pacific life open

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pacific life open“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pacific life open“.

Vyrų teniso turnyrą JAV taip pat laimėjo serbas

JAV pasibaigusio „Pacific Life Open“ teniso turnyro vyrų varžybas taip pat laimėjo serbas. Trečias pagal reitingą Novakas Djokovičius finale 6:2, 5:7, 6:3 įveikė amerikietį Mardy Fishą. Tai buvo pirmasis serbo laimėtas turnyras šiais metais po triumfo Australijoje sausio mėnesį.
2008-03-24

A. Ivanovič triumfavo JAV

Serbė Ana Ivanovič laimėjo beveik visas geriausias planetos tenisininkes sukvietusį „Indian Wells“, dar vadinamą „Pacific Life Open“, teniso turnyrą JAV. Pirmoji turnyro raketė finale 6:4, 6:3 nugalėjo antrąjį reitingą turėjusią rusę Svetlaną Kuznecovą. Moterų turnyro prizinį fondą sudarė 2,1 mln. JAV dolerių.
2008-03-24

Dar vienas sensacingas R. Federerio pralaimėjimas

Geriausias planetos tenisininkas Roger Federeris vėl nelaimės turnyro šį sezoną. Per „Pacific Life Open“ varžybas JAV jis turnyro pusfinalyje 3:6, 2:6 pralaimėjo vos 98-ąją vietą geriausių pasaulio tenisininkų reitinge užimančiam amerikiečiui Mardy Fishui. Tai trečioji skaudi R. Federerio nesėkmė šį sezoną.
2008-03-23

M. Šarapova finale nežais

JAV vykstančiame „Pacific Life Open“ arba „Indian Wells“ vardu žinomame prestižiniame teniso turnyre į moterų varžybų finalą pateko aukščiausią reitingą turinčios žaidėjos. Pirmoji turnyro raketė serbė Ana Ivanovič pusfinalyje 7:6 (7:3), 6:3 nugalėjo trečiąją turnyro raketę tautietę Jeleną Jankovič, o antroji raketė rusė Svetlana Kuznecova 6:3, 5:7, 6:2 palaužė taip pat savo tautietę, ketvirtąją turnyro raketę Mariją Šarapovą. Vyrų turnyre paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai.
2008-03-22

Dvi rusės - „Pacific Life Open“ pusfinalyje

JAV tęsiasi tarptautinis „Pacific Life Open“ vyrų bei moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro beveik 5,7 mln. JAV dolerių. Po trečiadienį įvykusių moterų vienetų varžybų paaiškėjo, kad pirmajame pusfinalio susitikime žais Rusijos tenisininkės - antrąjį reitingą turinti Svetlana Kuznecova ir ketvirtoji pagal skirstymą Marija Šarapova.
2008-03-20

„Pacific Life Open“ turnyre

JAV tęsiasi tarptautinis „Pacific Life Open“ vyrų bei moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro beveik 5,7 mln. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje favoritė serbė Ana Ivanovič 2:6, 7:5, 6:2 nugalėjo italę Francescą Schiavonę, antroji raketė rusė Svetlana Kuznecova 6:2, 6:3 sutriuškino Caroline Wozniacki, trečioji pagal reitingą kita Serbijos tenisininkė Jelena Jankovič 6:3, 6:3 įveikė ispanę Anabel Mediną Garrigues, o ketvirtoji pagal skirstymą Rusijos tenisininkė ...
2008-03-19

D. Ferreras iškrito iš „Pacific Life Open“

JAV tęsiasi tarptautinis „Pacific Life Open“ vyrų bei moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro beveik 5,7 mln. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje favoritė serbė Ana Ivanovič 6:3, 6:0 nugalėjo italę Tathianą Garbin, trečioji raketė kita Serbijos tenisininkė Jelena Jankovič 6:1, 6:1 sutriuškino japonę Ai Sugiyamą, o šeštoji pagal reitingą prancūzė Marion Bartoli 6:3, 7:6 (7:3) įveikė vokietę Angelique Kerber.
2008-03-18

Be didesnių staigmenų

JAV vyksta tarptautinis „Pacific Life Open“ vyrų bei moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro beveik 5,7 mln. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybų trečiajame rate sekmadienį antroji raketė rusė Svetlana Kuznecova 6:1, 4:6, 6:3 nugalėjo slovakę Dominiką Cibulkovą, ketvirtoji pagal reitingą Rusijos tenisininkė Marija Šarapova 7:5, 6:3 įveikė graikę Eleni Daniilidou, o nugalėtojos titulą ginanti penktoji pagal skirstymą slovakė Daniela Hantuchova 6:4, 6:2 sutriuškino Kinijos atstovę...