienoje gražiausių Lietuvos vietų ir dar užsidirbti? „Iki“ siūlo šią vasarą pasinaudoti proga suderinti darbą su poilsiu prie jūros. Prekybos tinklas ieško darbuotojų tiek populiariojoje Šventojoje, tiek ką tik atidarytoje naujutėlėje parduotuvėje Nidoje. Siūlomas ne tik nemokamas apgyvendinimas, patogus grafikas, bet ir didesnis atlygis nei kitose parduotuvėse bei kitos naudos.
2024-07-10

Perspėja poilsiaujančius pajūryje: gresia bauda iki 600 eurų – geriau to nedarykite

Dažnai į pajūrį vykstantys pailsėti lietuviai džiaugiasi galimybe atitrūkti nuo kasdienybės ir pasikaitinti saulėje bei pasimaudyti jūroje. Tačiau pajūrio gelbėtojams vasara – tikras darbymetis. Apie tai, kaip elgtis skęstant, kaip padėti pamačius skenduolį bei dėl kokių kitų priežasčių pajūryje kartais konfliktuoja poilsiautojai sutiko pasidalinti Palangos gelbėtojų vadovas Jonas Pirožnikas.

Vitalijus Klaipėdoje nuskendusio vyro gelbėjimą matė savo akimis: vaizdo nepamirš niekada

Savaitgalį pajūryje pažymėjo tragedija – Klaipėdoje, Melnragės paplūdimyje, gelbėdamas skęstančias paaugles nuskendo 52-ejų vyras. Visą šį įvykį matęs pajūryje poilsiaujantis vilnietis Vitalijus sako, kad vyrui greičiausiai pritrūko jėgų – prieš tai jis apie valandą laiko intensyviai sportavo. Kaip šeštadienį skelbė BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“, šeštadienį apie 8.15 val. jūroje pradėjo skęsti dvi apie 12-13 metų mergaitės, į paplūdimį atėjusios maudytis be suaugusiųjų.
2024-07-01

Pamatėte Lietuvos pajūryje vėliavą? Priminė visų spalvų reikšmes

Poilsis pajūryje nėra vien malonus – vanduo gali būti ir labai pavojingas. Todėl gelbėtojai primena, ką reiškia iškeltų vėliavų spalvos ir primena, kad pamačius vėliavą, indikuojančią, kad maudytis draudžiama, šiukštu negalima lipti į vandenį. BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ socialiniuose tinkluose pasidalijo priminimu, ką reiškia skirtingos iškeltos vėliavos.
2024-07-01

Tragiškai Klaipėdoje žuvus vyrui prabilo gelbėtojai: „Daugelis to net nežino“

Šeštadienį įvyko skaudi nelaimė pajūryje, Klaipėdoje – gelbėdamas dvi skęstančias, apie 12–13 metų mergaites, nuskendo jas puolęs gelbėti vyras. Dabar gelbėtojai kreipiasi į visus – šios duobės jūroje yra pražūtingos. „Daugelis gal net nežino kaip atrodo žmones pražudančios duobės, nes nėra jų matę iš viršaus. Dalinamės nuotrauka, kuri padės lengviau suvokti duobių matmenis ir kaip tankiai jos gali būti išsidėstę. Be to, atkreipkite dėmesį į bangas – ties duobėmis jų keterų nematyti.
2024-07-01

Pamačius vaizdą Lietuvos pajūryje kūnu nuėjo šiurpai: to išvysti nelinkėtų niekam

Baltijos jūra besidžiaugiančius žmones liūdina pakrantėse matomas vaizdas – į krantą Pervalkoje, Juodkrantėje ir kitose vietovėse išmestos ruonių gaišenos. Gaišenų randama įvairiose Baltijos jūros pakrantės vietose.  „Labai liūdnas vaizdas. Pervalka, pakeliui į Nidą. Čia jau antras šiandien. Ryte pakeliui į Juodkrantę mačiau prastesnį vaizdą. Ten jau antisanitarija. Nesinori dalintis.
2024-06-26

Tragiška vasaros pradžia – aiškėja daugiau apie nuskendusius žmones: gelbėtojai perspėja visus

Vasarą vis dažniau leidžiant laiką prie vandens sparčiai daugėja nelaimių. Ugniagesiai gelbėtojai šiemet ištraukė virš 50 skendusiųjų. Tuo tarpu, praėjusiais metais jų buvo bent dešimčia mažiau. Ekspertai įspėja, kada prie vandens poilsiauti pavojingiausia ir pataria, kaip išvengti nelaimingų nutikimų.
Aktualijos 2024-06-24

Įspėja populiarių kurortų mėgėjus: šiuose paplūdimiuose geriau nesilankyti – jie pavojingi jūsų sveikatai

Poilsiautojai įspėjami nesilankyti beveik 50 „juodąja vėliava“ pažymėtų paplūdimių Ispanijoje. Ispanijos aplinkosaugos kampanijos grupė įvardijo ir sugėdino pajūrio vietas, kuriose yra problemų, įskaitant cheminę taršą, jūros atliekas, pernelyg didelį užstatymą ir nuotekų išleidimą, skelbia portalas „The Sun“. Į „Ecologists in Action“ sudarytą sąrašą įtrauktas Ibizoje esantis Talamankos paplūdimys, kuris buvo išskirtas dėl katastrofiškos žalos, kurią povandeniniams augalams padarė nelegaliai pr...
2024-06-23
REKLAMA
REKLAMA

Pamatę, ką pajūryje daro lietuviai, griebiasi už galvų: ragina to nekartoti

Nors birželiui įpusėjus orai dar nelepina, paplūdimiuose jau galima išvysti poilsiautojus, o su didėjančiu atostogautojų srautu prasideda ir įtemptas gelbėtojų darbas. Jūros gelbėtojų vadai Aleksandras Siakki ir Jonas Pirožnikas teigia, kad skenduolių šį sezoną dar nebuvo, tačiau atkreipia dėmesį į žmonių daromas klaidas. „Žmonės eina maudytis ir nepaiso įspėjamųjų ženklų apie duobes“, – sako Klaipėdos gelbėtojų vadovas A. Siakki.
2024-06-17

Atėjusi prie jūros Palangoje Ieva griebė telefoną: užfiksavo neeilinį vaizdelį

Prieš kelias dienas Palangos paplūdimiu vaikščiojusi Ieva pamatė neįprastą reginį pakrantėje. Tai – vertikaliai link jūros susisluoksniavusios, banguojančios smėlio eilės.  Moteris užfiksavo šį gamtos reiškinį ir pasidalijo juo socialiniuose tinkluose.  Parodė reginį Šiomis nuotraukomis moteris pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“ „Orų entuziastų“ grupėje.
2024-06-11

Vida atskleidė kaip prie pensijos prisiduria 15 tūkstančių: „Vaikams atiduodu ir po užsienį keliauju“

Nidoje butus nuomojanti Vida pensija nesiskundžia, esą prie jos kasmet prisiduria apie 15 tūkstančių. Daugiau apie butų ir maisto kainas viename populiariausių Lietuvos kurortų – „TOP 3“ reportaže. Prasidėjus vasarai Neringą užplūdo poilsiautojai. Pasak jų, kainų kurorte bijoti nereikia, reikia tik žinoti, kada atvažiuoti ir ką pirkti.

Dėl karo Ukrainoje kenčia Lietuvos laivyba: „Ignoruoti negalima“

Lietuva neišnaudoja savo laivybos potencialo bei neturi užtektinai vietų, kur laivus galima laikyti. Tokios diskusijos verda Smiltynėje, kur savaitgalį vyko tikras išskirtinių laivų sambūris. Į tarptautinį renginį „Boat Show“ susirinko laivų savininkai, pardavėjai, buriuotojai bei norintys pagaliau įsigyti nuosavą laivą.  Daugiau apie tai – TV3 Žiniose.  Vilnietis Romas atvyko į Smiltynės jachtklubą.

Plinta žadą atimanti nuotrauka iš Šventosios: parodė visiems

Kovo 3 dieną, apie 22.00 valandą vakare įvairiose Lietuvos vietose buvo galima pamatyti Šiaurės pašvaistę. Ji buvo užfiksuota ir pajūryje, Šventojoje, kur dangaus reiškinys atsivėrė visu gražumu. Šiaurės pašvaistės grožis buvo matomas keliomis spalvomis.  „Facebook“ grupėje „Mūsų Palanga“ Algirdas Malakauskas dalijosi ypatingomis reiškinio nuotraukomis. Jis leido jomis pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.
2024-03-04

Pajūryje jūra pasiėmė daugybę smėlio: nuslinko dalis išskirtinio Olando kepurės skardžio

Pajūryje vanduo nuplovė tiek smėlio, kad susiformavo net kanjonas, virš kurio tiesiog ore pakibo tiltas. Nuslinko ir dalis išskirtinio grožio – įspūdingo Olando kepurės skardžio. Mokslininkai aiškina, kad taip po pajūryje vyravusių liūčių ir potvynių, plaudamas viską pakeliui, į jūrą grįžta vanduo. O paplūdimių prižiūrėtojai su nerimu jau laukia pavasario audrų. Pajūriu su drauge išėjusi pasivaikščioti Stefanija nustebo, pamačiusi, kad pakeliui dažnai jos įveikiamas tiltelis užtvertas.

Radinys pajūryje pribloškė: nustebino savo dydžiu

Latvijos pajūryje, prie Ventspilio, moteris rado įspūdingo dydžio gintarą. Radinio nuotraukomis ji pasidalino socialiniuose tinkluose, kur milžiniškas gintaras sulaukė didelio susidomėjimo. Ventspilio gyventoja Ilzė Ozola gintarą rado pasivaikščiojimo po pajūrį metu. Jis pasižymi ne tik įspūdingu dydžiu, bet ir svoriu – rastas gintaras svėrė 138 gramus.
2024-02-21

Paskutinę akimirką suplanavote Naujuosius švęsti prie jūros? Galite likti nieko nepešę

Ketinantieji 2024-uosius prie Baltijos jūros sutikti žmonės rezervavo daugumą pajūrio kurorto viešbučių bei vietas restoranuose, siūlančiuose šventines vakarienes, teigia turizmo verslo atstovai.  Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Laura Taučiūtė BNS sakė, kad svečių kurorte padaugėjo ne tik prieš naujametinį savaitgalį, bet ir visą paskutinę 2023-iųjų savaitę.

Radinys pajūryje šokiravo praeivius: paaiškino, kas tai

Kamuolžuvė, Ramiojo vandenyno žuvis, kuri užhipnotizuoja grobį ir paverčia patinus parazitiniais sekso vergais, paprastai aptinkama vandenyno gelmėse, tačiau viena iš jų buvo rasta krante ir užminė ekspertams mįslę. Į paplūdimį buvo išplauta bauginančios išvaizdos jūros pabaisa, kuri hipnotizuoja savo aukas, o  patinėlius paverčia sekso vergais.
2023-11-04

Palangos meras – apie ilgąjį savaitgalį pajūryje: „Kainos nesiskiria nei nuo Vilniaus, nei nuo Kauno“

Ilgojo savaitgalio metu išsiilgę jūros žmonės plūsta į Palangą. Plačiau apie šį savaitgalį bei apie vis labiau įsisukančią viešbučių rezervaciją Kalėdiniam laikotarpiui laidoje „Dienos komentaras“ kalba Palangos meras Šarūnas Vaitkus. Kaip reikalai Palangoje – ar suvažiavo į miestą daugiau poilsiautojų? Tikiuosi, kad per ilgąjį savaitgalį visa Lietuva suvažiuos į Palangą. Šiuo metu, pagal turimus duomenis, viešbučiai yra rezervuoti apie 70 proc.

Per Lietuvą ritasi pavojingas reiškinys: užfiksavo, kas vyksta pajūryje

Pro pajūrį praūžusi audra didesnių nuostolių nepridarė. Ugniagesiai gelbėtojai tikina, kad prognozės buvo labiau bauginančios, nei stichijos padariniai. Trečiadienio vakarą klaipėdiečiai į savo mobiliuosius telefonus gavo įspėjamuosius pranešimus apie artėjančią audrą. Pranešta, kad ketvirtadienio naktį pajūryje vakarų vėjo gūsiai pasieks 15-20, o rytą - iki 23 metrų per sekundę greitį.

Pasisaugokite: pajūrį skandina liūtys – netrukus užgrius ir kitus miestus

Rudeninės audros Lietuvoje nerimsta. Praėjusią parą vėjas talžė pietryčių rajonus, o pajūryje naktį sustiprėję vėjo gūsiai nerimsta ir dabar. Negana to, prasidėjo smarki liūtis.  Gyventojai feisbuko grupėje „Orų entuziastai“ dalijasi vaizdo įrašais ir nuotraukomis iš lietaus skalaujamo pajūrio. Kaip nurodo klaipėdietė Ramunė, apie 12.15 val. lietus jau kaip reikiant plovė uostamiestį. Visą vaizdo įrašą galite pamatyti straipsnio pradžioje.
145
Orai 2023-10-05

Siaubą sukėlė nuotrauka pajūryje: ekspertas paaiškino, iš kur galėjo atsirasti šis gyvūnas

Baltijos jūra vis dažniau į Lietuvos pajūrį išmeta nuostabą keliančius, mūsų kraštams nebūdingus gyvūnus. Praėjusią savaitę netoli Juodkrantės aptikta 160 cm durklažuvė, dar vadinama kardžuve. O štai šią savaitę Šventojoje užfiksuotas gyvūnas ant kojų sukėlė ne tik žurnalistus, bet ir gyvūnų teisių globėjus.

Nidoje kainos kilo, bet turistų jos neatbaidė – verslininkai skaičiuoja rekordinius pelnus

Kone brangiausio Lietuvos kurorto – Nidos – verslininkai džiaugiasi – net augant ir taip kosminėms kainoms jie klientų nepritrūko, tad dabar skaičiuoja uždirbtus pelnus. O tautiečių vykti į Nidą neatbaido nei įvažiavimo mokestis, nei brangesni keltų bilietai. Vien lengvųjų automobilių šiemet į Neringą įvažiavo pustrečio tūkstančio daugiau nei pernai. Nors kalendoriuje jau ruduo, Nidoje kaitina saulė, būriais vaikštinėja ar dviračiais važinėja turistai, dar į marias tikisi išplaukti jachtos.

Įspėja atostogaujančius prie jūros: gali grėsti pavojus gyvybei

Gelbėtojai įspėja visus, kurie paskutines atostogų dienas leidžia poilsiaudami prie jūros. Jų teigimu, kad šiuo metu jūroje maudytis yra draudžiama, mat vyrauja stiprios atgalinės srovės, keliančios pavojų gyvybei.  Socialiniame tinkle „Facebook“ BĮ Klaipėdos paplūdimiai informuoja apie pavojų gyvybei. „MAUDYTIS DRAUDŽIAMA!!! STIPRIOS ATGALINĖS SROVĖS, EIDAMI Į VANDENĮ, RIZIKUOJATE SAVO GYVYBE!“ – skambiai įspėja gelbėtojai.
2023-08-23

Įspėja keliaujančius į Lietuvos pajūrį: saugokitės ir pasiruoškite

Kol pietinėje Lietuvos dalyje žmonės skundžiasi alinančiais karščiais, pajūrį apgaubė tamsūs audros debesys, daugeliui primenantys baubus. Socialiniuose tinkluose žmonės ėmė dalintis ir kvapą gniaužiančiais vaizdais.  Pradėję dalintis nuotraukomis iš pajūrio žmonės ėmė nerimauti manydami, kad Lietuvą užklupę karščiai ims aplenkti jūros regioną. Kai kurie netgi prašė užklupusia audra pasidalinti su kitais šalies kraštais, kuriuose šiuo metu kaitina didžiulis karštis.
124 2023-08-18

Išgirdusi svetimos moters žodžius Palangoje nutarė nebetylėti: „Žmonės, gana“

„Visai neseniai ilsėjausi Palangoje. Tiesą pasakius, džiaugiuosi, kaip susitvarkė mūsų pajūris. Žinoma, visada galima rasti minusų ir piktintis, tačiau šį kartą aš norėčiau atkreipti visų žmonių dėmesį į mūsų pačių elgesį“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Milda. Daugelis žmonių piktinasi, kad mūsų pajūryje nėra tualetų, tačiau juk tai nėra tiesa. Tikrai pajūryje yra įrengta nemažai tualetų, tačiau iki jų reikia nueiti.
2023-08-17

Užfiksavo, kas vyksta Palangoje: žmonių tiek tiršta, kad gelbėtojai net negalėjo pravažiuoti

Ilgąjį, net keturias dienas trunkantį, Žolinių savaitgalį tautiečiai leidžia Palangoje. Viešbučiuose likę vos keli kambariai, o gelbėtojai pasakoja, kad paplūdimiuose žmonių taip tiršta, kad, norėdami pasiekti postus, turi iki jų plaukti – keturračiais pravažiuoti jau nebegali. Dešimtys tūkstančių tautiečių pirmadienį pasiėmė laisvadienį ir jau nuo penktadienio vakaro mėgaujasi kurorto teikiamais malonumais. Poilsiautojai dalinasi artimiausiais planais: „Savaitei tikriausiai.

Vaizdas pajūryje paliko be žado: negalėjo patikėti, kas tai

Islay paplūdimių lankytojus Hebridų salose stulbina ištisos kolonijos medūzų, kurios dėl keistos išvaizdos pramintos „buriuotojais“. Neįtikėtinų į ateivius panašių būtybių būriai sužadino paplūdimio lankytojų smalsumą vienoje vaizdingiausių Jungtinės Karalystės pakrančių. Šie maži jūros padarai buvo pastebėti prie Škotijos Hebridų salų, kur raižyta pakrantė susilieja su kvapą gniaužiančio grožio smėlėtais paplūdimiais.
2023-08-13

Prie Smiltynės gelbėjimo stoties – kraupūs vaizdai: išvyskite patys

Audra nuostolių pridarė ir Smiltynės pliaže – prie centrinės gelbėjimo stoties regėti vaizdai verčia aiktelėti: jūros bangų išnešioti mediniai takai, išlaužyti ir jūros bangose plūduriuojantys mediniai laiptai, sudarkyti gultai, išvartytos šiukšliadėžės. BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ direktoriaus pavaduotojas, Klaipėdos gelbėtojų vadas Aleksandras Siakki „Vakarų ekspresui“ sakė, kad nuostolių audra pridarė išties daug. „Trečiadienį nurims vėjas ir bus matyti, kokie padariniai.

Lietuvos pajūryje užfiksavo kvapą gniaužiantį reginį: pamatysi ne kasdien

Vakar dalyje Lietuvos dangus maišėsi su žeme, o pažvelgus į dangų buvo galima pamatyti kvapą gniaužiančius gamtos peizažus. Vieną jų užfiksavo ir Klaipėdos gelbėtojai – virš jūros pakibo įspūdingos išvaizdos debesys.
93 2023-08-04

Lietuvos pajūryje – prikaustantis gamtos reginys: išvyskite patys

Lietuvos pajūris – ne tik puiki vieta poilsiui ir vandens pramogoms. Čia netrūksta ir įspūdingos Lietuvos gamtos galios demonstravimo, mat pakėlus akis į dangų galima išvysti pačių netikėčiausių vaizdų. Vieną jų prie Būtingės prieš dvi dienas pavyko užfiksuoti Gintarui Juškevičiui – virš jūros susiformavo viesulas, pasiekęs vandens paviršių. Vyro teigimu, gamtos demonstruojamą galią jis nufotografavo liepos 31 dieną, tarp 7.50-8.10 valandos, netoli Būtingės.
2023-08-02

Vaizdas Lietuvos pajūryje šokiravo Danutę: pranešė net policijai

„Laba diena, jau kurį laiką matau, kaip prie Nidoje esančio apžvalgos bokšto primėtyta butelių, leidžiama garsi muzika, pripiešta grafičių“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoj Danutė. Šiandien (apie 15:30) aš pagavau tai darančius jaunuosius nusikaltėlius. Iš jų atėmiau rožinius grafičio dažus, tačiau nepamačiau, kad jie turėjo ir mažesnius violetinius. Jais buvo paniekinta informacinė lentelė kiek toliau. Tai padarius abu nusikaltėliai pabėgo.
2023-07-31

Lietuvos gamta parodė savo galią: pamačius vaizdą pajūryje kūnu nueina šiurpai

Šįryt pajūryje siautė ne tik smarki liūtis, bet ir įspūdingas vandens viesulas. Teigiama, kad šis buvo pastebėtas netoli Būtingės. „Pajūris šiandien orų reiškinių sostinė, nes ne tik prasiautė smarkios liūtys, bet ir užfiksuotas labai įspūdingas vandens viesulas netoli Būtingės. Apie 7:50–8:10 val.
178 2023-07-31

Pamačius, kas slepiasi vandenyje, kūnu nuėjo šiurpai: parodė, ką užfiksavo

Socialiniuose tinkluose žaibiškai plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip bangininis ryklys praplaukia vos už kelių metrų nuo džiūgaujančio žvejo valties. Vienas žvejys patyrė nuostabiausią gyvenimo nuotykį, kai vos už kelių metrų nuo valties pastebėjo didžiulį bangininį ryklį, kuris priverstų daugumą žmonių baimintis dėl savo gyvybės. Tačiau skirtingai nei visi, Coris Kauffmanas šaukė ir džiaugėsi, kai ryklys lenktyniavo su jo valtimi, rašo mirror.co.uk.
2023-07-29

Lietuvos pajūryje – neeilinis įvykis: gelbėtojai neslėpė nuostabos

Lietuvos pajūryje – neeilinis reginys, čia užsukti sugalvojo miško karalius briedis. Tiesa, toks svečias žmonių neišgąsdino, o priešingai – sukėlė jiems šypseną. Klaipėdos paplūdimių gelbėtojai ketvirtadienį savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo neeiliniu reginiu. Pasirodo, į pajūrį atsigaivinti vėsiu jūros vandeniu sugalvojo užsukti ne kas kitas, o miško karalius briedis.
51 2023-07-28

Paaiškėjo, ar Lietuvos pajūrio vanduo neužsiteršė nuo Liepojos nelaimės

Latvijos mieste Liepojoje nutikus ekologinei nelaimei ir į Baltijos jūrą išsiliejus nevalytoms atliekoms, kilo daug diskusijų, ar lietuviams saugu maudytis Baltijos jūroje. Atlikus tyrimus paaiškėjo, ar jūros vanduo užterštas. Socialiniuose tinkluose „BĮ Klaipėdos paplūdimiai“ pasidalino įrašu, kuriame patvirtino, kad jūros vanduo švarus.
2023-07-27

Nijolė Pareigytė – apie poilsį ir kainas pajūryje: per 5 dienas teko išleisti 3 tūkst. eurų

Atšilus orams prie Baltijos jūros atvyksta ne tik kaitrių saulės spindulių ir vandens išsiilgę poilsiautojai, bet ir atlikėjai, scenos žvaigždės. Tiesa, pastarieji čia lankosi ne tik savo malonumui, tačiau ir dėl darbo. Pajūryje dažnai apsistojančią galima sutikti ir atlikėją, renginių planuotoją Nijolę Pareigytę-Rukaitienę (38 m.). Vasarą Nijolė patikina dirbanti savęs negailėdama, juk grupės merginos per vasarą užsidirba kone visiems metams.
2023-07-23

Pamatytas vaizdas Palangoje pribloškė Arminą: „Suprask, eik į kopas ar į jūrą“

Po atostogų Palangoje Arminas pasidalino savo įžvalgomis – nors Palanga yra daugiausiai lietuvių sutraukiantis kurortas, vyras sako pasigedęs dušų ar bent kranų smėlėtoms kojoms nusiplauti. Ne ką mažiau nustebino ir viešųjų tualetų darbo laikas. UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius paaiškino, kad dušams poreikio nėra, o viešųjų tualetų darbo laikas parenkamas pagal poilsiautojų srautus.
2023-07-22

Įspėja besimaudančius Baltijos jūroje: čia tyko mirtinai pavojingos bakterijos

Vos tik atšilus orams daugybė Lietuvių patraukia ne kur kitur, o prie visų pamiltos Baltijos jūros, kur mėgaujasi saulės spinduliais ir atgaivinančiomis bangomis. Tačiau specialistai įspėja – jūroje gal veistis pavojingos bakterijos, kurių sukeliamos infekcijos gali baigtis galūnių amputacija ar net mirtimi.
57 2023-07-21

Pamačius, kas slepiasi pajūryje, per kūną nuėjo šiurpai: bėgo neatsisukdami

Prieš porą dienų populiariame Portugalijos paplūdimyje pastebėtas ryklys sukėlė paniką. Pamatę, kas slepiasi vandenyje, turistai, besimėgavę bangomis, buvo priversti kuo greičiau bėgti iš vandens. Portugalijos Espinjo mieste esančiame Praia paplūdimyje vietos gyventojai ir turistai turėjo skubėti palikti vandenį po to, kai netoli kranto buvo pastebėtas mėlynasis ryklys.
76
2023-07-21

Lietuvos pajūryje – neeilinis radinys: iškviesta policija

Šiandien Lietuvos pajūryje buvo rastas šokiruojantis radinys – panašu, kad jūra į krantą išmetė kaulą. Tačiau aplinkybių patikslinimui į vietą buvo iškviesti ir policijos pareigūnai. Radinio nuotraukomis pasidalinę „BĮ Klaipėdos paplūdimiai“ nurodė, kad keistas radinys aptiktas Smiltynės paplūdimyje. „Jūra išmeta ne tik gintarą, bet ir kitokių „dovanų“. Šiandien Smiltynės paplūdimio lankytojus nustebino neįprastas radinys.
2023-07-20

Policija įspėja: laukia specialūs reidai

Ketvirtadienį Lietuvos kelių policijos tarnybos ekipažai išvyko į Klaipėdos apskritį, kur organizuos prevencines priemones ir dalyvaus renginiuose, kad padėtų kolegoms užtikrinti tvarką ir saugumą, kai padaugėja poilsiautojų ir vyksta masiniai renginiai. Švenčių ir lenktynių nuotaikomis gyvenantis pajūris šį savaitgalį taps dar didesniu traukos centru. Čia patruliuos ir Lietuvos kelių policijos tarnybos pajėgos. Tarnybos vadovas Vytautas Grašys apdovanos traukos (angl.
2023-07-20

Paskelbė siaubą keliantį vaizdo įrašą iš Klaipėdos: sunku patikėti

Karštais vasaros orais besimėgaujantys lietuviai traukia į pajūrį, tad natūralu, kad darbo gerokai padaugėja ir gelbėtojams. Šie ne visada skuba traukti skęstančiųjų – kartais tenka sudrausminti poilsiautojus, nepaisančius jokių įspėjimų ir ženklų ir besielgiančius neatsakingai. Gelbėtojai pasidalino šiurpą keliančiu vaizdo įrašu iš Klaipėdos ir įspėjo, kad būtina rūpintis savo ir kitų saugumu.
83 2023-07-18

Šventojoje skendo 10-metė: gelbėtojai kreipiasi į visus

Karštasis savaitgalis pajūryje nepraėjo ir be nelaimių – Šventojoje skendo 10 metų mergaitė. Šiuo metu yra tiriamos įvykio aplinkybės. Primename svarbiausias taisykles, kurias privalo žinoti kiekvienas, kad poilsis prie jūros netaptų tragedija. Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo apie šeštadienį skendusią 2013 m. gimimo mergaitę. Policijos suvestinėje nurodoma: „Apie 16.42 val.
2023-07-17

Prabilo, kaip gelbėtojams iš mirties gniaužtų teko vaduoti poilsiautojus: įspėja visus

Į Baltijos jūrą atsigaivinti įbridusios dvi vilnietės savo jėgomis kranto jau nebūtų pasiekusios. Į duobę patekusias ir skęsti pradėjusias poilsiautojas laiku pastebėjo gelbėtojai.  Labai skaudi nelaimė ketvirtadienį (liepos 13 d.) Klaipėdoje vos neįvyko Giruliuose. Gelbėtojų pagalbos prireikė iš Vilniaus atvykusioms poilsiautojoms – 15-metei ir 65 metų moteriai. Su kompanija paplūdimyje buvusios vilnietės nusprendė išsimaudyti.

Radinys pajūryje pribloškė visus: „Jūs radote undinę“

Australijos paplūdimyje aptikti į krantą išplauti griaučiai, primenantys undinės palaikus. Tai kaip reikiant nustebino vietinius gyventojus. Bobbi-Lee Oates manė, kad aptikusi kažką Keppel Sands paplūdimyje, Kvynslando valstijoje, rado lavoną ar net kažką dar visiškai nematyto, rašo mirror.co.uk. Ji sakė: „Mes važiavome palei paplūdimį ieškodami stovyklavietės, tačiau netikėtai pastebėjome kaukolę, kuri buvo labai panaši į žmogaus.
2023-07-14

Klaipėdos gelbėtojai išpildė kauniečio svajonę išsimaudyti: verti didžiausios pagarbos

Biudžetinės įstaigos „Klaipėdos paplūdimiai“ gelbėtojai prie jūros atvykusiam kauniečiui tapo tikrais didvyriais – jie padėjo negalią turinčiam žmogui išpildyti jo svajonę iš išsimaudyti jūroje. „Klaipėdos paplūdimių“ socialiniuose tinkluose pasidalinta džiugi žinia, kad gelbėtojai padėjo įgyvendinti poilsiautojo svajonę, palietė šimtų žmonių širdis.
580 2023-07-13

Apsilankė Šventosios pliaže ir nutarė pasisakyti viešai: „Kodėl moterys taip daro?“

„Prieš kelias savaites savaitgalį buvau pajūryje, Šventojoje, ir turėdama nemažai laisvo laiko paplūdimyje pažiūrėjau, kaip gi atrodo mūsų lietuvės moterys bei kaip jos elgiasi“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Evelina. Ir mano akis užkliuvo už vieno neįtikėtino dalyko. Aš suprantu, kad mes neturime teisės teisti arba diskriminuoti kitų žmonių ar moterų, bet noriu užduoti viešą klausimą moterims.
112 2023-07-05

Užfiksavo, kas vyksta pajūryje: jau plūsta žmonės – kai kurie išgirdę kainas išpučia akis

Prieš artėjančią Mindaugo karūnavimo dieną ir gražųjį savaitgalį į pajūrį pradėjo plūsti vasaros malonumų ir poilsio ištroškę gyventojai. Pajūryje gyventojai išgraibstė viešbučius ir kitas apgyvendinimo vietas – laisvų vietų savaitgaliui praktiškai nebeliko. Nors poilsiautojai pastebi, kad kainos pajūryje kandžiojasi kaip reikiant, tačiau akivaizdžiai atostogoms negaili ir stačia galva pasineria į maisto, spa malonumų ir saulės vonių jūrą.
Į viršų