pagerinti

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pagerinti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pagerinti“.

Nematoma žaidimų industrijos pusė: į prekybą įsitraukiantys vaikai ir milijardinė apyvarta

Jeigu žaidimai internete anksčiau buvo įsivaizduojami kaip grupelės entuziastų susirinkimus, kurių metu yra žaidžiamos šaudyklės, strateginiai ar vaidmenų žaidimai, tai per pastarąjį dešimtmetį tai tapo atskira verslo industrija, su savo virtualiais turtais, kurie netruko pavirsti realaus pasaulio milijardais. Tradiciškai, kalbant apie kompiuterinius žaidimus, vis dar kalbama apie psichologinę įvairių šaudyklių įtaką vaikams, kurie dienų dienas praleidžia prie savo kompiuterių.
2018-07-30

Tiesa ar melas, kad pablogėjusį regėjimą galima pagerinti?

Ar galima pagerinti regėjimą, jei jau nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius? Juk dažniausiai rinkoje siūlomi ir specialistų rekomenduojami maisto papildai, vitaminai akims, korekcijos priemonės yra skirtos tam, pristabdytų problemą, užkirstų kelią regėjimo prastėjimui ir padėtų išvengti diskomforto. Elektroninės kontaktinių lęšių parduotuvės atstovė nuteikia pozityviai – regėjimą pagerinti galima.
2016-11-15

Keturios ES šalys susitarė kurti bendrą kovinį junginį NATO viduje

Keturios buvusios sovietų satelitės centrinėje Europoje, reaguodamos į Ukrainos krizę, penktadienį pasirašė karinį paktą koordinuoti gynybos planavimą ir sukurti bendrą kovinį junginį, kuris veiktų globojamas NATO ir Europos Sąjungos (ES). „Dabartinė situacija Europoje rodo, kad, deja, karinis konfliktas, kuris anksčiau buvo laikomas neįsivaizduojamu, gali įvykti“, – sakė Lenkijos gynybos ministras Tomaszas Siemoniakas (Tomašas Semoniakas) per vadinamojo Višegrado ketverto (V4) šalių – Čekijos, ...
2014-03-14

Kaip lytėjimo technika pagerinti seksą? (N-18)

Atrasti dar didesnį sekso džiaugsmą padės šie penki, sekso terapeuto pasiūlyti žingsniai. Pirmas žingsnis: išvenkite sekso. Nuspręskite išvengti lytinių santykių tol, kol baigsite šią siūlomą terapiją. Net jei lytinio potraukio stoka yra didžiausia Jūsų problema, būsite nustebę, kaip trokšite sekso, kartą jį sau uždraudę. Abi pusės šiuo periodu turėtų atsisakyti bet kokių pornografinių filmukų, žurnalų ir pan. Antras žingsnis: pajuskite aistrą lytėjimu. Net nenusirenkite, likite su drabužiais.
2013-12-20

15 patarimų, kuriuos turi žinoti visi sutuoktiniai (N-18)

Kalbėkitės apie Jūsų seksualinius santykius. Tai vienas iš svarbiausių momentų, stiprinančių Jūsų tarpusavio santykius. Galbūt iš pradžių Jums bus truputį drovu, bet.. 1. Kalbėkitės apie Jūsų seksualinius santykius. Tai vienas iš svarbiausių momentų, stiprinančių Jūsų tarpusavio santykius. Galbūt iš pradžių Jums bus truputį drovu, bet vėliau pokalbiai šia tema būtinai Jus dar labiau suartins. Savo asmeninį gyvenimą galite aptarti su partneriu tyloje, vakarinio pasivaikščiojimo metu.
2012-10-15

Nuo ko priklauso spermos skonis? (N-18)

Jau seniai visiems aišku, kad vienoks ar kitoks maistas pagerina spermos kokybę ir suteikia jai tam tikrą skonį. Kokie gi maisto produktai turi tam įtakos? Spermos skonį ir kokybę gerina: - Vaisių sultys ir švieži vaisiai. Tinkamiausi – kiviai, mangai, persikai. - Jogurtas. - Daržovės. Tinkamiausios – pomidorai, agurkai, baklažanai. - Jūrų gėrybės. Tinka pačios įvairiausios. Visi jūriniai produktai – ne tik yra sveiki visam organizmui, bet ir pagerina spermos kokybę.
2012-09-22
Į viršų